צהל תוקף בעזה - עמוד 30 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. אי אפשר. זה לא קרה בתולדות המלחמה המודרנית, גדולים וטובים ממך ניסו והגיעו לאותן מסקנות. תחיה עם זה.

ב. Next Best Thing

להשמיד סופנית אי אפשר כלום. הרגתה אדם אך זכרו ימשיך להניע פעולות דומות לאלו שהוא עשה. אנשי הצבא מודעים לכך יותר מאיתנו לכן הם קוטעים לחמאס את ידיו, הם מעמידים אותו במצב שאנשים מתחילים להרהר אם הם בחרו בדבר הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח הצחקת אותי עלק נהרהר להם את הביטחון אם זאת באמת הייתה הדרך הנכונה עבורם

הם נלחמים איתנו ממניעי דת ועיקרון.

הם רוצים את כל המדינה שלנו והם לא ינוחו עד שהם ישיגו את המטרות שלהם.

אתה יודע מה עוד מצחיק בכל הסיפור הזה?!

שהם אומרים לך את זה בלי להתבייש בפומבי בכל מסיבת עיתונאים ובכל עצרת.

ואנשים כמוך עדין לא קולטים אם מי יש לנו עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציטוט הזה מכוון לרועירועי.

מהסרט Charlie Wilson's War

Gust Avrakotos: There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse... and everybody in the village says, "how wonderful. the boy got a horse" And the master says, "we'll see." Two years later The boy falls off the horse, breaks his leg, and everyone in the village says, "how terrible." And the master says, "We'll see." Then, a war breaks out and all the young men have to go off and fight... except the boy can't cause his legs all messed up. and everybody in the village says, "How wonderful."

Charlie Wilson: Now the master says, "We'll see."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח הצחקת אותי עלק נהרהר להם את הביטחון אם זאת באמת הייתה הדרך הנכונה עבורם

הם נלחמים איתנו ממניעי דת ועיקרון.

הם רוצים את כל המדינה שלנו והם לא ינוחו עד שהם ישיגו את המטרות שלהם.

אתה יודע מה עוד מצחיק בכל הסיפור הזה?!

שהם אומרים לך את זה בלי להתבייש בפומבי בכל מסיבת עיתונאים ובכל עצרת.

ואנשים כמוך עדין לא קולטים אם מי יש לנו עסק.

אנשים מבינים את זה טוב מאוד (חוץ משמאלנים קיצוניים)

זה עדיין לא אומר שאפשר להשמיד ארגון טרור

בדיוק כמו שהבריטים לא השמידו את הIRA כמו שהספרדים לא השמידו את הבאסקים הרוסים לא השמידו את הצ'צנים ובדיוק כמו שהאמריקאים הגדולים לא השמידו את הטאליבאן מדינת לא תצליח להשמיד את חמאס.

היא יכולה להחליש אותו ולהביא אותו למצב שהוא יהיה לא רלוונטי כמו אש''ף ומרבית הארגונים החברים בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אש"ף (או פת"ח או איך שלא תקראו לו) למעשה מאוד רלוונטי. הנקודה שהוא הבין שכדי להיות רלוונטי וכדי לחיות עדיף לו שקט. וזה בדיוק מה שהולך בגדה המערבית.

אי אפשר לשחרר את גלעט שליט בדרך צבאית, בלי שהוא ימות ו/או חיילים מהכוח המשחחר יפגעו ויהרגו. אם אפשר היה כבר מזמן היו עושים את זה. לא עושים עסקת חילופי שבויים כי המחיר גבוה מידי. זה מצחיק. אם היום מחזירים אותו מת+חיילים פגועים מהכוח המשחרר (ואולי אף הרוגים), היית אומר איזה ממשלה וצבא מטומטם יש לנו ששלח כוח חילוץ שלא הצליח. אם היו עושים עסקת חילופי שבויים, היית מתבכיין על הממשלה השמאלנית שמשחררת אסירים (שאגב, ההורים שלך משלמים על המחייה שלהם, ובבתי הכלא בארץ הם חיים הרבה יותר טוב מבעזה. תאמין לי שרבים מהם מעדיפים להשאר בכלא).

יעדי המבצע הושגו וזאת עובדה. החמאס והגי'האד הודיעו על הפסקת אש מצידם (אתה מדמיין אותם עושים את זה בלי שהם ידעו שאם הם לא עושים את זה מצבם יהיה בכי רע?).

