לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

"בהתחשב בכך שמדובר בפליטי מלחמה שהקרובים שלהם נרצחו/נאנסו/נשחטו באכזריות, מדינת צריכה לקבל אותם גם אם כמה תושבים בתוך יתלוננו על כך. ממה שאני ראיתי, הם הרבה פחות מזיקים מאנשים לבושי שחורים שפותחים למישהי את הראש כי היא הלכה עם גופיה לא צנועה ליד השכונה החרדית שלהם או ממישהו שכורת לחבר שלו את הראש.

אבל כנראה שאותם אנשים ימשיכו להעדיף יהודים, גם אם מדובר בחלאות אדם כפי שתיארתי מעליי, מאשר לקבל לשטח מדינת פליטים שנמלטים מרצח עם (אותו רצח עם שבוצע כלפי יהודים לפני 60 שנה). אני לא רואה סיבה שלא לקלוט כמה אלפי פליטים כאלו ולשלוח אותם לעבודה בענף החקלאות, כולם ירוויחו מכך - החקלאים יקבלו ידיים עובדות שהם כל כך צריכים ויוכלו להגביר את התפוקה ואת הייצור, הפליטים יחיו חיים נורמליים, מדינת תרוויח כסף מהמסים שישלמו החקלאים והפועלים החדשים ותושבי מדינת ישראל יחסכו סכומים גדולים של כסף בשנה עבור קניית אוכל (בגלל שאם לא תהיה חקלאות בארץ, האוכל הזה ייובא ממדינה אחרת). בנוסף לכך, אף פועל ישראלי לא יפוטר כי ישראלים ממילא לא מוכנים לעבוד בחקלאות."

מסכים ולדעתי הפליטים האלו שעוברים את הגבול הם הדבר האחרון שצריך להטריד אותנו מכל הדברים שעוברים את הגבול הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שגרם לזה זה דווקא האדם הלבן, כמו בכל מקום כמעט האמת...

נכון , אבל מה החלק שלהם עצמם ? ומדוע דורשים ממני לשלם עבור זה ?

בהתחשב בכך שמדובר בפליטי מלחמה הם אינם פליטי מילחמה הם מהגרי עבודה שהקרובים שלהם נרצחו/נאנסו/נשחטו באכזריותהקרובים של מי לא נישחטו ו / או נהרגו וכו' , מדינת צריכה לקבל אותם גם אם כמה כמה ? תושבים בתוך יתלוננו על כך. ממה שאני ראיתיומה שאתה ראית צריך להספיק לכולם ? אז זהוא - זאת האמת ? , הם הרבה פחות מזיקים מאנשים לבושי שחורים שפותחים למישהי את הראש כי היא הלכה עם גופיה לא צנועה ליד השכונה החרדית שלהם או ממישהו שכורת לחבר שלו את הראש.והשינאה שלך ( המוצדקת או לא ) לחרדים פנאטיים היא אמת המידה לקביעה שישראל צריכה לאפשר את הפריצה המתמשכת של הגבולות שלה ? - כמו כן יש לנו מספיק צרות , מדוע לנו לקבל עוד ?

אבל כנראה שאותם אנשים ימשיכו להעדיף יהודים,אסור לאף חברה להסכים לקבל ו או להשלים עם החלאות בין מבפנים ובין מבחוץ גם אם מדובר בחלאות אדם כפי שתיארתי מעליי, מאשר לקבל לשטח מדינת פליטים שנמלטים מרצח עם (אותו רצח עם שבוצע כלפי יהודים לפני 60 שנה). אני לא רואה סיבה שלא לקלוט כמה אלפיכמה אלפים ??? גם מיליון זה כמה אלפים ואיך תגביל את אותו מספר אלפים פליטים כאלו ולשלוח אותם לעבודה בענף החקלאות, כבר כתבתי את זה מספר דפים לפינייך אבל הוספתי מדוע זה לא יקרה בין הסיבות שהממשלה לא יכולה לקבל את כספי המיסים על שוק העבדים הממוסד - קרי - עובדים זרים כולם ירוויחו מכך - החקלאים יקבלו ידיים עובדות שהם כל כך צריכים ויוכלו להגביר את התפוקה ואת הייצור, הפליטים יחיו חיים נורמליים, מדינת תרוויח כסף מהמסים שישלמו החקלאים והפועלים החדשים ותושבי מדינת ישראל יחסכו סכומים גדולים של כסף בשנה עבור קניית אוכל (בגלל שאם לא תהיה חקלאות בארץ, האוכל הזה ייובא ממדינה אחרת). בנוסף לכך, אף פועל ישראלי לא יפוטר כי ישראלים ממילא לא מוכנים לעבוד בחקלאות...

