צהל תוקף בעזה - עמוד 28 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

אם יש נחישות (ויש) לחפור מנהרות הם יחפרו מנהרות. יקח זמן, אבל ילמדו ויסתגלו. צרפת, בריטניה וגרמניה לא ישלחו לכאן זין . סתם דיבורים באוויר כדי לשים V. אם יגיע כוח בינלאומי (וסביר להניח שלא), אבל גם אם יגיע הוא ישב על הגדר ויגרד את הביצים כמו בלבנון. למה מי אתה חושב שמתגייס לצבא באירופה? אירופאים לבנים נוצרים בעלי עיניים כחולות? איפה אתה חי? 1912? מי שמתגייס לצבא זה כל המהגרים המוסלמים שלהם, שרואים בקריירה צבאית אפשרות כלשהי להתקדם בחיים. רובם (אם לא כולם) מזדהים עם הסבל בעזה ותומכים במאבק של החמאס בכובש היהודי האכזר. הם ישבו על הגדר ויעלימו עין מהכל בדיוק כמו שהמצרים עשו בשמונה השנים האחרונות. פעם בחודש יפוצצו איזה מנהרה כדי להראות שעושים משהו, אבל זהו, בדיוק כמו בלבנון.

מצטער לאכזב אותך, אבל אני חי במציאות, אתה סובל מהזיות קשות בעקבות הרעלת קפאין. לא טוב לשבת בבתי קפה זולים.

בנוסף לכל אתה גם לא יודע לקרוא. כתבתי בבירור- ה 200 מטר האלו הם לא מה שמשנה, המרחק הוא לא מה שמשנה.

מה שמשנה זה שנסיון לחפור מנהרות באורך שהם צריכים כרגע יסתכם לרוב בקריסת המנהרה תוך כדי חפירתה, או לא הרבה אחרי זה. מעטות הן המנהרות שיצליחו להישאר לאורך זמן.

ותתפלא, אבל בצרפת הצבא מכיל אחוז גבוה יותר של ילידי צרפת משל מהגרים מוסלמים ושאר ירקות, כמו שאתה טוען (וואלה, גם אזרחות צרפתית יש לי, ואני טורח להישאר מעודכן בדברים האלו למקרה שיום אחד ארצה לעבור לשם.) אז אתה מוזמן להפסיק לקשקש על סמך.... רגע, על סמך מה אתה מדבר? מאיפה שלפת את הנתון ההזוי הזה שלך?

1- אם אתה חושב שהפסקת האש הזו היא רעיון כל כך רע- תציע אחד יותר טוב. קל מאוד להגיד "זה לא טוב", אבל להציע חלופה שכן טובה יותר.

2- אני לא שותה קפה, לא צורך קפאין, ולא סובל מהזיות, תודה רבה. כמות הקפאין הגדולה ביותר שנכנסת לגוף שלי היא ה 3 ורבע כוסות קולה שאני שותה כל סופ"ש, אני גם על זה לא מת. בשבילי לימונדה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במילה אחת >>> הפסדנו <<<<

1)אין גלעד שליט

2)מעבר רפיח וציר פילדלפי יפתחו שוב(דיסקין אמר את זה) ואירן שוב תכניס להם תחמושת.

3)חמס ממשיך לירות עלינו טילים וצוחק לנו בפנים כי אנחנו בהפסקת אש חד צדדית

4)איבדנו 10 חיליים עשרות פצועים ועוד 4 הרוגים אזרחים

5)רק ליברמן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת >>> הפסדנו <<<<

1)אין גלעד שליט

2)מעבר רפיח וציר פילדלפי יפתחו שוב(דיסקין אמר את זה) ואירן שוב תכניס להם תחמושת.

3)חמס ממשיך לירות עלינו טילים וצוחק לנו בפנים כי אנחנו בהפסקת אש חד צדדית

4)איבדנו 10 חיליים עשרות פצועים ועוד 4 הרוגים אזרחים

5)רק ליברמן!!

^^ עדות חיה לכשלון מערכת החינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי ,שמאלן פאטת שכמוך

איזה הבדל אתה רואה בין מלחמת לבנון השניה למבצע בעזה ?!

אני בטוח שגם בסוף הליחמה שם אמרת שניצחנו והיום אתה רואה שזה לא נכון

רק הפוליטקאים שיש להם אינטרס אומרים שניצחנו ואתה כמו פאטת אוכל את זה.

עוד מעט תגיד לי שמה צה"ל הגדיר כמטרה היא הושגה

אז רק שתדע שהגדרת המטרות היא הייתה מינמלית כדי לא ליצור ציפיה ואז אכזבה בעם

ואתה שהגבת לפניו אתה חנפן בלתי נלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי ,שמאלן פאטת שכמוך

איזה הבדל אתה רואה בין מלחמת לבנון השניה למבצע בעזה ?!

אני בטוח שגם בסוף הליחמה שם אמרת שניצחנו והיום אתה רואה שזה לא נכון

רק הפוליטקאים שיש להם אינטרס אומרים שניצחנו ואתה כמו פאטת אוכל את זה.

עוד מעט תגיד לי שמה צה"ל הגדיר כמטרה היא הושגה

אז רק שתדע שהגדרת המטרות היא הייתה מינמלית כדי לא ליצור ציפיה ואז אכזבה בעם

ואתה שהגבת לפניו אתה חנפן בלתי נלאה

אני לא חנפן אני גם לא סתום כמוך

קודם כל אם אתה משתמש במילה שמאלן תדע באיזה הקשר להשתמש בה

דבר שני מי אתה ואיזה ידע צבאי יש לך שאתה טוען שהמבצע בעזה היה דומה למלחמה בלבנון ?

כל ההתנהלות של צה''ל במלחמה הזאת הייתה שונה.

דבר שלישי 10 חיילים זה מחיר קטן למבצע בסדר גודל כזה אם אתה לא מבין את זה עדיף שלא תגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ סליחה סגן אלוף במיל'

לא שפטתי איך הצבא התנהל(ברור שיש הבדל ענק) במיוחד שהשפמנון לא היה שם

דיברתי על מה שיהיה אחר כך,דיברתי על התנהלות הממשלתית שהייתה ממש בתוך עזה ולא טרחה לסיים את העבודה - לחסל את אנשי החמס ולהביא אותם למצב שיתחננו לתת לנו את גלעד שליט בתמורה להפסקת אש.

אז לך תלמד הבנת הנקרא יא דפ"ר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה להשמע כאילו שירתת כבר... אפחד לא יאמין לך

בכל מקרה אם אתה חושב שאפשר לחסל את החמאס (או כל ארגון מחתרתי גרילי אחר) אתה שקוע בהזיות

מה שכן העובדה שגלעד שליט לא נמצא בהסכם דיי צורמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה ^^.

טוב נו, אין מה לעשות - בלי אנשים כאלו, חסרי כל יכולת הסקת מסקנות, למכוני הפסיכומטרי לא הייתה פרנסה.

זאת סתם הערה מתנשאת, אני מכבד אותך גם אם אתה מחזיק בדעה שמאלנית.

אין צורך לזרוק הערות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...