תשתיות טרור ומאגרי נשק רבים הושמדו. מדינות העולם בסופו של דבר תמכו בישראל. מה לא השגנו? גלעד שליט? כבר הסברתי למה אי אפשר היה לשחרר אותו ככל הנראה. השמדת חמאס? כבר נטחן עד דק שאי אפשר לחסל צבאית ארגון טרור. ויודעים מה, נניח שהייתם מחסלים את כל 12000 הלוחמים שלו בלי אף הרוג ישראלי אחד. אז היה בא ארגון אחר, וכנראה גם יותר קיצוני, והמצב היה רק נעשה יותר גרוע. לא יכולה לעמוד כלכלית ופוליטית בדיכוי כל ארגוני הטרור בזה אחר זה (אף אחד לא מדבר על זה, אבל אתם יודעים כמה המבצע הזה עלה למדינה?).

אה, דבר אחד אחרון. מי אתם שתקבעו שהשמאלנים הם פטאתים? בדיון הזה דווקא חלק ממי שהציג עמדה ימנית היה המתלהם והמתלהב, ולא אלה שהביעו עמדות יותר שמאלניות. יותר מזה, מי שקורא לשמאלנים פטאתים בגלל שהם שמאלנים, יותר פטאתי מכל השמאלנים ביחד (יודעים מה, לא כולל אלו שחושבים שאסור ללטף פלסטינים אפילו שהם מחזיקים אקדח לרקה שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לצטט את אהוד אולמרט ( מי האמין ) :

"עכשיו נקווה שהימין לא יסביר לחמאס מדוע אנחנו (ישראל) הפסדנו במילחמה "

בשלב הזה עשתה את מה שהיא יכולה לעשות במסגרת האפשרויות , אני חושב שהשוק שהחראות האלו יקבלו כשהם יצאו מהחורים יהיה גדול - ניראה אם הם יתאפסו או לא . עצם העובדה שישראל הצהירה על הפסקת אש היא כבר צעד דיפלומטי נכון ( כמו הגרוש/ התנתקות ) לעניות דעתי לא צריך שום הצהרות ושום דבר , רק מה שהכרזנו על הפסקת אש כדי לקבל הון פוליטי בין לאומי וכדי למתן את התגובות נגדנו כאשר המציאות תראה מבעד לעדשות המצלמה של העיתונים שיכנסו לתעד , יפה מאוד , הפלסטינים יקבלו את מה שהם רוצים קרי את דמות הקורבן והישראלים יחדשו הרתעה , השאלה הגדולה היא :" האם החמאס ידליק את הפתיל של הרקטה או לא ?

את התשובה כולם יודעים , אני מחכה לבחירות הבאות לרשות הפלסטינית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שונא שמאלנים, הם יהודים והם אחים שלנו.

אני שונא את הדעות שלהם, חבר טוב מאוד שלי שמאלני, וכן הוא חבר מאוד טוב שלי, לא דיברתי על אנשים אחרים או איזה חייזרים (במקרה שלי שדיברתי על שמאלנים).

אני רק אומר שהדעה שלהם, כמה טובה שהיא תהיה היא פשוט לא ריאלית ולא הגיונית, כי אי אפשר לעשות שלום או לחיות באותה מדינה עם אנשים שרוצים להרוג אותך...אלא אם אתה מוכן לחיות בפחד כל יום ויום..

לי מספיק יש את זה פה בדימונה, שאתה נוסע לבאר שבע או לערד או אפילו לבסיס לבקר את החברה, אתה צריך להשמר לנפשך ממטומטמים שזורקים עלייך לפעמים אבנים, או עולים שיכורים לאוטובוס ומנסים להסיט אותו לשטחים בכוח, או מוציאים עלייך סכין כדי שתביא להם את הפלאפון שקנית, או נטפלים לכל הבנות והילדות ליד עיר המגורים שלך (מזל שיש מג"ב ומשטרה טובה באיזור שיודעת איך לטפל).

בגלל זה אני אומר, רוב השמאלנים חיים בבועה איפשהו בתל אביב (אוקי, לא כולם, אבל רובם), ופשוט לא מודעים למה שקורה במדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתיות טרור ומאגרי רבים הושמדו. מדינות העולם בסופו של דבר תמכו בישראל. מה לא השגנו? גלעד שליט?

הפסקת ירי טילים לעבר ישוביי הדרום, בישראל!!!!!!

עדיין נוחתים לי טילים ליד הבית ועדיין אנשים פוחדים לצאת החוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקת ירי טילים לעבר ישוביי הדרום, בישראל!!!!!!

עדיין נוחתים לי טילים ליד הבית ועדיין אנשים פוחדים לצאת החוצה

איך בדיוק תשמיד את כל הטילים? לא מדובר פה בבסיסים צבאיים, מדובר פה במשהו שמוציאים מבתים. אתה מציע לצה"ל לעבור בית בית בכל עזה? (ואם כן, אתה מטורף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...