אז להבנתי :

אתה מוכן לקבל את מהגרי העבודה כי היינו בשואה ???

אתה רוצה לשלוח אותם לעבודה - אבל זה בילתי אפשרי

וצריך לפרוץ את הגבולות כי אין לנו מספיק צרות מהדוסים .

אז ככה - דווקא בגלל שהיינו בשואה אסור לנו לקבל מהגרים- הם עלולים לאיים על הבית היהודי והשואה נתרחשה - בגלל שלא היה לנו בית יהודי ( תופעה פסיכולוגית ידועה על האדם שפוגע בעצמו - בגלל שפגעו בו )

כמה זמן הם יהיו משתלמים למעסיק ? הרי מה שאתה מציע לשלוח אותם לעבודות שהישראלים אינם רוצים לבצע לא תחזיק לאורך זמן ! אחרי שנה או שנתיים הם לא יהיו מוכנים להישאר בעבודות האלו - לא היספיק לך שנת 1967 שהיגיעו הרבה ערבים מהשטחים לעבוד ותראה לאן זה הוביל את המדינה כמו ראה מה שקורה באירופה עם מהגרי עבודה שאינם מוכנים להסתפק במקום החברתי שאתה מיעד אותם !

איך היגעת לדוסים ולמהגרים - אני אשמח לדעת .

עריכה :

עם כל הכבוד - התגובה שלך לא יותר טובה מהתגובה של רנדון 38 רק בגלל שהיא הפוכה לה - מבחינת איכות התגובה שלך לא מציעה פתרונות ו / או ניתוח נבון של המצב - היא מבוססת רגשית ועל דעה קדומה ( דוסים ) - אבל זו רק דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש יקר - קודם כל רדאון אם כבר ולא רנדון

לדעתי יש לך פיצול אישיות :screwy:.

מצד אחד אתה מצדד בדעותי בעקיפין ותומך בכך שהפליטים מהווים בעיה.מצד שני אתה חושב שלגרש אותם זה לא אנושי.אולם אתה תומך בלעזור להם ולהכניס

אותם לתוך מיסגרת מיועדת (פועלים חקלאים ).אם כן ידידי עליך להבין שאין איפה ואיפה עליך להחליט האם אתה בעד גירושם לחלוטין ותמיכת בחיסול מוחלט

מה שאני מצדד כי הם לא שייכים לפה עם כל הצער והכאב. או שאתה רוצה לתת להם בית זמני (ופה אתה יורה לעצמך ברגל בעצם כי אתה מקריב את המדינה שלך).

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

אתה לא יכול לומר שהפליטים מהווים בעיה אבל צריכים לעזור להם.

תיהיה בעל דעה נחרצת - מהווים בעיה ולכן גירוש מסודר מהווה פיתרון

מהווים פליטים אומללים עזרה סמלית וגירוש מהווה פיתרון

הדעות שלך אינן ברורות.ואני כישראלי מעדיף תאילנדים על פליטים מאפריקה למה ?? ככה :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

רדאון

בגלל שאתה לא מצליח להבין אותי - אז אתה רוצה שאני אשתנה ???

