מחשב הרקולס וקונקורד בערוץ הקניות חוות דעת - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב הרקולס וקונקורד בערוץ הקניות חוות דעת

עופר ברקן ערוץ הקניות

Recommended Posts

AMD ו אולי " מוכנים " ל OC אבל שזה קשור לאחריות הם לא בדיוק מכירים בזה או " מוכנים " לזה

תנסה להביא מעבד דפוק אחרי OC למעבדה נראה כמה הם מוכנים לזה

אתה מסכן חלקים במחשב שבסופו של יום לא תוכל לקבל אחריות עליהם במידה ותהיה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן לך תספר את זה לזיג זג מחשבים , פנדה מחשבים , נעה מחשבים , KSP , אייבורי שבכירים באינטל ו אמרו את זה ...

ממש מעניין את התחת שלהם

נראה אותך מביא מעבד דפוק אחרי OC גם אם תבכה ותעשה הצגה של מתעלף ויזמינו כתבים של ערוץ 22 ויצלמו את זה לא יחליפו לך את המעבד.

זה רשום בדרך כלל בחשבונית למשל בזיג זג 2000 זה רשום " אין אחריות אחרי OC "

ראיתי הרבה " ילדים " שעשו OC ואחרי כמה חודשים בכו במעבדה וביקשו רחמים ואז העסק התפוצץ והם נאלצו לקנות , מעבד , ספק כח בחברה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה OC?! צאו מסרט שלכם. מדובר באנשים שבקושי מסוגלים להדליק את המחשב. OC... הצחקתם אותי.

בכלל, אני לא מבין למה אתם לוקחים את זה קשה כל פעם מחדש. תמיד עושים כסף על אידיוטים / אנשים חסרי ידע בתחום. זה נכון לגבי מוסכים, חנויות מחשבים, חנויות אלקטרוניקה, חברות סלולריות ועוד רבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינת HWZONE כל הצרכנים הפשוטים של המחשבים בארץ מומחים IT ו OC וכל המעבדות בארץ מכבדים אחריות של חלקים אחרי OC .

זה פשוט מדהים כמה העולם הוירטואלי זה כמו רחם של אמא , ומה שיש במציאות ב HWZONE פשוט לא קיים .

אין מעבדה בארץ שנותנת אחריות לחלקים שעברו OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

:kopfpatsch:

טוב לדבר כזה אני לא יודע איך להגיב...

אבל לך לכל אתר אחר שעושה ביקורות גם בחול, ותראה שאין השוואת רכיבים כמו ומעבדים בלי להתייחס לאוברקלוק

נ.ב TMS וSKYPC ועוד איך נותנות אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים צריכים לדעת שאם הם עושים אין אחריות עם כל הצער שבדבר .

אחרי זה אנשים תמימים נדפקים למרות כל הרצון הטוב שלכם לגרום למעבד שלהם להיות " מטוס ".

אין אחריות לחלקים שעברו OC וקיבלו נזק כתוצאה מכך .

ראיתי הרבה מחשבים שעברו " OC " עבדו כמו שצריך אבל הם קיבלו " כוויה " סוג של שריפה על המעבד ורק בהחלפה משחה במעבדה מגלים את זה ואז יש הוראה מפורשת " למעבד אין אחריות " .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול יצא לי לדבר עם מישהו שנשרף לו המעבד (Q6700 לצורך העניין) יחד עם הלוח, והמעבד הוחלף לו לQ9550 ועוד כמה דברים נחמדים.

ולגבי החנות? KSP.

איך בידיוק החנות יכולה לדעת שהמעבד שאתה מביא להם נשרף מOC? ואם היא כן, למה שתפסיד לקוח כל עוד האחריות מכסה? וכאן אני לא יודע, לכן אשאל את מי שיודע, יבואן רישמי מכסה החלפה של מעבד לחדש בגלל שריפה שנובעת OC (כאן הנחתי שהחנות יודעת שעשית OC למרות שלא אמרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיית OC לא מבטלת אחריות

לכל מעבד יש את טווח המתחים שלו כל עוד לא עולים מעל הטווח המקסימלי או המינימילי ??? אפשר לעשות OC

כך גם לגבי כרטיס המסך כל עוד פועלים בטווח המתחים המותר אפשר לעשות OC

לחנות אין אפשרות לדעת עם המעבד עבר או הכרטיס מסך עבר OC כל עוד זה נעשה בטווח מתח הפעולה של המוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה הוא נפל על טכנאי " חדש " שבדק ושלח את זה ל RMA .

