צהל תוקף בעזה - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

אני מצטער לערב כאן תגובה שאיננה ממין העיניין של התרד הנוכחי ואני לא מתכוון להיכנס כאן לדיונים ( אולי בתרד אמונה ודת ) אבל אני טוען שהפירושים של להיות מוסלמי הם בידיים של מי שמפרש את הקוראן ואני חושב שאם מישהו באמת היה רוצה הוא היה יכול לחיות עם יהודים כלומר למצא את הפסוקים המקילים בקוראן כדי לאפשר זאת , כל המלחמות שמתרחשות הן מתרחשות על בסיס אינטרסים שילטוניים ולא על בסיס רצון לשפיכות דמים של העם עצמו או בוא נגיד ככה העם שיוצא נגד עם אחר , הוא ציבור מוסט , שהמנהיגים שלו הידיחו אותו למעשים שפלים שכאלו . דוגמא מצויינת זה החמאס שמשתמש בציבור התושבים בעזה בתור בני ערובה - חד וחלק , כיצד הקהילה הבין לאומית עוצמת עיניים - אני לא ממש מבין - כניראה שיקולים פוליטים . היום אני שומע שלמרות הכנסת הסיוע ההומניטרי שניכנס לרצועה לתושבים אין כמעט דבר מפני שהחיילים של החמאס חומסים אותם , מסכנים התושבים - מה שכן זאת אחת ההוכחות איך טיפשות כואבת והאמת , אני מצטער עבורם אבל לא ממש מרחם עליהם כי זה כמו סידרת חינוך , אני מרחם עלינו שאנחנו מקריבים חיילים כדי ל"חנך" את העזתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדרך להפסקת אש?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3652229,00.html

למי שעוקב מקרוב מבין שצה"ל נלחם נגד כנופיה ולא נגד מדינה.

הצבא עובר בית בית שלרוב נמצאים במצב של שיממון מאדם ולעיתים מכילים מקומות מיסתור או מנהרת מילוט.

החמ"ס לא נמצא בעזה בשביל הפלשתינים אלא אך ורק בכדי לפגוע באזרחים ישראלים והוא האויב כמובן.

החמ"ס לא נלחמים על שטח, אין להם אינטרס להשתלט על שטחים או לכבוש.

האינטרס היחיד שלהם זה לפגוע וכמה שיותר, אז צה" מתקדם, הם הולכים אחורה ומארגנים עמדת תקיפה חדשה

או במקרה דנן, עמדת הגנה/הרתעה.

מה שמעסיק אותם יותר מכל זה להתארגן על ותחמושת וכמה שיותר.

זוהי מלחמה מוזרה שהאויב ביחס לאויב הקודם (החיזבאלה) נחות באופן ברור מצה"ל ושמעט מאוד מחייליו תורגלו באירן

לעומת החיזבאלה שתורגל בחלק גדול מצבאו באירן ואף קיבל אירגון מסודר של מאמנים איראנים.

כל אלה שצועקים בריש-גלי "בואו נשמיד את החמ"ס לחלוטין" צריך להבין משהו,

זו משימה מאוד מאוד מורכבת וקשה לי להאמין שהיא אפשרית בשעה שהחמ"ס מפוזר בכל מקום שיש בו אזרחים.

נותר רק לשאת תפילה לשלום חיילי צה"ל

שיחזרו בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להכחיד ארגון גרילה שמונע מאידיאולוגיה. מה שאפשר לעשות זה לפגוע בו ולהחליש אותו.

זה כמו לירות בזבובים

תירה 10 כדורים, לא תפגע, תירה מליון - פגעת באחד.....

הם מספר מועט יחסית, מוחזקים עם האזרחים, לרסק אותם יקח המוןןןן זמן וכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חצי? לפי מה אתה מודד? איזה בנצ'מרק עשית?

ישנם מחקרים אקדמאים רבים על היסטוריה צבאית ומלחמה בטרור וגרילה, כולל מלחמות הבריטים באפריקה או האמריקאים בויאטנם.

בשום מקום לא מצאתי דרך למדוד כמה כבר חיסלנו.

