הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1 - אני לא אמור לנחש איזה כרטיס יש לך

2 - לענייני OC יש את הפורום OC וקירור

3 - תכוון אותו למהירות בה אין לך הרבה רעש ומצד שני טמפ' לא גבוהות במיוחד, למצוא את האיזון הזה בתוכנות מאמץ כמו FURMARK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אין לי בעיות גם עם ה 8.12, מחר אני יתקין את ה 9.1 רק כי הוא חדש יותר :nixweiss:

GTA 4 לא קשור לדרייברים של ATI זה התכנות של המשחק דפוק (וזה רק כי משלמים כסף למפתחות בשביל שיפגעו בביצועים).

לא ניראה לי שאפשר לשפר את הביצועים בכרטיסים, הוסיפו כמה דברים בדרייברים האחרונים אבל הם יותר לשימוש עתידי מאשר למשהו שישמש את דור ה HD4000. לפי הביצועים של ה HD4670 הוא מנוצל בצורה מצויינת ואם המשחק בנוי כמו שצריך אז אפשר להפעיל עם הגדרות גבוהות (אפילו CRYSIS WARHEAD עובד לא רע).

HD4000 בהתחלה היו הרבה יותר משתלמים (וגם בחלק מהמקרים טובים יותר) מ GTX200 ו GF9K אבל החליפה את המוצרים שלה פעמיים בזמן הזה ו ATI לא החליפו אפילו פעם אחת (ראו GTX260 שהוכלף ב GTX260 משופר ולא מזמן ב GTX265 רק בשביל להילחם ב HD4870 ו HD4850X2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4000 בהתחלה היו הרבה יותר משתלמים (וגם בחלק מהמקרים טובים יותר) מ GTX200 ו GF9K אבל החליפה את המוצרים שלה פעמיים בזמן הזה ו ATI לא החליפו אפילו פעם אחת (ראו GTX260 שהוכלף ב GTX260 משופר ולא מזמן ב GTX265 רק בשביל להילחם ב HD4870 ו HD4850X2).

אנבידיה בסה"כ משתמשת באותה אם אני לא טועה

כך שזה לא בדיוק כרטיסים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חברה אני יכול להודיעה עכשיו רישמית ש-9.1 הוא הדרייבר הראשון שיציב עם הCF שלי!!! אתם לא יודעים כמה אני שמח! דרייבר מצויין!!!!! באמת!

ישר כוח ATI.

כן, יש שיפור ביצועים בקרייסיס ווארהד ב-8.12 הצלחתי להפעיל הכל על V.HIGH X2AA עם מעט לאגים ועכשיו אני יכול לשים בנוסף ל-V.HIGH ול-AAX2 גם V.SYNC ואין לי לאגים בכלל! ממש חלק. פעם ראשונה שאני משחק קרייסיס ככה...

נ.ב-אני משחק על 1680X1050.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8.12 גרם לחוסר יציבות טוטאלי אצלי במערכת |:

אני מקווה ש9 יהיה סבבה...

~נערך~ טוב הוא קרס לי באמצע ההתקנה של הCCC, הדרייבר ממה שאני רואה מותקן, אבל מה שקרה זה שהמחשב עשה ריסטרט פתאומי בסוף ההתקנה של הCCC.

לעוד מישהו זה קרה? עכשיו כל פעם שאני מנסה לעשות התקנה חוזרת או הסרה, הוא מקריס את המחשב.

מה יכולה להיות הבעיה? ניסיתי כבר הכל, ואני חייב CCC.

עכשיו אני משתמש בRIVATUNER כדי לסדר את המאורר של הכ.מסך, אבל למישהו הייתה אותה בעיה ויש לו פתרון? :(

הCCC הזה ממש מאסט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LGMTK תנסה לשלול רכיבים אחרים שקורסים. אתה הראשון והיחיד ששמעתי שיש לו בעיות... גם בפורום של לא שמעתי אף תלונה.

(חוץ מה-"CODE 43" משהו... שפשוט צריך לפרמט את המחשב... שום דבר לא עוזר והם לא מפנימים את זה... אני אומר שצריך לפרמט את המחשב בגלל שהיו להם בעיות אחרות בעבר ושהם ניסו לתקן והם פשוט דפקו את הדרייבר איך שהו או את הWIN... זה קרה לי גם ואחרי פירמוט הכל היה אחלה בחלה. ;))

עריכה: NAVK 2 , אתה לא נחשב יש לך 1950XT חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי שיפור רציני מהדרייברים 9.1 לעומת 8.12 ב- שני בנצ'מארק:

Statistics

Average FPS: 23.78

Duration: 36.30 sec

CPU Usage: 69%

System memory usage: 74%

Video memory usage: 91%

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1200 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: High

View Distance: 32

Detail Distance: 70

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: ATI HD 4800 Series

Video Driver version: 7.14.10.630

Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

File ID: benchmark.cli

זה היה לפני

זה אחרי:

Statistics

Average FPS: 37.35

Duration: 37.45 sec

CPU Usage: 67%

System memory usage: 65%

Video memory usage: 93%

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1200 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: High

View Distance: 32

Detail Distance: 70

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: ATI HD 4800 Series

Video Driver version: 7.14.10.636

Audio Adapter: Speakers (High Definition Audio Device)

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

File ID: Benchmark.cli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...