הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LGMTK תנסה לשלול רכיבים אחרים שקורסים. אתה הראשון והיחיד ששמעתי שיש לו בעיות... גם בפורום של לא שמעתי אף תלונה.

(חוץ מה-"CODE 43" משהו... שפשוט צריך לפרמט את המחשב... שום דבר לא עוזר והם לא מפנימים את זה... אני אומר שצריך לפרמט את המחשב בגלל שהיו להם בעיות אחרות בעבר ושהם ניסו לתקן והם פשוט דפקו את הדרייבר איך שהו או את הWIN... זה קרה לי גם ואחרי פירמוט הכל היה אחלה בחלה. ;))

עריכה: NAVK 2 , אתה לא נחשב יש לך 1950XT חחח...

שללתי כבר הכל.

המערכת לא בOC, הכל סטוק.

העניין הוא שמ8.12 הוא עושה לי בעיות - שבוע אחרי שהתקנתי 8.12 המחשב התחיל לקפוא לפעמים, והיה צריך לעשות ריסטרט פעמיים כי בפעם הראשונה הוא נתן לי את המסך של הWELCOME ונתקע שם, אבל במשחקים וכיוצ' הוא לא קרס ולא הרבה שום בעיות ביצועים.

עכשיו כשניסיתי להתקין את 9.1, הוא התקין את הדרייבר (רואים את זה בCPU Z ובכל תוכנה), המשיך לCCC, הסיר, אבל לא הצליח להתקין. הוא ממש התקין הכל ובסוף בLANGUAGE PACK, המחשב עשה ריסטרט פתאומי.

עשיתי עכשיו CLEAN לCCC עם איזה תוכנת DRIVER CLEAN, אבל הCCC עדיין נראה מותקן, וזה מה שאני מקבל כשאני מנסה להפעיל אותו (רואים בתמונה).

אגב, גם ניסיון להתקין מחדש לא עובד, בין אם זה 8.12 או 9.1, המחשב פשוט עושה ריסטרט בסוף ההתקנה ולא משלים אותה.

כרגע אני מנהל את המאוררים דרך RIVA TUNER אבל זה מעצבן. ממש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd4870 של פאליט!

לא צריך לצעוק... תראה... ביקשתי בדיוק.. לפאליט יש גם כאלו עם מיוחד...

אם זה עם מיוחד אז אין לך שום סיבה לשנות את מהירות המאוורר כי המעבדים של הכרטיסים האלו דווקא דיי קרירים פשוט הקירור סטוק חרא... ושלא נדבר על הדבר הזה שהם קוראים לו משחה טרמית... ואם זה רגיל אז אני ממליץ על 50%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה קצת ביצועים ב 06 בדרייבר 8.12 הוצאתי 13850 ולפעמים 14000 עכשיו עם הדרייבר החדש הוצאתי 14118

עם המערכת שפה בצד

אם אתה מוציא 14000 עם המערכת הראשונה שלך, משהו מאוד מאוד בעייתי אצלך.

אני מוציא בסטוק בערך 17-16.(מערכת בצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ATI שיחקו אותה .סוף סוף דריבר טוב.ניראה לי ש9.1 זה דריבר שמתקן את כל הבאגים ומוסיף תמיכות ועוד ...

ו9.2 אחרי כל יקוני הבאגים יתמקד בשיפור ביצועים ובתמיכה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי, כמו שמשחק יכול להתבסס על DX10 גם אם הוא לא משתמש בכל הפיצ'רים שלו, אותו דבר משחק לא חייב להשתמש בכל ה-extensions של OGL3.0 בכדי לקרוא לזה מנוע של OGL3.0. זה ש-ATI רושמים תמיכה מלאה וכו' זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...