הם פשוט לא קולטים שהמטרה שלהם תושג באמצעים אחרים, לא מלחמה ולחיות חיים בזבל

אם הם היו ביחסים טובים עם , היה להם הכל, בטוח הרבה יותר טוב מעכשיו

הם רוצים משהו שאולי שמעת עליו... חופש, FREEDOM. זה קצת קשה לתת להם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מחקרים אקדמאים רבים על היסטוריה צבאית ומלחמה בטרור וגרילה, כולל מלחמות הבריטים באפריקה או האמריקאים בויאטנם.

קרא שוב ותבין

לחיות בישראל, משמעות הדבר freedom

בחיים עם הם לא יצטרכו להסתתר, לברוח, לאיים, להתחמש

יתחילו להשכיל, ללמוד, להתפתח, ולא לבכות לעולם שחרא להם

אבל אתה יודע, אופי זה אופי

וכנראה שהם לעולם ישארו כמו שהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכל אזרחי המדינה(כולל הימניים ביותר) יהיו מוכנים להסיר את המצור על עזה בתמורה לשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכל אזרחי המדינה(כולל הימניים ביותר) יהיו מוכנים להסיר את המצור על עזה בתמורה לשלום.

תלוי בהגדרה שלך של שלום...[br]פורסם בתאריך: 8.01.2009 בשעה 03:22:29

בדרך להפסקת אש?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3652229,00.html

למי שעוקב מקרוב מבין שצה"ל נלחם נגד כנופיה ולא נגד מדינה.

הצבא עובר בית בית שלרוב נמצאים במצב של שיממון מאדם ולעיתים מכילים מקומות מיסתור או מנהרת מילוט.

החמ"ס לא נמצא בעזה בשביל הפלשתינים אלא אך ורק בכדי לפגוע באזרחים ישראלים והוא האויב כמובן.

החמ"ס לא נלחמים על שטח, אין להם אינטרס להשתלט על שטחים או לכבוש.

האינטרס היחיד שלהם זה לפגוע וכמה שיותר, אז צה" מתקדם, הם הולכים אחורה ומארגנים עמדת תקיפה חדשה

או במקרה דנן, עמדת הגנה/הרתעה.

מה שמעסיק אותם יותר מכל זה להתארגן על ותחמושת וכמה שיותר.

זוהי מלחמה מוזרה שהאויב ביחס לאויב הקודם (החיזבאלה) נחות באופן ברור מצה"ל ושמעט מאוד מחייליו תורגלו באירן

לעומת החיזבאלה שתורגל בחלק גדול מצבאו באירן ואף קיבל אירגון מסודר של מאמנים איראנים.

כל אלה שצועקים בריש-גלי "בואו נשמיד את החמ"ס לחלוטין" צריך להבין משהו,

זו משימה מאוד מאוד מורכבת וקשה לי להאמין שהיא אפשרית בשעה שהחמ"ס מפוזר בכל מקום שיש בו אזרחים.

נותר רק לשאת תפילה לשלום חיילי צה"ל

שיחזרו בשלום.

קודם כל החמאס הם לא כנופיה הם ארגון קדם צבאי לכל דבר ומאורגנים לא פחות טוב מחיזבאלה (בניגוד לפתח למשל)

היכולות שלהם פחותות משל חיזבאלה בזכות זה שציר פילדלפי עוד לא פתוח לחלוטין כמו הגבול הלבנוני וזה שתקפנו עכשיו

מעבר לזה הלחימה פה היא יותר קשה מהלחימה בלבנון, אם למלחמת לבנון הייתה קודמת עבודת הכנה וביצוע כמו

שנעשה פה אז חיזבאלה היה מאבד יותר מרק פי 4 יותר חיליים.

אי אפשר להכחיד ארגון גרילה שמונע מאידיאולוגיה. מה שאפשר לעשות זה לפגוע בו ולהחליש אותו.

בניגוד לפשע שגם אי אפשר לנצח אידיאולגיה לא מביע אוכל לשולחן ובסופו של דבר זאת מלחמת התשה

לראות איזה צד מתעייף יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר בשם עצמך

אני בדעה למחוק את הרצועה כולל כל החיות אדם "המסכנים" שיש בתוכה.

אני ימני קיצוני ודעתי אומרת לא לסייע להם ובמקום דלק ומזון להעביר להם ציאניד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...