צהל תוקף בעזה - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

ברור שזה יהיה העתיד של אירופה

ערבים מתונים מגיעים

אחריהם מגיעים המטיפים

ואחריהם מגיע האייטולה .

עריכה :

ראיתי איזה ליצן שהצטרף לפורום והכניס לינק להילחם בחמאס ותרומה למאמץ המילחמה - אז בבקשה להיזהר

הינה הכתבה :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3650277,00.html

שיטת הפעולה שה"פטריוטים" הללו מפעילים מכונה Bot-Net ובעברית "עדר רובוטים". בימי שגרה, בוטנטים שורצים ופוגעים ברבים מאיתנו מבלי שאנו יודעים זאת. כך, אלפי עד מיליוני מחשבים מודבקים בתוכנה זדונית אשר מאפשרת להם לקבל פקודות ממחשב מרוחק, ולבצע אותן. המחשבים המודבקים מכונים לרוב "זומבים" והמחשבים השולטים מכונים לרוב בשם (המפתיע) "שולטים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה מראש אם כבר כתבו את זה לפני, אני מתעצל לקרוא שלושים עמודים:

שמתם לב לכך שהעולם מקבל די בשלווה את הלחימה בעזה? אין גינויים לישראל, אין דרישות תקיפות להפסקה מיידית של הלחימה, אין החלטות במועצת הביטחון של האו"ם, אין חרם על .

אז איפה כל האנשים שהסבירו לנו רק לפני שבועיים-שלושה שאי אפשר לפעול בעזה בגלל התגובה הצפויה של העולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיחוד האירופאי תומך בפעולת , אבל צרפת ובריטניה הוציאו הודעה שהעמדה של האיחוד האירופאי לא תואמת את העמדה שלהן, והן מגנות את התוקפנות הישראלית והפלשתינית.

נראה לי שמועצת הביטחון של האו"ם התכנסה הלילה או אתמול בלילה, אבל יש לנו וטו אוטומאטי של ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריטניה וצרפת הוציאו גינוי לתוקפנות וקראו לישראל להימנע מפגיעה באזרחים

אותו גינוי לא כלל בשום מקום דרישה להפסיק את הפעולה בעזה.

בערך כל מדינה שדיברה בנושא והיא לא ערבית פרסמה הודעת תמיכה בישראל, מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, גם תקף את מי שמנסה "לשלול את זכותה של להגן על עצמה", עכשיו אנחנו רק צריכים את התמיכה של צ'אק נוריס וזהו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה בערוץ של אל גזירה ורואה את מה שהם משדרים קרי אנשים בוכים ודם וילדים מתים ואני ניגנב ,

למה הישראלים לא עושים וידיאו קליפ על התשלום של ההתלהמות וקריאות הקרב שלהם ,

קליפ כזה שמראים אישה ממררת בבכי ואיך היא בוכה על הילדים שלה שמתו כמה שניות על הדמעות והיללות ואז לעבור לקליפ כזה כמו של האישה באום אל פאחם שהיא קפצה אל המצלמה ומניפה את היד המסריחה שלה וצועקת "מוות ליהודים" מוות ליהודים" או הזבל הזה שבוכה ומניף ידיים מלא בדם ואז קליפ של בן כלבה אחר שמניף ידיים וצועק "ברוח ודם וכו' " .

כאילו קליפ כזה שמצד אחד מציג את ההיתלהמות ומיד את התגמול עליה , הייתי מציע שברקע יהיו את כל הנאומים של הניצחון של הכלבים המנהיגים שלהם , לעניות דעתי יהיה לזה אפקט לא רע , של פשע ועונש , סיבה ומסובב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערבים יש רק נשק אחד נגד - תקשורת עולמית שמשדרת עשרים וארבע שעות ביממה תמונות זוועה. בתקשורת וגם מבחינת דעת הקהל העולמית הם תמיד יראו מסכנים, אומללים, רעבים, חלשים, חולים שפועלים בגלל רעב/מצור/כיבוש או כל שטות אחרת. אי אפשר לנצח את זה. אי אפשר לשכנע את העולם אחרת. האפשרות היחידה היא להתעלם מהלחץ הבינלאומי ולפעול בכל הכוח כדי לסיים את הפעולה כמה שיותר מהר.

