מחשב הרקולס וקונקורד בערוץ הקניות חוות דעת - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב הרקולס וקונקורד בערוץ הקניות חוות דעת

עופר ברקן ערוץ הקניות

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שתקנה תוכל לזהות את כל החלקים, ולמצוא חלקים מדוייקים אני בטוח שאפשר אם מתאמצים מאוד

נו ותחפש עוד חנות שמוכרת אותו מחשב עם אותו מסך ואותה (כמובן שביחד, לא שאתה בונה מחלקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC-CHIPS עם ציפסט אינטל זה פיראטי.

אני חייב לציין משהו חשוב רשמתי " עופר ברקן " כי אני אישית אוהב אותו הוא מחזיק את ערוץ הקניות מספר 1 שם .

יש לי בעיה עם ערוץ הקניות לא עם עופר ברקן ויש לי בעיה עם האשכנזי עם העגיל באוזן שמוכר ו ATI ב DATA TECH ובמקביל בשושו בערוץ הקניות

למרות שהוא מכפיש במילים יפות את הצביעות הזאת לא מקובלת עלי זה לא לגיטימי בכלל ...

שחברת תתעורר ותראה איך הוא מכפיש אותם בתור איש מכירות ותדמית של דטה טק ובערוץ הקניות הוא משבח אותם " הרקולס E2180 " .

בשביל כסף עושים הכול בדטה טק הוא מביא שם רע לאינטל כי משלמים לו טוב ובערוץ הקניות הוא משבח את כי משלמים לו טוב חבל שהוא קיים הדביל הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשוק שעוד נשארו מעבדים E2180 חשבתי שזה אזל מהמלאי ולא מיוצר בכלל .

אם זה היה 2180 בטוח היו אומרים " זבל " אבל זה תרשום על התושבת וזה יעבוד גם בלי מעבד כוחו של מותג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם המחיר הבעיה שלי שלוקחים מעבד E2180 זבל ורושמים = הרקולס .

אם היו לוקחים מעבד Q9550 ומאיץ גרפי HD 4870X2 ומוכרים ב 100 אלף דולר בתור הרקולס הייתי מבין .. אף אחד לא מכריח בנאדם לקנות שזה קשור לכסף כל אחד עושה שיקולים " מחיר " תמורת שירות טוב יותר וכו' ...

אבל למכור מעבד מהתקופה של היטלר / סטאלין וכרטיס מסך OC מהתקופה של הכוזרים זה מעצבן רצח ועוד לרשום " הרקולס " מסכן היצרן של המטוס אני במקומו הייתי תובע אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר זה ידוע

זה גם קורה בטלוזיהות, מסכים ובעוד הרבה מוצרים.

קיצר אין מה לעשות.

דרך אגב הE2200 הוא מפלצת , כנ"ל הE7400, אני רואה אנשים שהגיעו על אוויר עם הE7200 שלהם ל 4.2. על אווירר!!!

וזה עוד ה7200, ה7400/7500 אם אתה נופל על מעבד טוב יעשה את ה4.5 על אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה בכל מה שקשור ל OC אני לא מאמין בזה

קשה לי להאמין שמעבד למשל 5200 שעובד OC יכול לתת ביצועים דומים ל 7300 המקורי BOX .

לא מאמין בזה למרות שהמערכת בנויה ע"י לעשות את זה .

אני בטוח שאם יקחו E7300 טבעי וישימו אותו ליד E5200 עם ל 7300 המקורי יתן ביצועים טובים יותר ויהיה יציב יותר מבחינת עבודה והאורח חיים של החלקים בלי ה OC יהיה ארוך יותר .

לא סתם חברות רושמות " חלק שעובר OC אין אחריות ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שעשיתי OC זה היה עם מעבד 4400X2 וקיבלתי שגיאות ...וחוסר יציבות .

לא מת על זה יכול להיות שזה בגלל שהיה לי ספק כח גנרי אבל לא אוהב את זה תן לי מעבד BOX בראש שקט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על OC... ולא מקבל שגיאות... לא במעבד הזה ולא בקודם שהיה בOC חודשים רבים.

עם הגעתי עם E7300 לביצועים שגם E8600 בסטוק לא נותן ואני אוהב כל רגע בגיימינג...

בOC זה לא הגיל אלא התרגיל, אם הוא מתבצע כשורה הרכיבים צריכים להשאר ללא תקלות.

המעבדים החדשים מוכנים לOC... וAMD ממש לא עיוורים ויודעים שהמעבדים יעברו OC ומצויידים בכל טוב באמצעי הגנה ותמיכה בOC.

AMD ואינטל עצמם גם נותנים כלים רבים לביצוע OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...