צהל תוקף בעזה - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

צה"ל (או יותר נכון - הדרג המדיני) חוזר על הטעות של מלחמת לבנון בכך שהוא מנהל צבאי מוגבל, במקום להכריז על מלחמה בהיקף מלא על רצועת עזה, ולכתוש אותה מהאוויר, מהים ומהיבשה (ארטילריה וטנקים בחיפוי מסק"רים).

במלחמה בהיקף מלא ניתן היה להכניע את החמאס בבליץ של מקסימום 48 שעות.

בנוסף לכך, בזמן מלחמה צריך גם לפןצץ את תחנת הכח הפלשתינית, לנתק להם אספקת חשמל ומים, ולא לאפשר להעביר סיוע הומניטרי לרצועת עזה. אם הפלשתינים רוצים סיוע הומניטרי, אז שילכו למעבר רפיח ויבקשו יפה מהמצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צה"ל (או יותר נכון - הדרג המדיני) חוזר על הטעות של מלחמת לבנון בכך שהוא מנהל מבצע צבאי מוגבל, במקום להכריז על מלחמה בהיקף מלא על רצועת עזה, ולכתוש אותה מהאוויר, מהים ומהיבשה (ארטילריה וטנקים בחיפוי מסק"רים).

במלחמה בהיקף מלא ניתן היה להכניע את החמאס בבליץ של מקסימום 48 שעות.

בנוסף לכך, בזמן מלחמה צריך גם לפןצץ את תחנת הכח הפלשתינית, לנתק להם אספקת חשמל ומים, ולא לאפשר להעביר סיוע הומניטרי לרצועת עזה. אם הפלשתינים רוצים סיוע הומניטרי, אז שילכו למעבר רפיח ויבקשו יפה מהמצרים.

שטויות, הדרך היחידה להכניעה את החמאס ב48 שעות זאת רק לשטח את עזה וכשאני אומר לשטח אני מתכוון לרצוח כמה מיליונים.

מעבר לזה אין שום פתרון מהיר ב48 שעות, לכן לא צריך לקפוץ בראש, מבצע צבעי מוגבל אבל ארוך טווח עדיף מתקיפה אימפולסיבית מהירה שתקפיץ את הפיוז לכל עולם ותסיים את המבצע ורק תחזק את החמאס ואת השינאה שלהם עלינו.

תחשוב על זה כך אם אני הייתי בחמאס אני הייתי אומר להם לבצע ירי סימלי לעבר כדי לחזק את התדמית שלהם

מצד שני את הירי לבצע מכמה מוקדים באינטרולים גדולים לעבר ישובים גדולים ובשעות הערב כדי לפגוע מורלית בנו ולהוציא את כל השמאלנים שיצתרפו לערבים ברחובות.

כי מה לעשות הירי שלהם אינו אפקטיבי אני מפחד יותר לנסוע בכבישים שלנו אבל ההזעקות מורטות את העצבים לאמא שלי שהולכת כל הזמן לממ"ד

(אני אישית לא טורח אם הייתי גר בשדרות אז כן אבל באשדוד הסיכוי שיפגע בי גראד הוא כמו הסיכוי שאני אזכה בלוטו )

כאשר המטרה הייתה לשמר את הכוח להגיב כמה שפחות וכאשר צה"ל יסים את הפעולה (סביר להניח תחת לחץ בין לאומי) אז הייתי אומר להם להנחית מטחים על כל מה שזז בישראל, כי אחרי זה יהיה להם פחות מסוכן לשגר אותם וכי הסבירות שישראל תחזור למערכה שניה אחרי לחץ בינלאומי הוא נמוך כי יגידו לנו תראו זה לא השיג כלום אתם רוצים עוד ל"טבוח" בפלסטינים "מסכנים".

ותאמין לי החמאס לא מפגרים ובטוח יש להם תוכנית פי כמה וכמה יותר טובה ומפורטת

לכן המטרה היא לא לנצח אותם אלא לשבור אותם וזה כמו בשלום כך גם במלחמה מהסוג הזה רק הזמן מכריעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני אישית לא טורח אם הייתי גר בשדרות אז כן אבל באשדוד הסיכוי שיפגע בי גראד הוא כמו הסיכוי שאני אזכה בלוטו )

:nono:

מעניין אם שתי ההרוגים (אחת מאשדוד), זכרונם לברכה, ושאר הפצועים היו באותו קו מחשבה כמוך כששמעו את ההזעקה אתמול.

