לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

אני גם בעד לאום, ואני גם בעד חברות עם מחנה משותף, אבל אם יש מיעוט יהודי שרוצה לחיות באוקראינה או בהודו... שיחיה שם (יכבד את כללי המקום והמקום יכבד אותו) ויחיה שם.

מזה מפריע למישהו ?

אם אני עכשיו רוצה לחיות שנתיים בלונדון או בדרום אפריקה או באוזבקיסטן למה זה צריך להפריע למישהו ? אני לא בא להשתלט על המדינות האלה או לאנוס את המקומיים, בא להתרשם מהמקום ולהשתלב בחברה... מה יכול להיות רע בזה ?

תראה כמה CHINA TOWNs יש בעולם ? זה כל כך מפריע ? זה כזה אסון לאותם ערים ? לא, יש לך מיעוט שחי בקהילה ופתוח לשאר החברה, וזה עוד דוגמא קיצונית למיעוטים, כי יש להם ממש עיר בתוך עיר לפעמים.

תראה את החרדים בניו יורק... כמה חרדים יש שם אתה יודע ?!

זה מפריע למנהטן ? לא... מישהו מפגין שם לסגור את השדרה החמישית בשבת ? לא.

אני גם גאה בלהיות ישראלי ואני גם חושב שצריך לשמור על החברה שלנו כמו שהיא ולא להכניס לפה גורמים בעלי השפעה זרה ולא רצוייה ברמה שתיצור שינוי לרעה אבל מפה ועד לאטימות חברתית ופשיזם ישראלי המרחק גדול, לא נמות ממספר קטן של אנשים שנעזור להם והעולם יהיה מקום הרבה יותר טוב אם נחשוב קצת בתור כפר גלובלי ופחות בתור ה"מדינה".

ומי שנתן את הדוגמא לויטנאמים בימי בגין - נתן דוגמא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה MORTAR אחחח ידידי

מה אתה משווה סינים לאריתראים.דיברנו פה על סינים ??? דנו פה על אריתראים

זה כמו שתשווה אריה ללטאה שימפזה לנחש למבורגיני לסוסיתא..פמלה אנדרסון לדליה איציק....

אין מה לשוות את שהיא מעצמה כלכלית תרבותית גסטרונומית (בתחום האוכל למי שלא מבין )

למדינה נחשלת מפגרת פרימיטיבית ומפולגת כמו אריתראה.בסין יש כבוד לאישה כבוד לזולת.כבוד הוא דבר חשוב מאד ומחנכים שם

את הילדים מגיל צעיר לכבד את המבוגרים.מה יש לך במדינה מפגרת כמו אריתראה ??? מה תגיד לי אתה - שילד גדל לנער הוא לומד לאנוס

לרצוח ואישה לומדת להיות משרתת מין.ככה זה במדינות אפריקה.אז אל תשווה פה בכלל !!!!

ולא בא לי לחשוב בתור כפר גלובלי - אני מתנגד לגלובליזציה

אני לא מתעניין במה שקורה בעולם אני מתעניין במדינה שלי.אני לאומן.

מצידי מחר יפול מטאור ימחק חצי מאירופה !!!!!

רבע מאמריקה !!

רבע מאסיה !!!

כל עוד אנחנו פה שלמים אני מאושר !!!

לא מעניין אותי העולם.אני חי פה.וגם אתה אני חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה כזאת

הם ה 13 אלף כושים...

היו 13 אלף בלונדיניות ודוגמניות כוסיות על אבל מפגרות תחת

מאיזה מדינה במזרח אירופה

והן היו תחת רצח עם ואונס ובלה בלה בלה

לא הייתם מכניסים אותם? נותנים להן אזרחות, מקלט, בית חם ואוהב...

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

מה אתה חושב שאני חרמן סוטה :nono: :nono: מאחורי מחשב ??

אני לא ילד שרואה פורנו ידידי המלומד :nono:.

שכל אחד ואחת יפתרו את הבעיה שלהם\ן.כבר ציינתי כמה פעמיים שאני נגד הגלובליזציה וזה אומר גם נגד בעיות של אחרים ו\או לא מעניין

אותי בעיות של אחרים כלומר גם אם הייתי רואה במקום ה 13000 פולשים 13000 פולשות עדיין הייתי מתנגד באותה מידה בדיוק

ומה הן שונות אם הן מפגרות תחת כמו שאתה מציין מהאריתראים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטוס בכיוון אחד חזרה לשדה תעופה באריתראה

שיסתדרו לבד ויעזבו אותנו לנפשנו.אין פיתרו אחר הם יעלו לנו מיליונים לאורך השנים (בהתחשב שהם יעלו לנו אלפים על הדלק ....)

להעיף אותם חזרה וזהו.אנחנו לא מחנה פליטים גלובלי.וששם "יטפלו" בהם הא"ום והמקומיים

מספיק כבר עם הרחמנות העלובה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא טרול רק בגלל שהוא לא חושב כמוך ^^^

הוא מעלה בעיה וזה שאתה לא רואה אותה כך זה לא אומר שהיא לא קיימת

בקשר ל 13 אלף כוסיות , אתה ואני אולי היינו מסכימים , אבל אני יכול להבטיח לך שהרבה כונפות היו מוצאות סיבות מתחת לריצפה כדי לדחות את העליה הבלונדינית הזו , מכאן אתה יכול להבין שבעד ונגד זה עיניין של מיקום ולאו דווקא דעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטוס בכיוון אחד חזרה לשדה תעופה באריתראה

שיסתדרו לבד ויעזבו אותנו לנפשנו.אין פיתרו אחר הם יעלו לנו מיליונים לאורך השנים (בהתחשב שהם יעלו לנו אלפים על הדלק ....)

להעיף אותם חזרה וזהו.אנחנו לא מחנה פליטים גלובלי.וששם "יטפלו" בהם הא"ום והמקומיים

מספיק כבר עם הרחמנות העלובה הזאת

אתה מודע לכך שישראל חתומה על אמנות שונות שאומרות שהיא חייבת לקבל פליטים, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי חתמה על אמנה

מה שבטוח ששום אמנה לא תגיד שחובתה של אותה מדינה חותמת לקבל את כל הפליטים .

אמנה זה בדרך כלל מסמך שמרכז את רוח הדברים לא מקצה מיספרים ( אני לא יודע לגבי אמנת טוקיו שעוסקת בזיהום אוויר - אולי שם היכניסו מיספרים )

אני כימעט בטוח שבאמנה שעוסקת ברוח האדם לא יהיו מיספרים ומלבד זאת לא מונעת כניסה בגלל אמנה כזו או אחרת אלא בגלל סיבות כלכליות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...