צהל תוקף בעזה - עמוד 32 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

70 אחוז מהעבודה כבר עשינו מה שנשאר שזה רק הפיינלי עוד כמה ימים היינו גומרים אותם.כבר הגענו לסרטן שלהם,שזה בתוך העיר עזה.

אתה לא חושב לטווח הארוך,עוד שנה יהיה לך שוב אותו סיפור רק שמקום עד אשדוד אתה תקבל עד ת"א.

לא פטרנו את הבעיה מהשורש ואם כבר התחלנו היינו צריכים לסיים.

ומה אתה חושב, שפשוט נכנס לעזה, לא נקבל מחבלים מתאבדים רצים לרחובות, לא נקבל צלפים מבתים שונים? אתה צריך להבין שכל מה שצה"ל נלחם בו במבצע היו התקלויות קטנות מאוד עם חמאס, בעצם חמאס בכלל לא התקיף את צה"ל וכמעט לא ראו אותו. הם כולם הסתררו בעיר עזה ובנו את כל ההגנות שלהם שם. ברגע שצה"ל היה נכנס לעומק עיר עזה ולמקומות חשובים, תאמין לי שהפסיכים האלה ימצאו דרכים לגבות אבידות רבות. צה"ל יכול לנצח - אבל רק בשימוש אש מאוד מאוד כבדה, דבר שיגרום להרג ענק של אזרחים, והעולם כבר שורף דגלים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה, יש אנשים שזקוקים להבהרות.

הסרטן זה החמאס, לא שדרות!

אל תאשים אותי בחוסר יכולת ההתבטאות שלך ו/או חוסר העקביות שלך-

החמאס הוא הסרטן, אכן, זו המחלה.

שדרות ועוטף עזה הן האיזור הנגוע שמושפע מאותה מחלה.

ובמילים שלך ממש-

כשאתה חולה בסרטן, אתה כורת את האיבר הנגוע

ומכך משתמש ש.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם הטענה הזו של ניצחון כלכלי הושמעה כבר , כלומר הם ירו קסאם בשווי 1000 שח' ואנינו ניירט אותו בטיל שוה 50 אלף , אבל ראשית הטיל לא יעלה 50 K אלא פחות ( כבר נאמר 10 K שח' ) ושנית המערכת תאתר את הקסמים שאמורים לפול באזורים שווים ירוט כלומר המערכת לא תירט טילים שיעופו לשטח פתוח ו / או הבית של אמיר פרץ , סתם צוחקים :smile1:

לסיכום :

המערכת תהיה זולה וממינת מטרות .

טיל לא יעלה 10 אלף שקל, גם עלות של 50 אלף דולר ליירוט זה נשמע זול יחסית, שיגור של טיל חץ עולה כ-2 וחצי מיליון דולר(וכן זה לא קשור ישירות, זה סתם להמחשה), יירוט עם מערכת קינטית כמו פלנקס או סופת אש עולה כמה אלפי דולרים בתחמושת ועלות תפעולית...

בזמנו כשאר היה דיון על הפעלת מערכת יירוט קינטית(תותח אוט' מסוג פלנקס שכבר משולב עם מכ"ם ונועד ליירוט טילים ים - ים) שכבר קיימת בשימוש בחיל הים בהסבה אמריקאית בחינם. העלות השנתית של זה הוערכה בכ80 מיליון שקל לשנה, מה שיוצא יותר מ20 אלף שקל ביום, וגם אז דובר רק על 2 תחנות יירוט שיספקו מענה לכ-90% מהקסאמים המשוגרים מצפון רצועת עזה בלבד, במקרה של שיגורים לטווח ארוך יותר, או שיגורים מדרום הרצועה הפריסה שדוברה בזמנו לא תתן מענה. זאת גם אחת הסיבות שהמערכת הזאתי נדחתה על הסף, העלות התפעולית עצומה, במיוחד לאור הכיסוי היחיסי שהוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה חושב, שפשוט נכנס לעזה, לא נקבל מחבלים מתאבדים רצים לרחובות, לא נקבל צלפים מבתים שונים? אתה צריך להבין שכל מה שצה"ל נלחם בו במבצע היו התקלויות קטנות מאוד עם חמאס, בעצם חמאס בכלל לא התקיף את צה"ל וכמעט לא ראו אותו. הם כולם הסתררו בעיר עזה ובנו את כל ההגנות שלהם שם. ברגע שצה"ל היה נכנס לעומק עיר עזה ולמקומות חשובים, תאמין לי שהפסיכים האלה ימצאו דרכים לגבות אבידות רבות. צה"ל יכול לנצח - אבל רק בשימוש אש מאוד מאוד כבדה, דבר שיגרום להרג ענק של אזרחים, והעולם כבר שורף דגלים שלנו.

תפסיק לשחק אותה מבין ולהמציא מהראש שלך שטויות.

רוב פעילי חמס הסתתרו בבונקרים,דרך אגב עד עכשיו חלק מהם שם.ואת זה אמרו קציני צה"ל שפעלו בשטח אז אתה בא ומוכר לאנשים פה לוקשים.

עד שהגענו לנקודה שהגענו אנחנו מתקפלים היו לנו עשרות הרוגים מאות פצועים ואלפי נפגעי הלם מהטילים ומה שנשאר זה רק לשתות מהבאר ולא שתינו ממנו.

ואתה מדבר איתי על זה שפעולה "מפחידה" בעיר עזה ושכמה פלסטינאים מאירופה שורפים דגלי ימנע מצה"ל לנצח את המערכה הזאת?!