מה שדפוק בטבע של בני האדם הוא, זה שלמרות כל ההזהרות ושאנשים אומרים אחד לשני אל תחזור על הטעות שלי וכו',

שום דבר לא יעזור עד שזה לא יקרה לאותו אדם ספציפית(או לקרוב שלו) הוא לא ירצה להבין, למה? כי לי, זה לא יקרה...נכון?

גילוי נאות - גם אני מאשדוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

מעניין אם שתי ההרוגים (אחת מאשדוד), זכרונה לברכה, ושאר הפצועים היו באותו קו מחשבה כמוך כששמעו את ההזעקה אתמול.

מה שדפוק בטבע של בני האדם הוא, זה שלמרות כל ההזהרות ושאנשים אומרים אחד לשני אל תחזור על הטעות שלי וכו',

שום דבר לא יעזור עד שזה לא יקרה לאותו אדם ספציפית(או לקרוב שלו) הוא לא ירצה להבין, למה? כי לי, זה לא יקרה...נכון?

גילוי נאות - גם אני מאשדוד

אני לא אומר שלי זה לא יקרה, אני אומר שאם זה יקרה אז זה יקרה

בדוגמא שהבאת ההרוגה מאשדוד אתמול דווקא שמעה את האזעקה ותפסה את המחסה הזמין הכי טוב ונהרגה שם...

כך שזה אם זה יקרה אז זה יקרה, אין שום סיבה להכנס לפניקה בגלל זה מצד שני אתה צודק שלא צריך להיות

אם אני יהיה בחוץ בזמן אזעקה אני אתפוס מכסה כדי להמנע מרסיסים שהרבה יותר מסוכנים מפגיעה ישירה.

אבל לא בבית שלי אני לא רואה שום סיבה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לראות שהממשלהה התעוררה וממשיכה במצע למרות חברי האו"ם ש"מגנים" את המבצע.

שר החוץ הצ'כי: אני תומך בישראל כי זו האמת

האמריקנים אינם היחידים שמעניקים גיבוי מלא לפעולה הצבאית ברצועה. בראיון שהעניק שר החוץ הצ'כי - שבעוד יומיים תהפוך ארצו לנשיאה התורנית של האיחוד האירופי - טען כי לישראל זכות מלאה להגן על עצמה, והטיל על חמאס את האשמה למספר ההרוגים הגבוה ברצועה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3647176,00.html

אני רק מקווה שלא תהיה כניסה קרקעית, כי אם כן, זה יהיה מלחמת לבנון 3...

למה חייבים להיכנס קרקעית

נראה כי מטרות האיכות שניתן לפגוע בהן מהאוויר הולכות ונגמרות, וגם מזג-האוויר המשתנה יקשה לדייק ויגדיל את הסיכון לתאונה מבצעית. צה"ל יצטרך להפעיל את תוכנית ההמשך - ואסור לחפש עכשיו "אסטרטגיית יציאה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3647143,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניסה לעזה תהא טעות אומללה-שמה היתרון האיכותי של חיילי צה"ל מצטמצם.

המקום היחידי שאפשר להכנס אליו זה הרצועה שבין נוסיראת' ועזה, דבר יגרום:

1.בידוד עזה מרפיח על מנהרותיה.

2.איפשור תנאים סבירים לשאר הרצועה(טוב להסברה אם היא תתחיל לצוץ)

הציר הזה גם לא חדש לצה"ל- זה ציר שממנו נוסעים לנצרים(מי שסיקר שם יודע איך הציר מאובטח טוב כשצריכים) וכמו כן הוא רחוק יחסית ממקומות מגורים(שמספקים מחסה לטרוריסטים).

נ.ב

כוח חרמ"ש זה קלאסי למבצעים כאלו-רק חבל שכמעט ואין כאלה כיום בצה"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו הרבה דברים קל לראות איפה זה מתחיל, איפה זה יגמר אף אחד לא יודע.

לא יודע אם הייתי מרחיק למלחמת עולם שלישית אבל אם לא ינהלו את הקונפליקט הזה כמו שצריך הוא עלול לחזור לנשוך לנו בת**.

צריכים להיות אגרסיבים ומהירים, העולם כבר יושב לנו כל הראש ולא יאפשר לנו להשאר שם עוד הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם להביא לידיעתכם, בדיוק ב 20:57 הופעלה הזעקה בב"ש ולאחר משהו כמו דקה היו שני פיצוצים..

ממה שאני שמעתי זה בא מהכיוון של חצרים (5 דקות נסיעה מפה)

עריכה: מסתבר שזה נפל בשכונת מגורים, וסיכוי גדול שזה או השכונה שלי, או שכונה אחרת די קרובה אליי (לבאר שבעיים- אומרים שזה נפל או בפלח 7 או בנאות לון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...