צהל תוקף בעזה - עמוד 37 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

אז לפחות תנסה להבין מה הוא ניסה לעשות שם.

הרצל היה מוכן כביכול לוותר כדי לנהל משא ומתן.

באותה מידה, הממשלה החליטה כביכול להפסיק את התקיפות ע"מ לנהל מו"מ.

זה די נוגד את הדעה שהבעת עד עכשיו..

הרצל הסכים לבדוק את הצעת אוגנדה לא מתוך כוונה אמיתית להקים שם מדינה יהודית לעם , אלא פשוט הוא ראה הישג בעצם כך שהבריטים הכירו בתנועה בציונית, והוא לא רצה לדחות את ההצעה שלהם על הסף. זה הכל!

ותראה שהכוונה של הרצל בפירוש הייתה לתת לזה צ'אנס ובוא זמנית לנהל מו"מ על ארץ . במקרה הכי גרוע לא נקבל את א"י ולא את אוגנדה. כלומר, תומכיו ראו בתוכנית אוגנה כפיתרון זמני במקרה הרע, וכקרש קפיצה למו"מ במקרה הטוב. כמות האנשים שהיו בעד הקמת מדינה יהדית באוגנדה במקום בא"י, היא אפסית וזניחה.

אני דבק בכך שאם השמאלנים של היום היו חיים בתקופה ההיא, אז הם היו מתנגדים להקמת מדינת בארץ בטיעונים שזה לא ריאלי ולא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרצל הסכים לבדוק את הצעת אוגנדה לא מתוך כוונה אמיתית להקים שם מדינה יהודית לעם , אלא פשוט הוא ראה הישג בעצם כך שהבריטים הכירו בתנועה בציונית, והוא לא רצה לדחות את ההצעה שלהם על הסף. זה הכל!

אז אפשר לומר שזה הישג שהחמאס הסכים לוותר לדבר, בוא ניתן לזה צ'אנס. או שאתה בכלל רוצה לומר שאת החמאס וכל רוצי המדינה הפלסטינית אפשר להשוות לקונגרס הציוני? ההשוואה שלך שגויה מיסודה.

אני דבק בכך שאם השמאלנים של היום היו חיים בתקופה ההיא, אז הם היו מתנגדים להקמת מדינת בארץ בטיעונים שזה לא ריאלי ולא כדאי.

מעניין, אתה מנסה להשוות את הפוליטיקה של היום לפוליטיקה של לפני 100-120 שנה.

אכן, רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אפשר לומר שזה הישג שהחמאס הסכים לוותר לדבר, בוא ניתן לזה צ'אנס. או שאתה בכלל רוצה לומר שאת החמאס וכל רוצי המדינה הפלסטינית אפשר להשוות לקונגרס הציוני? ההשוואה שלך שגויה מיסודה.

אתה משווה את החמאס לממשלת בריטניה בזמן המנדט הבריטי? שתהיה לי בריא... :kopfpatsch:

אתה מודע לזה שאנחנו לא מנהלים מו"מ עם החמאס, ושאנחנו מקיימים עם החמאס הפסקת אש חד-צדדית, למרות שהיתה לנו היכולת וההזדמנות לחסל אותו אחת ולתמיד?

אתה גם מתעלם מפרט מאוד חשוב - הבריטים הכירו בתנועה הציונית, בעוד שהחמאס מסרב להכיר במדינת ישראל!

מעניין, אתה מנסה להשוות את הפוליטיקה של היום לפוליטיקה של לפני 100-120 שנה.

אכן, רלוונטי.

אני לא משווה פוליטיקה, אני משווה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה את החמאס לממשלת בריטניה בזמן המנדט הבריטי? שתהיה לי בריא... :kopfpatsch:

אתה מודע לזה שאנחנו לא מנהלים מו"מ עם החמאס, ושאנחנו מקיימים עם החמאס הפסקת אש חד-צדדית, למרות שהיתה לנו היכולת וההזדמנות לחסל אותו אחת ולתמיד?

אתה גם מתעלם מפרט מאוד חשוב - הבריטים הכירו בתנועה הציונית, בעוד שהחמאס מסרב להכיר במדינת ישראל!

פרט אחד לא הבנת נכון, אני משווה בין לבריטים, השוואה שגויה מיסודה אבל היא רק כדי להראות לך כמה שהדוגמה שהבאת לא נכונה ולא קרובה.

אני לא משווה פוליטיקה, אני משווה אנשים.

