Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 14 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על אלה אני בוכיה עיני עיני ירדה מים. אין לכם מושג איזה חומרים חשובים היו לי על הST3500320AS ששבק חיים במפתיע אתמול בלילה (הביוס לא מזהה).

ניסיתי את העדכון Firmware אבל כנראה זה מאוחר מידי. הוא לא עושה את העבודה. כנראה גם הוא לא מזהה את הדיסק.

אני ממליץ לכולם לעשות עכשיו(!!!!!) גיבוי לפני שיהיה מאוחר.

אגב, את הדיסק הזה קניתי לפני כחודשיים לא אצל החנויות הזולות שהוזכרו כאן אלא בחנות ברמה גבוהה בירושלים.

התקווה היחידה שלי זה מה שהציע לי מישהו להחליף את הכרטיס האלקטרוני עם כרטיס של דיסק אחר מאותו הדגם. אני אצלו ביום ראשון בתשע בבוקר. אתם נותנים לזה סיכוי?

תחזיקו לי אצבעות הולכת להיות לי שבת קשה.

שבת שלום. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני,כשהפעתי את הויינדוס אחרי זה היה מסך כחול אבל הסתדר

לי יש בנוסף כונן של 80 גיגה שעליו יושבת מערכת ההפעלה.

בפעם הראשונה אחרי העדכון שניסיתי לגשת לכונן של קיבלתי הודעת שגיאה

שלא ניתן לקרוא מהכונן - הלב שלי צנח לתחתונים - אבל אחרי שניה זה הסתדר.

עכשיו הכל בסדר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול ליצור לך בעיה כשתרצה לממש אחריות, אני לא הייתי עושה זאת אלא אם היה לי מידע באמת קריטי על הדיסק.

כשאתה מבין שכל מה שאתה מסכן פה זה עלות של 260 ש"ח של הארדדיסק חדש... אז לא תהיה לי אחריות. המידע שלי שווה יותר מ 260 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-st31000340as 1TB barracuda כעקרון אני רק צריך לצרוב עם נרו את העדכון לנתק את כל הקוננים חוץ מהפגום ולעשות BOOT וזהו?

להשאיר את כל הקבצים על הדיסק ?הם לא ימחקו?תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אלה אני בוכיה עיני עיני ירדה מים. אין לכם מושג איזה חומרים חשובים היו לי על הST3500320AS ששבק חיים במפתיע אתמול בלילה (הביוס לא מזהה).

ניסיתי את העדכון Firmware אבל כנראה זה מאוחר מידי. הוא לא עושה את העבודה. כנראה גם הוא לא מזהה את הדיסק.

אגב, את הדיסק הזה קניתי לפני כחודשיים לא אצל החנויות הזולות שהוזכרו כאן אלא בחנות ברמה גבוהה בירושלים.

התקווה היחידה שלי זה מה שהציע לי מישהו להחליף את הכרטיס האלקטרוני עם כרטיס של דיסק אחר מאותו הדגם. אני אצלו ביום ראשון בתשע בבוקר. אתם נותנים לזה סיכוי?

אני נמצא באותו מצב בדיוק. אני אשמח לדעת אם הצלחת לתקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחפש בדיון, נדמה לי שהיה כתוב שזה לא עובד.

פתרון אחר הוא:

מצאתי דרך בפורומים של סגייט לשחרר את הנעילה:

http://www.msfn.org/board/index.php?showtopic=128807

http://www.msfn.org/board/index.php?showtopic=128807&st=100

למישהו זה נראה לא הגיוני?

אפשרות אחרת היא חברה לשחזור מידע- אולי בגלל שהנתונים עצמם לא נפגעו המחיר לא יהיה יקר במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...