צהל תוקף בעזה - עמוד 29 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם החזרנו את גלעד שליט? לא

האם חיסלנו את היכולת של חמאס לשגר טילים? לא

האם הפסקנו את יצור הטילים של חמאס או חיסלנו את המאגר שלהם? לא

האם חיסלנו את היכולת שלהם להלחם בנו עם חיילים-מחבלים? לא

האם חיסלנו את המנהיגים שלהם (ולא איזה מפקד משטרה עלוב)? לא

בקיצור, הפסדנו בגלל הפוליטיקאים המפגרים האלו שלא מבינים שחמאס הם חבורה של כלבים שאין טעם לדבר איתם בכלל.

כלבים כאלו יש להמית, נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עופרת יצוקה היא הצלחה אדירה.

החזרנו את יכולת ההרתעה.

שלטנו בשטח במינימום אבדות ובמהירות מרשימה.

הלכנו עד הסוף כדי לחסל מחסני אמ"לח ואנשי חמאס שירו לעברינו.

לא איפשרנו להם להתחבא מאחורי מוסדות ומסגדים.

הפצצנו מסגדים!!! והעולם עבר על זה בשתיקה.

זה ניצחון ענק!!

הוכחנו שאנחנו מסוגלים לבצע פעולה כמו שצריך בלי שום חולשות, ויצאנו חזקים ומחוזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת סתם הערה מתנשאת, אני מכבד אותך גם אם אתה מחזיק בדעה שמאלנית.

אין צורך לזרוק הערות כאלו.

מה אתה מתייחס זאת האופציה היחידה שלו לענות,שאין אוצר מילים מספיק גדול בראש עוברים לציניות[br]פורסם בתאריך: 18.01.2009 בשעה 17:51:29

עופרת יצוקה היא הצלחה אדירה.

החזרנו את יכולת ההרתעה.

שלטנו בשטח במינימום אבדות ובמהירות מרשימה.

הלכנו עד הסוף כדי לחסל מחסני אמ"לח ואנשי חמאס שירו לעברינו.

לא איפשרנו להם להתחבא מאחורי מוסדות ומסגדים.

הפצצנו מסגדים!!! והעולם עבר על זה בשתיקה.

זה ניצחון ענק!!

הוכחנו שאנחנו מסוגלים לבצע פעולה כמו שצריך בלי שום חולשות, ויצאנו חזקים ומחוזקים.

בלה בלה בלה בלה מאכילים אותך לוקשים.

את המטרות העיקריות לא השגנו ואת זה סיכם מישהו מעליך.כל מה שאמרת לא שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נגד אף אחד,

אבל בסופו של דבר המדינה תמוטט רק בגלל האנשים העיוורים שחיים בבועות כמו שמאלנים.

בואו לגור בשדרות ב"ש אשדוד ואשקלוןף מבטיח לכם חוויה פיצוץ.

ואולי כשמישהו (חס וחלילה שלא נדע ולא מאחל לאף אחד) מהמשפחה שלכם יהרג או יפצע אנושות, אותי קצת תחכימו, שאי אפשר לדבר ואי אפשר לעשות שלום עם כל הרצון הטוב בדבר, עם מי שרוצה להרוג אותך.

וכן, גם אני בדעה שלא להרוג חפים מפשע לא משנה כמה הם שונאים אותי, אני ימני, אני בעד חיסול טרור ולא חפים מפשע, אבל צריך להגן על המדינה המחוורבנת שלנו בזמן שאנחנו מקבלים טילים, וזה אומצר שגם אם יורים עלינו טילים פוצמרים מתוך בניין מאוכלס, שאין אפשרות לנקות אותו מטררוריסטים ללא פגיעה בחפים מפשע, אז אין מה לעשות ולהפיל את הבניין.

אני לא חושב שכשהם יורים עלינו טילים הם מסתכלים על חפים מפשע, ארגוני הטרור פונים להרג אזרחים, אנחנו כצבא מגן על האזרחים ומשמידים את הטרור.

עכשיו כנסו איתי למחלוקת גם על זה.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאתה צודק במ100 אחוז (:

מה שאתה שוכח היא העובדה שזה מה שצה''ל עשה במבצע הזה

בניגוד למלחמת לבנון שם משום מה דאגו יותר לאזרחים ערבים מאשר לחיילי צהל ולאזרחי המבצע הזה היה בדיוק ההפך

מתי פעם אחרונה צה''ל הפציץ מסגדים ? כמה פעמים בשנים האחרונות שמענו שצה''ל הוריד בניין בגלל אש צלפים ?

בצה''ל ובהנהגה שינו מנטליות וזה מה שהוביל להצלחה של המבצע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עוזר לך שאנחנו מפציצים מסגדים?

מה זה עוזר לך שאנחנו מורידים בניניים יא פאטת.

את המטרות העיקרות לא השגנו.ואת התוצאה אתה תראה בבחירות

אנחנו נלחמים נגד אויב חדש ששמו חמס שהמטרה שלו זה לההרג

איך אפשר לנצח אויב כזה ,זה רק דרך חיסולו ב100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 18.01.2009 בשעה 17:51:29

בלה בלה בלה בלה מאכילים אותך לוקשים.

את המטרות העיקריות לא השגנו ואת זה סיכם מישהו מעליך.כל מה שאמרת לא שווה כלום.

רק מה שאין אתה רואה.

עיוור לכל מה שיש.

אם אין הכל אז שום דבר לא שווה.

מי אמר מטרות עיקריות זה שיחרור שליט ? אז מה אם יש חייל אחד שבוי, מספיק להתבכיין.

מתו לנו חיילים ואזרחים, אז שום דבר לא שווה כי אי אפשר להחזיר אותם חזרה ?