המציאות רחבה מעט מההבנה שלך וקרוב לודאי גם אני - אולי אבל אולי אם היית מצליח להבין את מה שאני אומר היית לך תפיסה טובה יותר לגבי המציאות - יקירי

ביקשתי ממך לסכם את כל הדברים ולא עשית זאת ובגלל זה אנחנו נסחפים לטחינת מים נוספת - ראה נא - מחייך תמיד חזר לסרט השואה - כאילו לא סגרנו את הנושא בדף מספר ( לא זוכר ) קודם .

לך תסביר לו שיש לנו בית אחד שניבנה שוב ביגלל שהייתה השואה ועכשיו הוא רוצה לערער על עצם קיומו בגלל ריגשי אשמה . אתה יודע משהו בסיגנון מוכן להכנע לריגשי האשמה אפילו במחיר אובדן המדינה כבית יהודי . עכשיו אני יודע - זו היסחפות , אבל זה בדיוק הנקודה שלי , אין כאן שום חשיבה על מה קורה עם הפליטים הללו ובגלל זה עלול להיות בעיה ( ראינו זאת במקומות אחרים ) .

אז לסיכום :

האנשים הללו לדעתי אינם פליטים - הם מהגרי עבודה

עדיין מדינת צריכה לטפל במי שמגיע לגבולה בלי קשר לדת גזע ומין

ישראל חייבת לקבוע מיספרים ותקנות לקבלתם דבר שימנע מהאכלוסיה הזו להיות בעיה לעתיד לבוא

ישראל חייבת לקבוע דרכי טיפול באנשים הללו .

פיתרונות שהייתי מציע :

אפשרות של הקמה של מחנות פליטים בשטח מפורז בין גבול מיצריים לישראל - כל הפרויקט ימומן ע"י גופים של האו"ם

אפשרות להשתתפות במאמץ לסייע לפליטים הללו ע"י הכנסתם בצורה של סבב לשוק העבודה בישראל ( כלומר 1000 איש בכול פעם - נניח )

כמו כן דבר זה יאפשר לישראל לשפר את מצבה מבחינה הומנית בעיניי העולם המערבי - צריך כאן פיפום ועבודה של משרד החוץ .

דברים שאסור לעשות :

לטאטא את הבעיה מתחת לשטיח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכביש אכן תמיד מופיע עם דעות שהם לא בשר ולא חלב ואיכשהו מצליח לריב עם כולם.

יש משהו שכדאי שתקרא

http://www.makor1.co.il/makor/Article.faces?articleId=35598&channel=1&subchannel=5

פרופסור סוזן רייס (לא לבלבל עם קונדוליסה), אישה שחורה שעמדה בראש מחלקת המדינה במשרד החוץ (מסורתית, מחלקת המדינה היא פרו ציונית בערך כמו בצלם), היא אחת מיועצותיו הקרובות של אובמה. הגברת רואה את העולם דרך המשקפים של אדוארד סעיד, הגורו של השמאלנים מוכי השנאה העצמית, שמסבירים למשל מדוע רצח על רקע חילול כבוד המשפחה הינו תוצאה של הקולוניאליזם. הבנתם? סעיד, רייס וחבר מרעיהם טוענים כי מקור כל תחלואי העולם השלישי בחטאי הקולוניאליזם המערבי. כך למשל, כשערבים רוצחים מיליון שחורים בסודן, האשמה נעוצה במערב. בעיני רייס, גם הסכסוך הישראלי-פלשתיני הינו מאבק קולוניאלי בין לבנים מנצלים לפלשתינים מנוצלים, ולכן שאנשי חמאס יורים בפיקות הברכיים של אנשי הפת"ח האשמה נעוצה בך, מר משה כהן הקולוניאליסט.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי ש-Radeon38 הוא גזען וחסר חמלה אבל אתה מנסה להתחרות בו ולצערי אף מצליח לנצח... איך בדיוק יש הבדל בין רצח של עם אחד לרצח של עם אחר? אתה באמת חושב לפני שאתה פולט שטויות גזעניות וחסרות כל חשיבה כאלו?