גם אז היו אנשים שהתנגדו - אנשים עשירים ומבוססים (קפיטליסטים, מה שנקרא בצורה הקלאסית ימין כלכלי), דתיים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט אחד לא הבנת נכון, אני משווה בין לבריטים, השוואה שגויה מיסודה אבל היא רק כדי להראות לך כמה שהדוגמה שהבאת לא נכונה ולא קרובה.

מה הקשר?! הבריטים הכירו בתנועה הציונית, בעוד שהחמאס לא מכיר במדינת . אתה אומר אולי שמדינת צריכה להכיר בחמאס? החמאס הוא ארגון טרור!

גם אז היו אנשים שהתנגדו - אנשים עשירים ומבוססים (קפיטליסטים, מה שנקרא בצורה הקלאסית ימין כלכלי), דתיים וכו'.

נכון! זה בדיוק מה שאמרתי, ואתה מחזיר אותי לתגובה הראשונה שלי בנושא שאמרה שאם היו אז יותר שמאלנים (או ימניים בטרמינולוגיה של אז), אז מדינת לא היתה קמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו איזה מצחיק זה , אתם עצמכם , דוברים את אותה שפה , באים פחות או יותר מאותו רקע כלכלי , חברתי , לאומי ודתי ואתם לא מוצאים מכנה משותף ואינכם יכולים להסכים , אז איך אתם רוצים שדבר כזה יקרה עם אנשים שאינם בכלל דוברים את אותבה שפה שלכם ובאים מרקע שונה לחלוטין . :nixweiss:

למה אתם חושבים זה ככה ?

( כמובן מלבד התשובה שהשני אידיוט ו / או טועה ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח ואתה שואל אותי בן כמה אני לך תראה קצת ולעשות קקי.[br]פורסם בתאריך: 23.01.2009 בשעה 00:47:18

זקן יותר מראש חסה וצעיר יותר מהר החרמון

מרץ או ליברמן , זו רק היזדהות לבעלי אישיות קלושה ואגו נפוח , אני מדבר על היכולת להבין את הצד השני .

אתה מכליל עם שלם יא טמבל.

רק טיפש עושה דבר כזה,מחוק תהודעה שלך או שתגיד שטעית למה אם לא יצאת טמבל.

ויאללה תסגרו את הפוסט הזה הלחימה בעזה נגמרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין מה אתם נטפלים למר"ץ. בסופו של דבר הם ציונים בדיוק כמוכם, אם לא יותר.

ציונות זה לאומיות ומדינה יהודית בבסיס.

זה שמר"ץ הממותגת בבחירות הנוכחיות קוראת לעצמה מפלגת שמאל סוציאל דמוקרטית ציונית ומה לא

זה לא אומר כלום מלבד על התאבון הגדול שלהם למנדטים.

מעבר לזה מרץ תומכת בחלוקת ירושלים לשתי בירות ופינוי רמת הגולן, הם גם בשמחה היו מוחקים את המילה יהודית מהגדרת המדינה.

ובדיוק עכשיו יחד עם החמאס חיזבאלה ומיליון ערבים צהלו לאחר ההחלטת בג"צ בנושא רעמ, תעל ובלד.

למי שיש כח מוזמן להמשיך ולפרט, כדי שאני אוכל לכתוב 'אם ציונים כאלה מי צריך ערבים'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, זה היופי בציונות, כל אחד יכול לתפוס אותה כראות עיניו :)

חוץ מזה, אם כך, איזה מפלגה כן ציונית לדעתך?

חוץ מזה, אם כבר פופוליזם, לגבי רע"ם-תע"ל ובל"ד. תקרא את המצע שלהן, אין שום דבר אנטי ישראלי, יהודי או דמוקרטי שיכול להוות בסיס להוצאתן מהחוק. רע"ם-תע"ל יחסית לבל"ד מתונה בדעתויה, ובסופו של דבר היא לא שוללת את קיום מדינת , אלא בהפיכתה למדינת כלל-אזרחיה. בעיה היא בחברי המפלגה, לא במפלגה. יחי ההבדל הקטן.

הפסילה שלהן מהווה פופוליזם מוחלט ותו לא.

רועירועי, תתבגר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כל כך הרבה תלאות וסבל העם שלנו עשה מעשה נכון והקים פה מדינה ליהודים.

לא חסר מקום לערבים במזרח התיכון ובעולם בכלל.

אם הם מעוניינים בדו קיום אז סבבה, אני בעד.

אם הם לא מעוניינים בדו קיום ושואפים לזרוק אותנו לים אז צטערת, לא במשמרת שלי.

צריך לראות את התמונה הגדולה כולל ההיסטוריה ההווה והעתיד.

מי שנתפס לזוטות ואינו מסוגל לראות את האמת לא כשיר להנהיג את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...