אתה הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהגענו לנקודה שהגענו אנחנו מתקפלים היו לנו עשרות הרוגים מאות פצועים ואלפי נפגעי הלם מהטילים ומה שנשאר זה רק לשתות מהבאר ולא שתינו ממנו.

מה ?

אתה מדבר באופן תיאורטי או שאתה מתאר מה שקרה בשטח ? אה צריך ללמוד להתנסח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין הבנת הנקרא

רד ממני

רוב פעילי חמאס מסתתרים בבונקרים? אתה חי בסרט. רוב ההנהגה מסתתרת בבונקרים, והם שלחו את הפעילים להגן על מרכז העיר עזה. אני רוצה לראות אותך, גיבור, הולך למרכז העיר עזה ונשאר חי.

אתה חושב שאני לא רוצה לחסל את חמאס? מה שאתה צריך לעשות זה לראות את הכתבה ששודרה היום, שבה רואים כמה שבויים של צה"ל מהמבצע, חלקם פעילים חמאס, שמודים שחמאס טעה ועכשיו מתחילה שם מהומה כלפיו. ברור שלא תהיה הפיכה, אבל אבו מאזן יזכה להמון כוח - והוא היחידי שבאמת רוצה שלום. לא כי אין לו אינטרסים והוא נחמד, אלא כי הוא אמר ש"כעת העולם מכיר בזכות העם הפלסטיני למדינה משלו, ואנחנו צריכים להניח את הנשק. כעת צריכים ללכת לשולחן המו"מ ולהשיג לנו מדינה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אותך, גיבור, הולך למרכז העיר עזה ונשאר חי.

מה קשור?!

מישהו התיימר להיות אחד כזה ?

בכל מקרה נחיה ונראה בעתיד מי צדק

אתה תראה עוד חצי שנה - שנה שחמס עדין יהיה בשלטון והוא יתחזק בעם שלו יותר ויתחמש יותר.

אותו סגנון בדיוק כמו שקרה בלבנון עם חיזבאללה,נתראה במלחמה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור?!

אתה תראה עוד חצי שנה -שנה שחמס עדין יהיה בשלטון והוא יתחזק ויתחמש יותר

אותו סגנון בדיוק כמו שקרה בלבנון עם חזבללה,נתראה במלחמה הבאה.

לא צריך לחכות לעתיד, החמאס בדמשק כבר אמר להתכונן ל- Episode II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור?!

אתה תראה עוד חצי שנה - שנה שחמס עדין יהיה בשלטון והוא יתחזק בעם שלו יותר ויתחמש יותר.

אותו סגנון בדיוק כמו שקרה בלבנון עם חיזבאללה,נתראה במלחמה הבאה.

אתה חושב שאני לא יודע את זה שהם מתחמשים? זה לא משנה את העובדה שהיינו צריכים להפסיק במבצע הנוכחי בגלל מיליון סיבות, אחת מהן, לדוגמא, היא העובדה שאובמה נכנס לתפקיד.

אני יודע שיש סיכוי ענק למערכה שניה, אבל בינתיים אני רוצה לראות מה יהיה עם אובמה והסיוע האירופאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לחכות לעתיד, החמאס בדמשק כבר אמר להתכונן ל- Episode II.

חמאס גם אמר שהוא מנצח, שהוא לא יכריז על הפסקת אש ועוד הרבה דברים.

לחמאס יש מדינה לנהל. המדינה קרסה כלכלית, הם צריכים לשקם אלפי בתים ותשתיות מפה ועד להודעה חדשה, והדבר האחרון שכרגע הם צריכים זה נסיון מרד מצד האזרחים, ולכן הם יצאו בתעמולה ככל הניתן. גם שר ההסברה של סדאם אמר שהעיראקים מנצחים בזמן שהאמריקאים היו בתוך בגדד, ונסראללה טען שיש לו טילים שמגיעים לת"א למרות שככל הנראה הם חוסלו בשעות הראשונות למלחמת לבנון השניה.

אז חמאס אמר. בוהו.

למזלנו, יש אנשים שהמקצוע שלהם זה להקשיב לכל מיני אמירות כאלה ולדעת מתי לסנן אותן ומתי להתייחס לזה ברצינות.

אגב, urib, מאיפה אתה? יכול להיות שציינת את זה בת'רד אבל לא הלכתי 35 עמודים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמאס גם אמר שהוא מנצח, שהוא לא יכריז על הפסקת אש ועוד הרבה דברים.

לחמאס יש מדינה לנהל. המדינה קרסה כלכלית, הם צריכים לשקם אלפי בתים ותשתיות מפה ועד להודעה חדשה, והדבר האחרון שכרגע הם צריכים זה נסיון מרד מצד האזרחים, ולכן הם יצאו בתעמולה ככל הניתן. גם שר ההסברה של סדאם אמר שהעיראקים מנצחים בזמן שהאמריקאים היו בתוך בגדד, ונסראללה טען שיש לו טילים שמגיעים לת"א למרות שככל הנראה הם חוסלו בשעות הראשונות למלחמת לבנון השניה.

אז חמאס אמר. בוהו.

למזלנו, יש אנשים שהמקצוע שלהם זה להקשיב לכל מיני אמירות כאלה ולדעת מתי לסנן אותן ומתי להתייחס לזה ברצינות.

אתה פשוט תמים... אתה באמת מאמין שלחמאס אכפת מהעם שלו? חחח... :lol:

אגב, נסראללה הוכיח שיש לו מילה יותר מהנהגה שלנו, ות'אמת אם יגיד שיש לו טיל עד לת"א אני אאמין לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...