אם אתה בכל זאת מתעקש לטעון שיש לסודאנים אפשרות להגיע לכל אפריקה, לפחות תבין מה קורה באפריקה לפני שאתה רושם זאת - סומליה במלחמה, קונגו במלחמה, סיירה לאונה במלחמה, זימבואאה בקריסה מוחלטת מבחינה כלכלית ובנוסף לכך משתוללת שם מגפת כולירה שכבר הרגה 1000 אזרחים והמספר רק ממשיך לעלות, סוואזילנד מוכת איידס (30 אחוז מהאוכלוסיה חולים באיידס!) וסובלת מרעב קשה, אריתריאה היא מדינה בעלת שלטון דיקטטורי אכזרי שלא מאפשרת שום כניסה של פליטים לתחומה.

בנוסף לכך, מכיוון שמדובר בפליטים נוצריים הם לא יתקבלו במדינות מוסלמיות כמו מצרים, אלג'יר, תוניסיה, לוב (שהנשיא שלה קדאפי טוען ש"המלחמה" של סודן נגד הנוצרים בתחומה היא מלחמה צודקת כאשר ברור לו לחלוטין שמדובר ברצח עם), צ'אד, תימן וכו'.

אין פה שמץ גזענות אנחנו פה לא משחקים בתוכנית "ריאלטי" מי יותר מסכן, אתה מבלבל בין הרגשות שלך לבין המציאות

אני אשאל אותך באופן בוטה על כל מה שאמרת, נו ו?

מה אנחנו יכולים לעשות?

ודרך אגב אם זה כל כך פשוט להביא לפה אכלוסיה זרה ולהקים אותה על הרגלים למה עד היום בכל התוכניות הכלכליות

אף פעם לא הצליחו לעשות את זה בשביל מועטי היכולת בארץ ?

בוא לא נגזים, ה'אדם הלבן' אולי ניצל את ה'אדם השחור' אבל תחת שילטונו חייהם היו הרבה יותר טובים.

מעבר לזה הרבה לפני שהאדם הלבן הגיעה ליבשת כל הדברים הללו קרו...

דרך אגב, מי בכלל התחיל בסחר העבדים? בזמן שהאדם הלבן מכר המוסלמים הם אלו ששיעבדו...

בהתחשב בכך שמדובר בפליטי מלחמה שהקרובים שלהם נרצחו/נאנסו/נשחטו באכזריות, מדינת צריכה לקבל אותם גם אם כמה תושבים בתוך יתלוננו על כך. ממה שאני ראיתי, הם הרבה פחות מזיקים מאנשים לבושי שחורים שפותחים למישהי את הראש כי היא הלכה עם גופיה לא צנועה ליד השכונה החרדית שלהם או ממישהו שכורת לחבר שלו את הראש.

אבל כנראה שאותם אנשים ימשיכו להעדיף יהודים, גם אם מדובר בחלאות אדם כפי שתיארתי מעליי, מאשר לקבל לשטח מדינת פליטים שנמלטים מרצח עם (אותו רצח עם שבוצע כלפי יהודים לפני 60 שנה). אני לא רואה סיבה שלא לקלוט כמה אלפי פליטים כאלו ולשלוח אותם לעבודה בענף החקלאות, כולם ירוויחו מכך - החקלאים יקבלו ידיים עובדות שהם כל כך צריכים ויוכלו להגביר את התפוקה ואת הייצור, הפליטים יחיו חיים נורמליים, מדינת תרוויח כסף מהמסים שישלמו החקלאים והפועלים החדשים ותושבי מדינת ישראל יחסכו סכומים גדולים של כסף בשנה עבור קניית אוכל (בגלל שאם לא תהיה חקלאות בארץ, האוכל הזה ייובא ממדינה אחרת). בנוסף לכך, אף פועל ישראלי לא יפוטר כי ישראלים ממילא לא מוכנים לעבוד בחקלאות...