בדרך כלל ב KSP טיפה חשד ל OC ואתה יכול לבכות עד מחר לא תקבל מעבד ואל תלמד אותי מה זה KSP .

ואם הוא היה אומר ב KSP שהמעבד עבר OC אני אומר לך ב 100 אחוז שהם היו שולחים אותו הביתה עם הסבר " אין אחריות "

בלי לפגוע אחד שבא למעבדה מחשבים ואומר המעבד עבר OC הוא צריך להיות דביל רציני זה כמו גנב שיבוא לתחנת משטרה ויגיד " גנבתי "

במצב רגיל בקושי מקבלים אחריות בחנויות האלה אז עוד להגיד OC ? זה לחפור לעצמך קבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוק המחשבים זה השוק הכי מסריח ופרוץ שיש במצב נורמלי קשה לקבל אחריות והחנויות והספקים ברוב המקרים מתנערים או מביאים סחורה " מתוקלת " אחרת אז להגיד שעשית למעבד OC ? :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מרחם על החנויות של המחשבים שצריכים להתעסק עם חומרה ועם יבואנים וספקים שהם צריכים להתחנן אליהם כדי לקבל מהם אחריות ( לגיטימי לא ? ) ומצד שני להרגיע את הלקוחות שיהיה בסדר .

החנויות תלויות ברצון הטוב של טכנאי אחר שעובד במעבדה של היבואן זה מזכיר לי משהו מתקופה אפילה שמאלה לחיים ימינה למוות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי משהו אחר, וטרם ענית לי על השאלה (למעשה קיבלתי תשובה מספקת כבר מהבחור שהגיב אחריי) אבל מי אמר שתגיד להם שעשית OC?

איך בידיוק החנות יכולה לדעת שהמעבד שאתה מביא להם נשרף מOC? ואם היא כן, למה שתפסיד לקוח כל עוד האחריות מכסה? וכאן אני לא יודע, לכן אשאל את מי שיודע, יבואן רישמי מכסה החלפה של מעבד לחדש בגלל שריפה שנובעת OC (כאן הנחתי שהחנות יודעת שעשית OC למרות שלא אמרת).

ובקשר למה שאמרת

זה מזכיר לי משהו מתקופה אפילה שמאלה לחיים ימינה למוות .

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מלא שעברו OC ועל פניו עובדים " טוב " יציבים ...

ואז בחברה מנתקים לבדיקה שגרתית את המאוורר של המעבד לנקות אבק וכו' ולשים משחה טרמית מחדש ואז מגלים שעל המעבד יש " כוויה "

במקום מבטלים את האחריות .

שאני אומר כוויה זה מן שריפה עליו ... התחממות יתר .

מבחינת החנות זה OC גם אם תגיד שלא וגם אם הבעיה שלא במעבד הם ישגעו אותך עברתי את כל הסרטים האפשריים בתחום החומרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מלא שעברו OC ועל פניו עובדים " טוב " יציבים ...

ואז בחברה מנתקים לבדיקה שגרתית את המאוורר של המעבד לנקות אבק וכו' ולשים משחה טרמית מחדש ואז מגלים שעל המעבד יש " כוויה "

במקום מבטלים את האחריות .

שאני אומר כוויה זה מן שריפה עליו ... התחממות יתר .

מבחינת החנות זה OC גם אם תגיד שלא וגם אם הבעיה שלא במעבד הם ישגעו אותך עברתי את כל הסרטים האפשריים בתחום החומרה .

די נו... תפסיק להפחיד את הילדים.

קרעתי למעבדים את הצורה באוברקלוק מנסיון של שנים, ונחש מה...? אפילו הפרסקוט הישן שלי נשאר חלק ונקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...