צהל תוקף בעזה - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

רק המציאות קובעת מה זה שטויות ומה לא - עם כל הכבוד למחשבה העמוקה שלך היית צריך לדעת זאת לבד . כדור אקדח או קטיושה או פצצה או טיל , מלחמה איננה ניקבעת לפי מה מתחיל אותה אלא לפי איך ומה מסיים אותה .

עם הצפון אנחנו במלחמה מתמשכת כרגע אנחנו רק בהפסקת אש - כך שקטיושה או שניים הם יכולים להיות עילה לחידוש הלחימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

נכון מאוד.

עובדה היא שצה"ל הגיב ישר אחרי שיגור הרקטות, בהתאם לאירוע.

אגב djhenrya אם אני הייתי אחראי על הבטחון היה הרבה מאוד שקט.

כל כך שקט שצלמי הפפראצי היו פותחים מפלגה.

ולא טענתי שיש לשלוח אנשים אל מותם, אלא טענתי שבצפון יש חזית.

כמה נחת ואיפה, ובהתאם איך להגיב וכמה, זה כבר עניין שלא קשור לנושא האם יש חזית או לא.

לדעתי צה"ל הגיב בהתאם לאירוע. החשש שלי היה שהוא לא יגיב, ובכך יתן גושפנקא לחיזבאללה להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום אדם פיקח לא רוצה חזית בצפון או בדרום או בכל מקום מקום אחר, בגלל 2 3 רקטות שנורו בפחדנות. החזית בדרום נפתחה אחרי שנים.

בצפון החזית שקטה ומתוחה, לפני שמתחילים לשלוח חיילים למותם, צריך לדעת שאין ברירה אחרת.

הרקטות שנורו מלבנון הן ללא ספק ניסיון פאתטי לפתוח חזית שניה על ידי פחדנים שישבו בשקט בעוד אחרים ימותו.

ידרש הרבה יותר כדי לגרום לנו להסתובב לכיוון צפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות

הקטיושות שנורו מהצפון הם אקט של טרור והן נורו ע"י טרוריסטים , פחדנים או לא ... אותי אישית זה לא מעניין , אותי אישית מעניין לקיים הסכמים , אותי מעניין בשכנות למי אני גר .

שוב פעם פיקח או לא פיקח , איך המילחמה תסתיים זו הנקודה , אולי דווקא זה הכי פיקחי לפתוח חזית בצפון ולגמור את העסק עם החיזבאלה והחמאס ביחד כדי ליצור רושם שמדינת מותקפת משני הכיוונים וכך נוכל להצדיק יד קשה מאוד כנגד כול מה שיש שם אזרחים או לא . אולי עדיף לדפוק להם את הצורה שם בלבנון כדי לזעזע את המערכת הדפוקה שם ובדרך גם לחסל את הסורים כדי שנעשה שלום כולל עם כולם אחרי שהזבל יגמר ?

מי אמר לך שזה יותר פיקחי ככה לחיות על טיפטופים ? אולי עדיף כבר להכנס למילחמה כוללת בכל הגזרות בטוח שהיא תיגמר מהר יותר ממלחמת ההתשה שאנחנו חיים בה כיום , מי אמר לך שזה יותר פיקחי ? הרי כך לא נוכל להגיע להסכמים מתוך נקודה של חזקים , אולי זה יותר פיקחי לתת להם מכה רצינית ביותר במקום כל הזמן להיתלהם ולעשות דוואוינים , אולי זה פיקחי יותר עם הערבושים לתת בראש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נכון מאוד.

עובדה היא שצה"ל הגיב ישר אחרי שיגור הרקטות, בהתאם לאירוע.

אגב djhenrya אם אני הייתי אחראי על הבטחון היה הרבה מאוד שקט.

כל כך שקט שצלמי הפפראצי היו פותחים מפלגה.

ולא טענתי שיש לשלוח אנשים אל מותם, אלא טענתי שבצפון יש חזית.

כמה נחת ואיפה, ובהתאם איך להגיב וכמה, זה כבר עניין שלא קשור לנושא האם יש חזית או לא.

לדעתי צה"ל הגיב בהתאם לאירוע. החשש שלי היה שהוא לא יגיב, ובכך יתן גושפנקא לחיזבאללה להמשיך.

חזית

(נ') כניסה, קדימה, קדמה, "פרונט"; תחום, שדה פעולה; שדה קרב, מקום הלחימה; מערך, פריסה, התארגנות, היערכות

רק המציאות קובעת מה זה שטויות ומה לא - עם כל הכבוד למחשבה העמוקה שלך היית צריך לדעת זאת לבד . כדור אקדח או קטיושה או פצצה או טיל , מלחמה איננה ניקבעת לפי מה מתחיל אותה אלא לפי איך ומה מסיים אותה .

עם הצפון אנחנו במלחמה מתמשכת כרגע אנחנו רק בהפסקת אש - כך שקטיושה או שניים הם יכולים להיות עילה לחידוש הלחימה .

נו באמת ... אני הייתי מצפה לתגובה מנומקת ולא לרשימת סיסמאות שהקשר בינן לבין המציאות מקרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3653836,00.html :lol: :lol: :lol:

תגובה 26 זה בכלל משהו:

26.עדכון לכתבה

פעיל בגיהאד האסלאמי מסר לפני דק' אחדות כי בידיו מוחזקת תמונה של נינט טייב וגרביים צהליות עם חור באצבע של הזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...