למה לא לקבל פליטים מצצניה? עירק? אפגניסטן?

כמה פליטים לדעתך ישראל יכולה לקבל ומי לדעתך צריך לשלם על זה אתה? אלו שמתלוננים? חצי מדינה שמתחת לסף העוני

כולנו מקופת המדינה שרק מתרוקנת + מצב כללי לא משהו + יש מצב לפעולה בעזה = המון כסף ?

כרגע הפליטים השתכנו באילת ומעבר לחמולות שהם כבר יצרו (שלא נתבלבל הפליטים הללו הם אלו שהתחילו את הסיכסוך ושחטו מוסלמים לפני שהתהפך הגלגל)

ובגלל הדרישות המינימליות שלהם הם לוקחים את כל העבודות של המעמד הנמוך שם...

דרך אגב אתה תתפלא אבל יש המון ישראלים שעובדים בחקלאות ובכלל כל זה ממש לא פשוט כמ שאתה מצייר אתה אפילו לא מנסה לתת להם סטטוס של עובד זר אתה ישר קופץ לאזרחים מהשורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לסיכום :

ישראל חייבת לקבוע מיספרים ותקנות לקבלתם דבר שימנע מהאכלוסיה הזו להיות בעיה לעתיד לבוא

פיתרונות שהייתי מציע :

אפשרות של הקמה של מחנות פליטים בשטח מפורז בין גבול מיצריים לישראל - כל הפרויקט ימומן ע"י גופים של האו"ם

אפשרות להשתתפות במאמץ לסייע לפליטים הללו ע"י הכנסתם בצורה של סבב לשוק העבודה בישראל ( כלומר 1000 איש בכול פעם - נניח )

כמו כן דבר זה יאפשר לישראל לשפר את מצבה מבחינה הומנית בעיניי העולם המערבי - צריך כאן פיפום ועבודה של משרד החוץ .

דברים שאסור לעשות :

אני חושב שאם נוריד את ההיתלהמות , לאומניות , גיזעניות וכן גם את השואה - זה פחות אן יותר מה שישאר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ונקבל את הזרים במחולות ובתופים...בנשיקות ובפרחים....טרללה..טרללה....איזה נוש...

ונירקוד איתם סלסלה...

אתה ממש חי בכוכב אחר :screwy:.

כותבים לך עובדות מהשטח על הבעיות שהם יגרמו וגורמים בדרום ואתה מתעקש עדיין לטפל בהם ולא לגרשם.

מהגרי עבודה זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים כמדינה שבה יש מכת אבטלה גבוהה.

שקודם תטופל האבטלה באוכלוסיה המקומית ואחר כך ניראה למה לעשות אחר כך אם יהיה לנו משאבים לגלובלית.

כל ההשקעה באותם פליטים יכולה ללכת לישראלים לקורסים של השתלמויות למשפחות מצוקה ולא לזרים שאינם תורמים כלום.

מדינת לא !! צריכה לטפל במי שמגיע לגבולה בהחלט לקשר דת גזע ומין .אני חולק על דעתך.

ישראל חייבת לקבוע מספרים קצובים של קבוצות שיגורשו למחנות שיוקמו בסיני בפיקוח האו"ם.

ישראל אינה חייבת לטפל באנשים אלה - האחריות המלאה היא על האו"ם ועל מדינת המקור (אנחנו לא בייביסיטר של אף אחד לעזאזל)

אף אחד לא עזר לנו ב 1943.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ונקבל את הזרים במחולות ובתופים...בנשיקות ובפרחים....טרללה..טרללה....איזה נוש...

ונירקוד איתם סלסלה... :'(

אתה ממש חי בכוכב אחר :screwy:. :'(

כותבים לך עובדות מהשטח על הבעיות שהם יגרמו וגורמים בדרום ואתה מתעקש עדיין לטפל בהם ולא לגרשם.