רוסיה בזמנה טבחה בצ'צ'ניה. הבירה הצ'צ'נית לא קיימת יותר. זהו. אין עיר כזאת. נהרגו מעל 100,000 בני אדם. תראה כמה נהרגים באפריקה. במקומות מסויים אשכרה מתרחש רצח עם במימדים שלא נראה מאז השואה. מיליוני פליטים מתים ברעב ומחלות במחנות. איפה כל הפעילים למען זכויות האדם? איפה האו"ם? איפה התקשורת העולמית? לאף אחד לא אכפת. אבל פגז של צה"ל פוגע בבית ואנחנו הופכים לפושעי מלחמה. התקשורת העולמית משדרת מכאן 24 שעות ביממה. אין חדשות בעולם חוץ מישראל, , , ועוד קצת ישראל. מנתחים כל פעולה של צה"ל, מספרים את ההיסטוריה של עזה, מספרים את ההיסטוריה של צה"ל, בוכים על המשבר ההומנטרי ברצועה. מה זה הקרקס הזה לכל הרוחות? כולם מתנפלים עלינו, מגנים אותנו, דורשים הפסקת אש. אנחנו עוד משתפים פעולה, מנסים להסביר, להצדיק. תבין, אנחנו צריכים להצדיק את פעולת צה"ל נגד ארגון טרור שפוגע בתושבי המדינה. לא מבין איך הגענו למצב המגוחך הזה. ישראל חייבת לעשות משהו בנידיון. זה מצב בלתי אפשרי. אם התקשורת העולמית משדרת שידורים אנטי ישראלים לא צריך לאפשר להם לשדר. אנחנו חייבים דין וחשבון למישהו? יש חוק בעולם המכריח מדינה מערבית להכניס כתבים זרים? לא קורה כלום. אין שום דבר מעניין. תעופו מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה בערוץ של אל גזירה ורואה את מה שהם משדרים קרי אנשים בוכים ודם וילדים מתים ואני ניגנב ,

למה הישראלים לא עושים וידיאו קליפ על התשלום של ההתלהמות וקריאות הקרב שלהם ,

קליפ כזה שמראים אישה ממררת בבכי ואיך היא בוכה על הילדים שלה שמתו כמה שניות על הדמעות והיללות ואז לעבור לקליפ כזה כמו של האישה באום אל פאחם שהיא קפצה אל המצלמה ומניפה את היד המסריחה שלה וצועקת "מוות ליהודים" מוות ליהודים" או הזבל הזה שבוכה ומניף ידיים מלא בדם ואז קליפ של בן כלבה אחר שמניף ידיים וצועק "ברוח ודם וכו' " .

כאילו קליפ כזה שמצד אחד מציג את ההיתלהמות ומיד את התגמול עליה , הייתי מציע שברקע יהיו את כל הנאומים של הניצחון של הכלבים המנהיגים שלהם , לעניות דעתי יהיה לזה אפקט לא רע , של פשע ועונש , סיבה ומסובב .

^^^מאד אפקטיבי ותורם להסברה, להראות אנשים שיקיריהם נפגעו מעוניינים בנקמה. :s07:

זה בעצם מה שאתה אומר: התחילה קודם, אבל הפלסטינים לא בסדר כי הם רוצים לנקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעצם מה שאתה אומר: התחילה קודם, אבל הפלסטינים לא בסדר כי הם רוצים לנקום.

נקניק

ההסברה היא לאנשים שיש להם שתי אונות במוח ולא אחת

איפה אתה רואה שאני אמרתי דבר כזה :screwy:

הכוונה היא להראות סיבה ומסובב כלומר להראות שההתלהמות החמאסית היא המניע לדם וכו' שהם מראים בטלויזיה

אי אפשר להתעלם מהדם שמרוח על המסך אבל אפשר להראות את הסיבה האמיתית לו

ועל כל מקרה זה שאתה מתנגד לרעיון רק אומר לי שזה רעיון מצויין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בריטניה וצרפת הן אלו שמפריעות לך? מה לגבי רוסיה?

רוסיה רק עושה מה שהיא חייבת לעשות על מנת לשמור על יחסי מסחר תקינים עם כל המדינות הערביות. אי אפשר להאשים אותם.

לעומת זאת מדינות צבועות כמו בריטניה - זה כבר משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמדינות כמו בריטניה וצרפת ליכאורה בעד החמאס בצורה כזו או אחרת היא כדי להרגיע את הציבור הערבי הגדול בארצות שלהם כלומר הם עושים זאת מתוך אינטרס פנימי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...