המערכה רק התחילה.

המבצע הזה הוא התחלה מצויינת שממנה יש אפשרויות רבות, טובות הרבה יותר ממה שהיה קודם.

אם אתה לא רואה את זה אתה אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה שאין אתה רואה.

עיוור לכל מה שיש.

אם אין הכל אז שום דבר לא שווה.

מי אמר מטרות עיקריות זה שיחרור שליט ? אז מה אם יש חייל אחד שבוי, מספיק להתבכיין.

הלוואי שהבא בתור שיהיה שבוי שנים ארוכות יהיה אחיך ! אמן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא היו צריכים בכלל הפסקת אש, לדעתי היו צריכים לכתוש אותם לגמרי.

צריך לשים פס על כל הולם שמתבכיין שאנחנו הורגים חפים מפשע, במלחמה יש הרוגים משני הצדדים ואין מה לעשות, ואם מדינה מחרימה אותנו אז להחרים בחזרה, תאמינו לי שבסופו של דבר כולם יצטרכו אותנו א ם זה בעזרה סיעודית אם זה בעזרה בעת אסונות (יחידת 669 למשל שנשלחת לכל חור בעולם לעזור בחילוצים) עסקאות נשק תוצרת ועוד הרבה .

מבחינתי המטרה של המבצע הזה היתה לגרום לחמס לבכות ולהניף דגל לבן, בסופו של דבר הוא היה מניף אותו אבל כנראה שהממשלה שלנו נכנעה ללחצים, כרגיל.

אני מקווה מאוד שהפסקת האש הזו תביא תועלת, הוא נחתמה עם מצרים ולא עם חמאס, מה שאומר שברגע שחמס תוקף הוא מקבל גם חזרה.

מה שיעצבן אותי אם זה יהיה טיפין טיפין, כלומר טיל תחת טיל, אז מה זה שווה..הם לא יפסיקו.

ולדעתי בשביל שחרור שליט היו צריכים לעשות הסגר עוד יותר גדול לגמרי על עזה, אם זה חשמל ואם זה תרופות וכו', מישהו יכול להגיד לי למה לעזאזל אנחנו דואגים לחשמל, עבודות, מים אוכל וכל הזבל הזה שמסביב לטרוריסטים? יש להם מדינה למה שהם לא יממנו אותה? בטוח שלהם יש הרבה יותר כסף משלמדינה שלנו יש.

ו - ART TATUM, זאת אחת ההתבטאויות הכי מסריחות שיצא לי לשמוע, אתה רוצה להיות אבא של חייל חטוף?! לעזאזל אני לא מבין אנשים כמוך.

"סה"כ חייל חטוף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שהבא בתור שיהיה שבוי שנים ארוכות יהיה אחיך ! אמן !

אם אני או אחי נהיה בידי החמאס כבני ערובה, גם אני וגם אחי וגם כל בן אדם שפוי יעדיף למות ולא לשחרר טרורוסטים שבתמורה 100% יהרגו בעתיד יותר מבן אדם אחד.[br]פורסם בתאריך: 18.01.2009 בשעה 21:19:01

ו - ART TATUM, זאת אחת ההתבטאויות הכי מסריחות שיצא לי לשמוע, אתה רוצה להיות אבא של חייל חטוף?! לעזאזל אני לא מבין אנשים כמוך.

"סה"כ חייל חטוף"

אני לא חסר רגש וזה לא שלא איכפת לי משליט או ממשפחתו.

נמאס לי מצביעות ומחוסר פרופורציות.

יש דברים שאפשר ורצוי לעשות כדי לשחרר שבוי, ויש דברים שאסור לעשות בשום אופן.

לשחרר מאות רוצחים פוטנציאלים בשביל אדם אחד זה לא מוסרי.

וזה בדיוק הסיבה שהממשלה לא עושה את זה.

אם יש אפשרות לעסקה סבירה או למבצע עם סיכון סביר שעשוי להביא לשחרורו אני מוכן עכשיו להתנדב.

אבל אם כל הכבוד יש גבול לכל דבר, ויש פרופורציות.

שיחרור שליט לא חשוב יותר מביטחון אזרחי המדינה או גדוד חיילים שלם.

זאת לא מטרה ראשית, זאת מטרה משנית ובעיקר פוליטית/מורלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הכנה למוח תאמין לי.

אני אומר בדיוק מה שאתה אומר,לשחרר מחבלים תמורת שליט זה כואב.לא בטוח ששווה אבל הכרחי,מוסרי,ומנטלי טוב לחיילים המתגייסים שיש מי שחושב עליהם ושומר עליהם.

אבל עכשיו היינו במצב של שניה וחצי מלמוטט את החמ"ס ולהכריח אותם לשחרר את שליט תמורת הפסקת אש או תמורת הספקת אש ושחרור מספר מינמלי של מחבלים ולא עשינו את זה.

וזה נקרא להפסיד הזדמנות חד פעמית לשחרר אותו ולא בעתיד לשחרר אותו תמורת 2000 מחבלים עם דם על הידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר לשחרר חלילה אסירים עם דם על הידיים.

אני חושב שישראל קצת למדה מזה בעבר.

יש דרכים אחרות לקבל את שליט, אבל עד שזה יקרה...מה שכן הוא עדיין מוחזק חיי איפשהו כי ככה הוא שווה הרבה יותר.

רק מה שהמדינה שלנו תעשה עם זה זו השאלה הגדולה, לבנתיים שנתיים וחצי לא עשו עם זה כלום ועכשיו היתה להם הזדמנות גדולה להתקדם בנושא, וכנראה ששכחו אותו. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...