צהל תוקף בעזה - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

קראתי בדבקה שהערבושבושים העלובים הקימו קואליציה עם חיזבאללה ואיראן שיתמכו בחמאס אם הוא יותקף. אבל כרגיל, הערבים פחדנים ובוגדניים. אסד קיבל בראש והשתתק, ועכשיו הגיע הזמן שלהם.

ראיתי ציטוט מדבקה מיום חמישי האחרון ש"התבטלה הפעולה המתוכננת בעזה עקב שיתוף פעולה של החמאס"... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבקה הוא לא מקור אמין

נהפוכו !

דבקה הוא מקור לא אמין ! (הם לא אמרו שצה"ל כבש את איראן ? או שמחר יום הדין ?)

על כל פנים - גם לYNET לא הייתי מאמין. כל העיתונות הדיגיטלית נערכת

ON THE GO

ובין העידכונים מכניסים שינויים (לעיתים אף מהותיים!!!).

אני מבין את התקשורת - היא רוצה להיות הראשונה שמביאה את הסקופ, גם אם המחיר הוא סקופ שקרי לחלוטין.

יש תמונות יפות של התקיפה באתר "הארץ"

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1050411.html

יש כתבה שיורדת על ערוץ 10 כי הוא מצנזר, ובו בעת יורדים על ערוצים ערביים שמקרינים בלי לצנזר כלל (סנאפ)...

http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,790,209,31309,.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי :xyxthumbs:

ורציני אני לא מבין למה תושבי שדרות פשוט לא בונים קאסמים גם ומשגרים אותם לכיוון הרצועה .

אין ספונסר :nixweiss:

אגב עזה מאוכלסת מאוד צפוף בגלל זה האבדות שלהן גדולות. ותכלס חבל לי על הערבים בעזה, יש חבורה של חסרי שכל שכל המטרה שלהם בחיים המסריחים שלהם זה להרוויח מלא כסף והם לא שמים קצוץ על חיי אדם, מסיטים את ההמון נגדנו וההמון תומך בהם! היה לאבא שלי חבר שגר ברצועה, הוא היה אחלה גבר... פעם אחת כשפתחתי את הראש הוא סחב אותי עד לבית החולים והיום הוא מת! הוא פתח מסעדה והחברה בחמאס רצו לעשות עליו כסף והוא סירב...

החברה בחמאס הם כמו המפלגה הנאצית... לא אכםת להם מה המחיר העיקר שהאינטרסים שלהם יעשו...

צריך להוציא אותם להורג או לממן איזה ערבי תושב רצועה כדי שיהרוג את המנהיג המזורגג של החמאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תורת הקבוצות :

אני רוצה לומר שדבקה הוא מקור לא אמין, אני לא רוצה לומר משהו אחר.

לא כל מה שהוא לא מקור אמין הוא מקור לא אמין. לפעמים יש מקור שאמינותו אינה ידועה כלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תורת הקבוצות :

אני רוצה לומר שדבקה הוא מקור לא אמין, אני לא רוצה לומר משהו אחר.

לא כל מה שהוא לא מקור אמין הוא מקור לא אמין. לפעמים יש מקור שאמינותו אינה ידועה כלל !

באנגלית זה יותר ברור:

Something that isn't a reliable source is referred to as an unreliable source

הוא התכוון לאמר שדבקה כמקור - לא אמין

אתה תיקנת ואמרת שדבקה כמקור - לא אמין

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספונסר :nixweiss:

אגב עזה מאוכלסת מאוד צפוף בגלל זה האבדות שלהן גדולות. ותכלס חבל לי על הערבים בעזה, יש חבורה של חסרי שכל שכל המטרה שלהם בחיים המסריחים שלהם זה להרוויח מלא כסף והם לא שמים קצוץ על חיי אדם, מסיטים את ההמון נגדנו וההמון תומך בהם! היה לאבא שלי חבר שגר ברצועה, הוא היה אחלה גבר... פעם אחת כשפתחתי את הראש הוא סחב אותי עד לבית החולים והיום הוא מת! הוא פתח מסעדה והחברה בחמאס רצו לעשות עליו כסף והוא סירב...

החברה בחמאס הם כמו המפלגה הנאצית... לא אכםת להם מה המחיר העיקר שהאינטרסים שלהם יעשו...

צריך להוציא אותם להורג או לממן איזה ערבי תושב רצועה כדי שיהרוג את המנהיג המזורגג של החמאס...

בקשר לספונסרים : wtf מי צריך ספונסרים .

ובקשר לחבר הזה שלך , יכול להיות שהוא היה אדם טוב ואפילו סביר להניח שיש הרבה כאלה אבל מה הם לא עושים כלום כדיי להפיל את השילטון המגעיל הזה של חמאס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שיש להם זמן בכלל לחשוב על להפיל את שילטון החמאס ולסכן את חייהם בזמן שאין להם בקושי מה לאכול?... :screwy:

תושבי עזה (התמימים באמת... לא התמימים בכאילו... :silly:) אכן מסכנים וסופגים את תגובת שמופנת לאירגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שיש להם זמן בכלל לחשוב על להפיל את שילטון החמאס ולסכן את חייהם בזמן שאין להם בקושי מה לאכול?... :screwy:

תושבי עזה (התמימים באמת... לא התמימים בכאילו... :silly:) אכן מסכנים וסופגים את תגובת שמופנת לאירגוני הטרור.

אחי תתפלא אבל אין הרבה כאלה

ישנם כאלה, אבל מעט

הם אלו שכואב לי עליהם

אני מכיר גם כן כמה ערבים, יכולים ליהיות אנשים נהדרים, מודרניים, נטולי שנאה

אבל אין מה לעשות, במלחמה גם אלה שלא מגיע להם נפגעים

זה בלתי נמנע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...