צהל תוקף בעזה - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

הכל הצגה. הברטים והצרפתים מתים שנפרק את חמאס. מי שהכי רוצים שניתן להם בראש הם המצרים, מבחינת המצרים אם תעשה טבח בעזה זה יהיה נפלא.

אנשים לא מבינים שאם לא המבצע הזה תוך כמה שנים יש פה אירן ב' בגבולות שלנו ושל מצרים, אירן ב' יכולה לגרום לתסיסה אדירה במצרים(האחים המוסלמים) מה שיכול לגרום חס וחלילה להפלת השלטון ויצירת שלטון איסלמי-רדיקלי דבר שיהיה אסון למדינת ולמצרים. במקרה שחס וחלילה יהיה זעזוע שלטוני במצרים המצב שלנו כיום הוא גן עדן לעומת מה שיהיה. לגבי המצרים, מצרים תלויה לחלוטין באמריקאים, כל המזון נכנס דרך ארה"ב אם האמריקאים יפסיקו לתמוך במצרים מצרים תראה תוך מספר שנים כמו עירק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה עם כל הכעס והרצון לשקט, אני מרגיש רע בשביל הפלסטינים.(לא החמאסניקים, האיש הפשוט.)

היום ראיתי בחדשות אבא פלסטיני שאיבד את רוב המשפחה שלו, הוא בכה באמת מצער, ואחרי שאמר את דבריו, הוא סיים עם המשפט:

"העיקר שיש לנו את אלוהים."

כאב לי הלב, הוא שבר אותי.

אבל, מה שמחזיק אותי עדיין על רגלי זאת הידיעה הפשוטה, שאם היינו, כל אחד מאיתנו, אפילו השמאלנים ההזויים מההפגנה, נופלים להם בידיים, הם היו קורעים אותנו לחלקים כשאנחנו עוד נושמים.

כמו שתמיד אומרים בסרטים

war is hell.

מי יתן וכל הגברים שנלחמים שם בשבילנו, הגברים ששייכים לצבא הכי מוסרי בעולם, יחזרו בשלום.

בברכת כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לך שהוא אדם חף מפשע?

אולי הילדים שלו שהוא בוכה עליהם הם בכלל חמאסניקים, ולא ילדים מסכנים?

יש מצב שבכלל אין לו ילדים, וזו למעשה הצגה של החמאס לתקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נופל להם האסימון :kopfpatsch:

אוכלים חרא ואומרים שיש להם את אללאה - הם באמת לא מבינים שהאללאה הזה הוא זה שעושה להם את הצרות ? הם לא מבינים שהם צריכים לבחון מחדש את מערכת האמונות שלהם ?

באמת מגניבים אותי , לכן לצערי בזמן הזה אני אומר ששלום באזור ( למצער ) הזה יהיה "שלום של אבלים " כי האבא הזה עכשיו הוא יבין טוב יותר את המובן של החראות האלו שאמרו לו בוא נלך לשפוך את הדם של היהודים , הוא יבין מיד ראשונה את הצער ופתאום יפול לו האסימון שרצח והרג הם רצח והרג - לא חשובות הסיבות מוצדקות או לא ואין סיבה מוצדקת לרצח . הוא ירגיש את הצער של שאר האבות ששיכלו את הילדים שלהם , לא חשוב אם זה בתאונת דרכים או מלחמה , הוא והעזתים ניכנסים לעולם של צער דרך שער ההתבהמות וההתלהמות , הם יבינו שדם זה דם וכשהו נישפך זה כואב ודם הכי טוב לו להיות בתוך הורידים של בני האדם ומלחמות אפשר לעשות עם הפה . אבל השילטון שלהם משאיר אותם בהמות ברבריות שעדיין מתיחסים לאישה כאל בהמה ואל שאר בני האדם כאילו הם חיות אז צריך לדבר איתם כמו שמדברים אל בהמות , בכוח כי רק ככה הם מבינים .

עכשיו אני רוצה לראות את האבא הזה מצטרף לתהלוכה מתלהמת שצועקת "ברוח ודם " הינה הוא קיבל את מנת הדם שלו - אז למה הוא בוכה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לצערי היו וישארו חיות

לי כואב על אלו שלא, ובאמת ובתמים ישנם כמה, אם כי מעטים

הם פשוט לא קולטים שהמטרה שלהם תושג באמצעים אחרים, לא מלחמה ולחיות חיים בזבל

אם הם היו ביחסים טובים עם , היה להם הכל, בטוח הרבה יותר טוב מעכשיו

אבל כנראה שהערבים זה עם מזוכיסטי, שרוצה לסבול עוד ועוד כאב

רק חבל שהחיילים שלנו, צעירים, נשמות טובות, צריכים לשלם את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...