מהגרי עבודה זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים כמדינה שבה יש מכת אבטלה גבוהה. :'(

שקודם תטופל האבטלה באוכלוסיה המקומית ואחר כך ניראה למה לעשות אחר כך אם יהיה לנו משאבים לגלובלית. :'(

כל ההשקעה באותם פליטים יכולה ללכת לישראלים לקורסים של השתלמויות למשפחות מצוקה ולא לזרים שאינם תורמים כלום :'(

מדינת לא !! צריכה לטפל במי שמגיע לגבולה בהחלט לקשר דת גזע ומין .אני חולק על דעתך. :'( :'(

ישראל חייבת לקבוע מספרים קצובים של קבוצות שיגורשו למחנות שיוקמו בסיני בפיקוח האו"ם.

ישראל אינה חייבת לטפל באנשים אלה - האחריות המלאה היא על האו"ם ועל מדינת המקור (אנחנו לא בייביסיטר של אף אחד לעזאזל)

אף אחד לא עזר לנו ב 1943..... :'( :'( :'(

התגובה שלך נישמעת לי כמו :"אוי יו יו יוי - אני לא יודע לירקוד סלסה אוי יו יוי צריכים לטפל באפריקאים , אוי יו יוי הם יקחו לי את העבודה וכו' "

לא יודע למה אבל אתה גורם לי לצחוק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכוונה כתבתי לך תגובה כזו.עם חרוזים ושירים :smile1: :smile1: :yelclap: :yelclap:

זה לא מזיז לי עניין העבודה.מפריע לי עניין הזרים.מפריע לי שאנו מטפלים בזרים במקום בעצמנו.

והזרים האלה יתעלקו עלינו לאורך שנים (הרי יש להם פה בית חינם אוכל חינם ניראה לך שהם יעזבו?? )

אתה לא רואה לאיזה מיטה חולה אנחנו נכנסים בזה שאנחנו עוזרים להם.

מכיר את הפתגם "ששניים רבים השלישי מקבל את המכות" - ובכן ידידי המלומד "שני שבטים הלכו רבו בינהם ואנחנו נושאים בתוצאות"

לא ניראה אדיוטי ???.לא ניראה לא קצת מיותר שאנחנו צריכים לפתור את בעיות העולם ולהזניח את שלנו??

הנה בשבילך פיתרון מהיר - "מבצע טיול לאפריקה עכשיו לקראת חנוכה הכל חינם ובסוף הטיול צניחה מעל אריתראה.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לסיכום :

פיתרונות שהייתי מציע :

דברים שאסור לעשות :

אני חושב שאם נוריד את ההיתלהמות , לאומניות , גיזעניות וכן גם את השואה - זה פחות אן יותר מה שישאר .

חוץ מהפתרון שהוצע זאת בדיוק דרך התמודדות עם כל בעיה

במקום לדבר באוויר על אנשים מסכנים צריך לבדוק מה היכולת של המדינה בנושא ומה הפתרונות האפשרים

(לא, לבנות עוד מחנה פליטים על הגבול שלנו זה לא פתרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב מה אמרת

ישראל "חייבת" - איפה רשום שיש לנו חוזה עם הפליטים האלה???

מאיפה אתה יודע שהם יום אחד בהיר לא יתעוררו מדושנים כהלכה ויראו חדשות וישמעו על החמאס והפליטין הפלסטינים וכמה הם מדוכאים תחת

שלטון ויאללה הם יחליטו להזדהות איתם קרי אומר - יהיה לנו מפגעים מתוך המדינה :screwy:.

אני חוזר ואומר לכל אורך הדיון הזה שטיפול בהם זה לא הפיתרון !!.

ואם זה היה ההפך?.אם היו פליטים יהודים מתדפקים על שעריה אריתריאה האם הם היו מתקבלים על שטיח אדום כמו אלה שפה?

ברור שלא.אז למה לנו לסייע לתושבי מדינת אויב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...