Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי איפשהו גם.

אני לא זוכר באיזה שלב, אבל זה....

זה די בהתחלה, אני צריך לעלות על סולם, ואז להחליק כזה על חוט מבית אחד לשני, ואני לא מצליח להיתלות על החוט~

לא מצליח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עזרה בשלב השני: נתקעתי בקטע שבו צריך לברוח מהשוטרים במוזיאון הזה. אני מנסה ללכת ואני כל הזמן הולך במעגלים ואין לי לאן ללכת. איך יוצאים משם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה, המשחק בקושי רץ על ההגדרות הכי נמוכות שרק אפשר, כולל כיבוי של אופציה דרך INI TWEAKING (כיביתי שיידרים, לייט מאפינג, הכל! זה ממש נראה זוועה) - ועדיין רץ על 10 FPS :-\

הגיע הזמן לנסות להוריד רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן חווה במשחק נפילות FPS קצרות כאלה למרות שלי פראפס אני לא יורד מתחת ל30 FPS,משהו ממש מוזר.יש לי את הדרייברים הכי חדשים(לא בטא) של נוידיה מותקנים וגם את הפאטץ, של המשחק מותקן.

אולי 1680X1050 על Highest וAAx4 זה יותר מדי בשביל 8800GT רק מוזר שFRAPS מראה כאילו הFPS לא כזה נמוך אבל ההרגשה היא שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן חווה במשחק נפילות FPS קצרות כאלה למרות שלי פראפס אני לא יורד מתחת ל30 FPS,משהו ממש מוזר.יש לי את הדרייברים הכי חדשים(לא בטא) של נוידיה מותקנים וגם את הפאטץ, של המשחק מותקן.

אולי 1680X1050 על Highest וAAx4 זה יותר מדי בשביל 8800GT רק מוזר שFRAPS מראה כאילו הFPS לא כזה נמוך אבל ההרגשה היא שכן.

תנסה גם לבטל את הפיזיקס.

אוקיי עזרה בשלב השני: נתקעתי בקטע שבו צריך לברוח מהשוטרים במוזיאון הזה. אני מנסה ללכת ואני כל הזמן הולך במעגלים ואין לי לאן ללכת. איך יוצאים משם?

שאתה מגיע לקטע שאתה רואה מעלית, תפנה שמאלה ותמשיך, אחרי זה שאתה מגיע לחדר ללא מוצא תסתכל למעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה גם לבטל את הפיזיקס.

שאתה מגיע לקטע שאתה רואה מעלית, תפנה שמאלה ותמשיך, אחרי זה שאתה מגיע לחדר ללא מוצא תסתכל למעלה..

הפאטץ' לא היה אמור לבטל את הבעיות עם הפיזיקס?בכל מקרה אם הפיזיקס באמת עושה את כל הקריעות האלה של הוילונות והשבירת זגוגיות אני חייב לציין שזה די נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למקום שהדלת האדומה בו כתוב עליה out of order ויש דלת אדומה למעלה וצריך להגיע אליה

כל דרך שניסיתי לא הצלחתי... הדרך הכי נורמלית שמצאתי זה צינור כזה בהתחלה לעלות עליו וממנו לרוץ על הקיר ולהגיע לעוד קורה, אבל זה גם לא הולך... איך עוברים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...