Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 210 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי היום ל בילד 7264 שהיא קרובה לגרסא הסופית ואני על הדרייברים האחרונים של

Q6600

2GB

250GTS

אני מעדיף ביצועים יותר גבוהים למשחקים מאשר לעבור ל7.

עם היה לי מחשב שלא מיועד למשחקים אין לי בעיה לעבור ל7 אבל במחשב

למשחקים כל FPS חשוב.

כתצא הגרסא הסופית אני אבדוק אותה אבל עם לא יהיה שיפור בFPS אני חוזר לXP

כאחד שמשתמש ב7 מאז גרסא האלפה(6801) ועד ה7264, אני יכול להגיד בדוודאות ש7 זה הווינדוס הכי טוב שאי פעם נוצר, כבר מהBETA הוא פעל לי יותר טוב מXP וVISTA.

מי שאומר שXP עדיף על , בעיניי צודק מי שאומר שXP עדיף על 7 זה או כי יש לו גרטואה שרופה ללא מנוע בכלל, או שהוא מדבר לאוויר וביקר יותר מדי בהודו, אין סיבה לא להתשמש ב7 כאשר היא תצא , אני מאמין שבעיות תאימות יפתרו מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שמשתמש ב7 מאז גרסא האלפה(6801) ועד ה7264, אני יכול להגיד בדוודאות ש7 זה הווינדוס הכי טוב שאי פעם נוצר, כבר מהBETA הוא פעל לי יותר טוב מXP וVISTA.

מי שאומר שXP עדיף על ויסטה, בעיניי צודק מי שאומר שXP עדיף על 7 זה או כי יש לו גרטואה שרופה ללא מנוע בכלל, או שהוא מדבר לאוויר וביקר יותר מדי בהודו, אין סיבה לא להתשמש ב7 כאשר היא תצא , אני מאמין שבעיות תאימות יפתרו מהר מאוד.

מסכים עם כל מילה 7 הרבה יותר מהירה ועובדת בצורה מצויינת אבל מבחינת ביצועים FPS

במשחקים מובילה ב7-8 FPS יותר מאשר או 7 וזה לא קצת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה 7 הרבה יותר מהירה ועובדת בצורה מצויינת אבל מבחינת ביצועים FPS

במשחקים מובילה ב7-8 FPS יותר מאשר או 7 וזה לא קצת!

ב7 משחקים פועלים בדיוק אותו דבר כמו בXP, אפילו יותר טוב אם כבר. מבחינת FPS אולי 1-2 פחות לא ביג דיל בכלל.

איך אצלך זה 7-8 אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ בcrysis warhead בעיקר ה FPS יורד ב7-8

cod 4 יש הבדל של 1-2 FPS

כל משחק משו אחר, אני משתמש בבילד 7264 אז אני לא יודע

מה יהיה כשהגרסא הסופית תצא אולי הביצועים השתפרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אנשים כמוך, באמת שלא... איך אתה מצפה ממערכת חדשה ומסובכת לביצועים טובים יותר ממערכת ישנה ופרמיטיבית?

בשביל להשיג את אותה הפונקציונאליות והאבטחה של 7 ב תצטרכך להתקין מלא תוכנות ולשנות הרבה ערכי מערכת, כאשר אחרי זה גם ה FPS ב ירד, אז אני לא רואה טעם להשוואות הטיפשיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחליף מערכת הפעלה בשביל שיהיה לו יותר FPS במשחקים הוא דביל.

:hizuk:

מערכת הפעלה היא הדבר האחרון שמשפיע על ביצועים במשחקים (אחרי כרטיס מסך, מעבד, ..ועוד), והסיבה האחרונה שבגללה מישהו צריך להחליט אם לשדרג או לא לשדרג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשורה, אבל זה לא אומר שע"פ זה אתה צריך להחליט אם לשדרג או לא.

בדיוק, זה הפרמטר האחרון שאתה צריך להחשיב, בד"כ מערכות הפעלה חדשות נוטות להיות יותר איטיות במשחקים, נשאלת השאלה למה? והנה התשובה, המערכת עצמה זה לא שורש הבעיה, הבעיה שהדרייברים חדשים ומשתפרים עם הזמן, תציצו לעבר של תחילת VISTA עם הדרייברים של או ATI, ההפרש אז היה ענק בין XP ו VISTA.

עם הזמן הפערים נסגרו, המערכת נשארה אותה אחת חוץ מהעובדה שתוקנה בה הרבה בעיות, הדרייברים השתפרו והחומרה השתפרה, בנימה זאתי אני יגיד שמי שעדיין עם 4 ו1GB וחושב על לשדרג לויסטה או ל7 ואז מתלונן שזה איטי ולא זז לעומת , שימצא לעצמו פרה מתה אחרת לחלוב!!!! הבעיה היא בחומרה לא במערכת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, זה הפרמטר האחרון שאתה צריך להחשיב, בד"כ מערכות הפעלה חדשות נוטות להיות יותר איטיות במשחקים, נשאלת השאלה למה? והנה התשובה, המערכת עצמה זה לא שורש הבעיה, הבעיה שהדרייברים חדשים ומשתפרים עם הזמן, תציצו לעבר של תחילת VISTA עם הדרייברים של או ATI, ההפרש אז היה ענק בין XP ו VISTA.

עם הזמן הפערים נסגרו, המערכת נשארה אותה אחת חוץ מהעובדה שתוקנה בה הרבה בעיות, הדרייברים השתפרו והחומרה השתפרה, בנימה זאתי אני יגיד שמי שעדיין עם 4 ו1GB וחושב על לשדרג לויסטה או ל7 ואז מתלונן שזה איטי ולא זז לעומת , שימצא לעצמו פרה מתה אחרת לחלוב!!!! הבעיה היא בחומרה לא במערכת!!

1+

במקרים מסויימים אפילו מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא צודקים לחלוטין. כמו שתקראו בחדשה שלי מלפני חודש, הודגם כבר שעל כרטיסי מסךף שונים יש אף שיפור במשחקים כבר עכשיו ב-7:

חפשו בחצי השני של החדשה:

http://hwzone.co.il/news/1244544406/79365

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא צודקים לחלוטין. כמו שתקראו בחדשה שלי מלפני חודש, הודגם כבר שעל כרטיסי מסךף שונים יש אף שיפור במשחקים כבר עכשיו ב-7:

חפשו בחצי השני של החדשה:

http://hwzone.co.il/news/1244544406/79365

נחמד מאוד, רק שזה לא קשור בכלום למערכת ההפעלה ולא משנה בכלום את העובדה שמערכת ההפעלה היא הגורם האחרון שמשפיע על ביצועים במשחקים.

חוץ מזה, מה הקטע של הגרפים המטופשים האלה ללא מספרים?

לצורך העניין ההבדלים האלה (שלפי מה שראיתי הם לעיתים לטובת 7 ולעיתים לטובת ויסטה) יכולים להיות גם של 0.001 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...