הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

כולם יודעים שלATI לוקח הרבה זמן להוציא דרייבר נורמאלי. למשל תבדוק את הHD3870 עם עדכניים ואת ה8800GT. הפרש מינורי ובהתחלה ההפרש היה דיי גדול.

לא ממש נכון...

ההפרש עדיין משמעותי למדי לרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שטויות.

אולי הוא רשם את זה כמו ילד בן 10, אבל זה נכון, אני מאוד מאוכזב מהדרייברים של ATI.

למשל אם הייתי קונה היום כרטיס חדש, הייתי מעדיף לשלם עוד 100 שקל ל 9800GTX+ במקום ה 4850, גם פיזיקס וגם נורמליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.

למה שטויות, לא לכולם יש כח לפרמט את המחשב שלהם כמה פעמים כי הם חושבים שזאת בעיה של ובסוף להבין שזאת בעיה בדרייבר של הכרטיס מסך וצריך לחכות לדרייבר חדש ואז גם החדש לא טוב.....

גם צריך להבין שלא כל אחד שקונה כרטיס טוב זה אומר שהוא יודע להתעסק עם דרייברים(הם פשוט חושבים שהכרטיס מקולקל ורצים לחנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שטויות, לא לכולם יש כח לפרמט את המחשב שלהם כמה פעמים כי הם חושבים שזאת בעיה של חלונות ובסוף להבין שזאת בעיה בדרייבר של הכרטיס מסך וצריך לחכות לדרייבר חדש ואז גם החדש לא טוב.....

גם צריך להבין שלא כל אחד שקונה כרטיס טוב זה אומר שהוא יודע להתעסק עם דרייברים(הם פשוט חושבים שהכרטיס מקולקל ורצים לחנות).

מי המפגר שמפרמט ישר אחרי פירמוט?

ביינתיים מובילה בדרייברים ומה הטעם לומר לנו מה שאנחנו כבר יודעים? אבל שוב אני חוזר ואומר- ביינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה אתה אומר על זה ש27% מהסיבות של בלו סקרין בווינדוס היו בגלל הדריבר של ו9% בגלל הדריבר של ATI?

זה אומנם משנת 2007-6 אם אני לא טועה, אבל זה די "ati‏ אף פעם לא היו דרייברים טובים יותר מהיום ובטח לא יותר טובים מ nvidia‏ ‏!"

בכל מקרה, הייתי משלם עוד 100 שקל על כרטיס מסך כדי שלא אצטרך להתקין על המחשב שלי דריברים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי "הבנתיים" שלך רואים שאתה פאנבוי, ל ati‏ אף פעם לא היו דרייברים טובים יותר מהיום ובטח לא יותר טובים מ nvidia‏ ‏!

ואתה עוד קורא לאדם שממליץ על כרטיסי יותר מאשר על כרטיסי ATI, לאדם אשר היו לו רק 2 כרטיסים מבית החברה שאתה לא אוהב ולבסוף לאדם שבהודעה שלו יש יותר מATI פאנבוי?

סתכל על עצמך קודם כל ואז תתחיל לדבר על אחרים. ובכלל מה אתה קשור לתארד הזה עם כרטיס GF8800GTX??? לפי הידועה לי אחת המגרעות של הדרייבר 9.1 היא שהוא אינו תומך בכרטיסי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שכדאי לציין, Catalyst 9.1 ל-XP שבר את האצת DXVA... ז"א לא ניתן להאיץ וידאו בהפרדה גבוהה (HD) על גבי ה-GPU

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=3029348&postcount=136

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=3030184&postcount=144

אם זה רלוונטי למישהו והוא נתקל בבעיות, כדאי לחזור ל-8.12

שמתי לב לזה היום במקרה.

מהר מאד חזרתי ל-8.12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HD2600 AGP ואני לא מצליח למצוא לו דריוורים...

באתר של ATI יש רק לגרסאת הPCI-E. הבנתי שהוא תואם רק עד CATALYST 8.2 מכמה פורומים שם אבל אני לא מצליח למצוא הורדה לזה...

מישהו יכול למצוא לי דריוורים בישבילו??? יש כרגע CATALYST 7.11 שזה די מיושן...

תודה לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...