צהל תוקף בעזה - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

חבל. קיוויתי שלא מדובר במבצע פוליטי, אבל כשאין יותר מה לעשות ובמקום להתקפל או להיכנס קרקעית מתחילים להפגיז אזור מיושב ללא אבחנה בגלל דרישות בעורף... :nono:

הם לא מפגיזים אזור מיושב. הם מפגיזים מגרשי גולף! :nixweiss:

תהיה די בטוח שזה עבר אישור של צה"ל לפני שפירסמו את זה.

לא היה אישור של צה"ל.

מישהו פירסם בלי אישור, ואז כולם פירסמו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם רוצים מהתקשורת

1. העם צריך לדעת

2. כל עזה מלאה עיתונאים זרים, אתם רוצים שהעולם ידע לפנינו?

שסרקוזי יבוא, אנחנו כמובן לא נפציץ, אבל הם ינצלו את הזמן הפנוי ויעיפו כ"כ הרבה טילים עד שלא נראה שמיים.

ואז אחרי שסרקוזי ילך, זה לא יהיה דיפלומטי להחזיר לעזה, כי הרי אז בשביל מה הוא בא? השמאלנים לא ירשו לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עיתונאים זרים בעזה. צה"ל לא מרשה להם להכנס כדי שלא יפגעו... יש הרבה כתבים ערבים ::)

עריכה:

זה רק אני או שה"פעילי ימין" בכתבה הזו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3649670,00.html מתוארים כמו ניאונאצים שמפגינים נגד מצעד גאווה כלשהו ושרים את ההימנון הנאצי? (כשברקע הצועדים שרים את "דיווה" בגירסאת ה"ברוח ובדם נפדה את פלסטין"...)

(ואני, אגב לא מתנגד למצעדי הגאווה, for the record...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא של ידידה שלי שם עכשיו, רופא. ביקשה מכולנו לקרוא עליו פרק כ' בתהילים (יש בכל ספר תנ"ך). קראתי פעמיים.

לפי YNET, צה"ל נכנס, אין בינתיים הרוגים או פצועים. מאחל את מיטב ההצלחה לצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל. קיוויתי שלא מדובר במבצע פוליטי, אבל כשאין יותר מה לעשות ובמקום להתקפל או להיכנס קרקעית מתחילים להפגיז אזור מיושב ללא אבחנה בגלל דרישות בעורף... :nono:

מדובר בפעולה מבריקה של הסוואה. הם ניצלו את הרעש והעשן מהארטילריה כדי להכנס עמוק מספיק לפני שישימו לב שהם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בפעולה מבריקה של הסוואה. הם ניצלו את הרעש והעשן מהארטילריה כדי להכנס עמוק מספיק לפני שישימו לב שהם שם.

אל תשכח את הפסקת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא, מדובר בהליך מקובל, שגרתי, וחשוב:

קודם לשטח קצת קרקע, לנקות את הדרך, ואח"כ להיכנס. הפעולה הארטילרית בוצעה בגיבוי חיה"א, אין לזה שום קשר להסוואה, זה הליך לבטחונם של החיילים.

אם הם מתכוונים להישאר ברצועה הרבה זמן, אתה גם תראה שבסופו של דבר יתפסו איזה שטח ברצועה שקרוב לאחד המעברים, יעשו ממנו מגרש חניה, ויקימו שם home base כזה זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לא לדבר על נושאים שמסכנים את בטחון החיילים!

לא מתי נכנסו ולא איך ומה פעולות הסוואה, אלו בדיוק הדברים מדוע המלחמה לשעבר כשלה.

לדבר על לא יותר ממה שיש בחדשות וגם זה ניחא, יש טרוריסטים שאולי לא רואים חדשות. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לא לדבר על נושאים שמסכנים את בטחון החיילים!

לא מתי נכנסו ולא איך ומה פעולות הסוואה, אלו בדיוק הדברים מדוע המלחמה לשעבר כשלה.

לדבר על לא יותר ממה שיש בחדשות וגם זה ניחא, יש טרוריסטים שאולי לא רואים חדשות. :-X

הוא כתב דברים שכל מי שמתעניין בנושא או היה יומיים באיזשהו מכיר.

מלחמת לבנון השנייה נכשלה ממספר סיבות. אחת מהם היא שגם אם נסראללה היה יוצא עם שלושה אנשים חיים מהבונקר הוא היה מכריז על ניצחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא, מדובר בהליך מקובל, שגרתי, וחשוב:

קודם לשטח קצת קרקע, לנקות את הדרך, ואח"כ להיכנס. הפעולה הארטילרית בוצעה בגיבוי חיה"א, אין לזה שום קשר להסוואה, זה הליך לבטחונם של החיילים.

אם הם מתכוונים להישאר ברצועה הרבה זמן, אתה גם תראה שבסופו של דבר יתפסו איזה שטח ברצועה שקרוב לאחד המעברים, יעשו ממנו מגרש חניה, ויקימו שם home base כזה זמני.

שיחקת הרבה RA3 לאחרונה, לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...