Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 212 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

זו גירסה שמצריכה התקנה נקיה של או שאפשר לשדרג מ RC ?

אני רק לא מבין למה למהר להתקין אם זו גירסה שמוגבלת בזמן של חודש/חודשיים כאשר ה RC אמור לעבוד עד מרץ 2010?

כי הRC עם תקלות והRTM אמור להיות נטול באגים

יש אפשרות לשדרג מבילד-7100 ל-RC, לחסוך התקנה מחדש...?

לא

דרך אגב הRTM דלף לרשת זה בדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נמאס לכם לחפור על הבולשיט הלא מעניין הזה?

עוד שעתיים ורבע בערך יוצאת הגירסה הסופית, מה אכפת לכם מכל המספרים חסרי התועלת האלה?

כאילו שמישהו פה בכלל טרח לקרוא את ה-changelog (אם קיים אחד כזה) ולראות מה בכלל ההבדלים בין כל הגירסאות הטיפשיות האלה...

"העיקר שתהיה לי את הגירסה הכי חדשה!!", הא? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נמאס לכם לחפור על הבולשיט הלא מעניין הזה?

עוד שעתיים ורבע בערך יוצאת הגירסה הסופית, מה אכפת לכם מכל המספרים חסרי התועלת האלה?

כאילו שמישהו פה בכלל טרח לקרוא את ה-changelog (אם קיים אחד כזה) ולראות מה בכלל ההבדלים בין כל הגירסאות הטיפשיות האלה...

"העיקר שתהיה לי את הגירסה הכי חדשה!!", הא? ::)

מה שעמרי אמר עכשיו זה הסיבה שאני לא טורח לרשום על זה חדשות - כל שניה בערך יוצאת עוד גרסה. אז מדי פעם עושים חדשה או אפילו חדשה גדולה בנושא 7 (כמו זאת שעכשיו ראשונה בעמוד הראשי), אבל לא צריך להגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכל שניה יוצאת עוד גרסה. ככה זה בפיתוח של תוכנות - כל יומיים עושים build חדש כדי שיוכלו לעשות עליו בדיקות, כדי לראות שתיקנו את הבאגים שהיו בבילדים הקודמים.

השיפורים בין בילד לבילד הם לרוב מינוריים (פעם בכמה זמן אולי יתוקן איזה באג משמעותי).

כמובן, הגרסאות האלה אמורות להיות לצרכי בלבד, ולא אמורות לדלוף מחוץ לחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...