Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 209 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

כי WIN7 עדין לא יצאה רישמית ורוב המשחקים עדין לא ביצעו אופטימיזציה בשבילה

וזה גם תלוי על איזו גרסאה אתה עובד ואילו דריברים

כך שכן במשחקים עדין לפעמים יותר טובה מעבר לזה אין אפילו מקום להשוואה בין השניים.

בשבילי לחזור לאחור מWIN7 לXP זה כמו לחזור מ SP3 ל WIN2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי היום ל בילד 7264 שהיא קרובה לגרסא הסופית ואני על הדרייברים האחרונים של

Q6600

2GB

250GTS

אני מעדיף ביצועים יותר גבוהים למשחקים מאשר לעבור ל7.

עם היה לי מחשב שלא מיועד למשחקים אין לי בעיה לעבור ל7 אבל במחשב

למשחקים כל FPS חשוב.

כתצא הגרסא הסופית אני אבדוק אותה אבל עם לא יהיה שיפור בFPS אני חוזר לXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחליף מערכת הפעלה בשביל שיהיה לו יותר FPS במשחקים הוא דביל.

FPS נכון. מצד שני, אלו שמחליפים לכל דבר שבא אחרי מקבלים יכולת גראפית גבוהה יותר במשחקים דוגמת DX10.1, או אפילו 11 ב-7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה היא בעצמה אחראית לחוסר המשחקים שמשתמשים בDX10 כיוון שקצב החדירה שלה היה איטי מדי... ובכלל DX10 לא הביא איתו שינויים משמעותיים(10.1 כן ו11 עוד יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש היום הרבה משחקים שכן תומכים ב-DX10, והרבה כותרים מובילים כן תומכים בזה.

ב. DX10.1 שיפר משמעותית את הביצועים עם DX10, עם גראפיקה זהה או טובה יותר.

ג. כמו שאורן אמר, אחראית באופן חלקי לעובדה שלא כל המשחקים היום תומכים ב-DX10. הכרטיסים היו שם מאז 2006, והמשחקים לא אחרו לבוא, אבל המערכת הפעלה דפקה את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה כל דבר לוקח זמן...

גם לDX9 היו בעיות התאקלמות בהתחלה אבל היום זה נפתר

הבעיה זה שעכשיו MS מוציאים גרסא חדשה לDX עם כל ווינדוס לא כמו שהיה עם XP+DX9 ווויסטה+DX10

XP נמצאת מ2001~ (לא?) והמפתחים ידעו שלא תצא גרסא חדשה משמעותית עד המערכת הפעלה הבאה שמי ידע בכלל מתי היא יוצאת

היום חברות המשחקים הולכות על קהל יעד כמה שיותר גדול כדי שאחרי שמסננים את הפיראטים עדיין יצליחו להוציא רווחים ואז אם אתה מוציא משחק של DX10 בלבד אתה מקצץ את הקונסולות וכמות לא מבוטלת של במחשב... תקצץ מזה את הפיראטים ונשארת בלי כלום

(שאני אומר מקצץ את הקונסולות זה כמובן בהנחה שהם לא הולכים לפתח את המשחק גם לקונסולות בגרסא נפרדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה האמיתית היתה חוסר עניין של הציבור ב DX10 עקב היותו בלעדי למערכת ההפעלה ...

כאשר הכסף הגדול נמצא דווקא בשוק הנמוך שלא יכול להריץ , שלא נדבר על DX10...

כיום לכל אחד שקונה מחשב חדש מתקין (חוקי או לא חוקי, זאת עובדה) מה שמגדיל משמעותית את נתח השוק של DX10, אך נוצרת בעיה חדשה,

אולי המחשבים החדשים מספיק חזקים כדי להריץ את , אבל הם עדיין "שוק-נמוך" שבקושי יכול להריץ את המשחקים עם אפקטים מינימליים, שלא נדבר על DX10 ופילטרים.

נוצר מצב בו למפתחי המשחקים לא שווה להשקיע בפיתוח הקוד לDX10 אלא למען מטרות שיווקיות בלבד ולכן הוא גם רץ כלכך רע...

כאן נכנס DX10.1 שבא לפתור בדיוק את הבעיה הזאת ולחסוך למפתחים זמן בפיתוח ע"י סט פקודות יותר אוניברסלי, מה שמשאיר את רוב הפיענוח על הדריבר ובכך חוסך עלויות מצד המפתחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, גם כרטיסים מובנים היום שלא של אינטל תומכים ב-DX10, דוגמת ה-HD3100 ומעלה שמובנה ב-780V של וב-9300 שמובנה בערכות השבבים של NVIDIA. מצד שלישי, מבחינת נתח שוק, שתי החברות לא קיימות והרוב קונים מובנים דרעקים של אינטל.

נדמה לי ש-DX11 מבוסס במידה רבה על השיפורים ב-DX10.1, בנוסף לכך שזה יהיה פשוט עבור מתכנתים לתכנת ככה שהמשחק ינצל 4 ליבות ומעלה. שמועות אומרות שמעבד ה-Nehalem XE הבא של אינטל יהיה בעל 6 ליבות, מה שאומר שעד שאני אסיים עם צה"ל זה כבר יהיה מיינסטרים. עד אז כמובן גם תהיה תשובה מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...