צהל תוקף בעזה - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי מה שפורסם בערוצים הישראלים, ההפגזה הארטילרית נועדה בעיקר להשמיד עמדות חפורות וליזום מטענים על ידי שימוש מסיבי בזרחן (כל אותן פצצות שרואים שמתפוצצות כמה עשרות מטרים מעל הקרקע ומפזרות הרבה חלקיקים קטנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לא לדבר על נושאים שמסכנים את בטחון החיילים!

לא מתי נכנסו ולא איך ומה פעולות הסוואה, אלו בדיוק הדברים מדוע המלחמה לשעבר כשלה.

לדבר על לא יותר ממה שיש בחדשות וגם זה ניחא, יש טרוריסטים שאולי לא רואים חדשות. :-X

אני אזרח, לא חייל, אין לי שום מקור של מידע צבאי כזה או אחר, אני יודע מה שכל מי שרואה חדשות יודע.

לחמאס/כל מי שלא יהיה יש הדלפות מעבר למה שאתה רואה בתקשורת הישראלית, כל מה שאני אומר פה, בתור אזרח שבקושי יודע משהו, לא משנה בגרוש. אל תיבהל יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי ספציפית אלייך, התכוונתי בכללי כי אני רואה אנשים בהמון אתרים ופורומים שלא שומרים על בטחון שדה.

אנשים מטומטמים (אני לא אגיד את שם הפורום) פשוט דיברו על כך שהם הולכים להכנס בככה זמן וככה שעה ומקום, פשוט לא להאמין בא לי לפרק אותם מכות.

בטח איזה חיילים צעירים כנראה שעוד לא מבינים כלום ומתלהבים מתחילת השירות הקרבי...

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון מרחבי העולם:

אנשים מרוצים מכיסוח התחת שמעבירים לחמאס, אפילו באתרים שבד"כ תמצאו בהם הודעות כמו "fuck israel", כרגע מופיעות טונות של הודעות "Fuck YEAH Israel!"

מערך ההסברה הטוב ביותר שקיים הוא הגולש הישראלי (הלא מתלהם)

הפעם יש לנו יתרון גם בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם הרבה פרסומים בפייסבוק אני מקבל הרבה שטויות סרטונים על החמאס ומה שהוא עושה בישראל וכו'..דברים דיי מחרידים כמו ותצלומים ממש חיים מזירות פיגועים...עם גופות של ישראלים וכו'...מזעזע.

אבל זה תורם גם לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו באתרים שבד"כ תמצאו בהם הודעות כמו "fuck israel", כרגע מופיעות טונות של הודעות "Fuck YEAH Israel!"

תודה רבה לך ידידי, על דקה של צחוק..

:lol:

מערך ההסברה הטוב ביותר שקיים הוא הגולש הישראלי (הלא מתלהם)

הפעם יש לנו יתרון גם בתחום הזה.

1.לא כל האנשים גולשים בקביעות באתרים כאלה כך שזה לא ממש עוזר..

2.Fuck it, לא יכלתי להתנגד והחטפתי לפלסטיני אחד חזק חזק באיזה קבוצה בפייסבוק..

http://www.facebook.com/profile.php?id=1244202688&v=feed&story_fbid=41820064603#/group.php?gid=8314006819&ref=mf

תקראו את 2 התגובות שלו, ואז את ה 3 שלי...

או יותר טוב, צירפתי תמונה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשורת האירופאית יורדת עלינו ברמה מטורפת. אומרים שהפסדנו בלבנון ועכשיו אנחנו דוחפים את האף לעזה. אבל יש חדשות יותר מדאיגות. ערבים מדווחים שהם תפסו שני חיילים ישראלים. אני מקווה שמדובר בלוחמה פסיכולוגית. מאד מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט של לוחמה פסיכולוגית

החטיפות שהיו בעבר לא היו בזמן מלחמה בהם הכח התוקף ערוך למלחמה ועירני - החטיפות נעשו לא בזמן קרב אלא בזמן בט"ש

ואור הסיבה לעיל לא נשמע לי הגיוני שתהיה חטיפה בשלב של התקפה , שנית אף גורם רישמי לא אישר ו / או אימת , מן ההגיון שהאוייב ירצה לערער את ביטחון החיילים ולכן ישתמש בידיעה שכזו מוקדם ככל האפשר- אפילו עוד בטרם היא התרחשה במציאות ( עובדה ) כי זה טרור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תהיה המטרה שלהם לחטוף חיילים, אין להם מה להפסיד וכל חייל יקר לנו מאוד מאוד, יש נהלים לכאלה דברים

ואני מקווה שלא יהיו פאלטות...

גם להכניס טנקים לתוך העיר מאוד מסוכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם חטפו גופות.

קורה משהו מעניין. בזמן הפצצות פלסטינים מהירו לדווח על כל הרוג והרוג במטרה לזכות באהדה ברחבי העולם שתביא להפעלת לחץ בינלאומי על . אחרי הכניסה הפסיקו לדווח על הרוגים. לא שומעים כלום. זה נעשה במטרה לא לחשוף את האבידות האסטרונומיות של "לוחמי העלית של החמאס". פשוט אין מצב, אבל אין מצב שאחרי לילה שלם של הפצצות מהאוויר, תותחנים, שיריון וכניסה של חי"ר נהרגו רק שמונה פלסטינים. אני מהמר על 70 - 80 הרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויכול להיות שהם חטפו מכה כואבת

זו שמועה בלבד שהם הפיצו שטופחת ומנגנת על הפחד של הישראלים מחטיפה - בשלב זה זו צריכה להיות הנחת העבודה

הרי ברור שהם רוצים זאת , ברור שהם רוצים להפחיד וכל מי שמכיר אותם יודע שעדיין הם מנפחים את השכל וחזקים מאוד בדיבורים ובהיתלהמות .

אני חושב שאני אלך לשחק עוד קצת במשחק של "הפצץ את עזה " :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...