הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

זה לא מה שאמרתי.

אם יש לך למשל בחירה בין HD4850 לבין 9800GTX+ במחיר דומה לדעתי צריכה להיות עדיפות ל9800GTX+

תבין, הפוטנציאל החומרתי של כרטיס כמו HD4850 הוא פשוט אדיר, מבחינה חומרתית הכרטיס הזה הוא מפלצת

אבל על מפלצת צריך לדעת לשלוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי עכשיו הבנתי.אבל למה ATI כל כך מזלזלים בדריברים?כימעט ואין שיפורים.זה כזה בעיה?ולמה היה כזה עיקוב?

תראה, כתיבת דרייבר זה לא חומוס.

לכתוב דרייבר שיתאים לכל כך הרבה כרטיסים זה לא פשוט

צריך לבדוק שאין שום התנגשות בין תיקון לבין קריסה מהצד השני

בקיצור עבודה לא פשוטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הכרטיסים נותנים כרגע מה שהם מסוגלים... ושום כוחות מטורפים מסתתרים בכרטיסים...

שוב, יש לי CF ואני ממש מרוצה.... ברוב המוחלט של המשחקים שבדקתי ה FPS דיי קרוב לכפול... ואין לי אפילו חצי בעיית קריסות וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הדרייבר הזה הוא עוד הוכחה שאם ATI באמת רוצים לעשות הפיכה בשוק הם חייבים להשקיע בצוות פיתוח תוכנה טוב יותר, לפחות כמו זה של .

ה9.1 דרייבר מצוין אבל אם הוא באמת לא מנצל את הכח שיש בליבת R770 זה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הדרייבר ואין שום שיפור.

האמת שמהאתר הרשמי זה לא מוריד, הוא מאוד איטי עכשיו וזה בקושי נכנס, עד שזה נכנס אני לוחץ על הלינק של ההורדה ל-9.1 וזה מוריד על משהו כמו 6KB.

אז או שהדרייבר שהורדתי היום מוקדם יותר זה באמת 9.1 ולא איזה זיוף, ואם כן אז אין שום שיפור, עדיין עובד חרא, אין שינוי בלוח בקרה, אין אפשרות לייצר פרופיל בנפרד לכל משחק כמו בNVIDIA, ואין בשורה, חיכינו המון מ-10 לחודש עד עכשיו, וזה מה שאנחנו מקבלים, ממש נוד לפרצוף לא יותר מזה, מסריח מאוד מה שהולך עם הדרייברים של ATI.

אם הייתי יודע שזה כך, הייתי מחכה חודש, קונה את הGTX295 ב-2800 במקום את ה-4870X2 שהוא כרטיס חייתי ביותר כשלעצמו,אבל התמיכה של ATI פשוט ביזיונית ולא מאפשרת להנות מהכרטיס ב-100 אחוז ולסחוט ממנו כל טיפת FPS אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יאמן!דיברתי ליפני שבדקתי הרצתי בדיקיות ב CRYSIS WARHEAD ויצאו לי תוצאות מדהימות.לפני הדריבר החדש עבד לי על הכל V.HIGH והצל על GAMER על ממוצע FPS 25 עכשיו הכל על V.HIGH ומופעל VSYNCE וAAX2 וקצת יותר מהר מקודם.רזולוציה 1280X1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...