לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו ומה אתה בא לומר בזאת ידידי היקר????

זכותי כיהודי לראות עצמי כעם הנבחר וזכותי לראות את עצמי נבדל משאר העמים.האם זהו פשע???

האם זו לא זכותו של האדם לבחור לו את דרך חייב בלי להתערבב עם שאר העולם??

לאומנות זוהי גאווה בהיותך שייך לעם היהודי ועליך להרגיש גאה.לכל אותם פליטים :P

אין לאומנות ואין שום דבר.ועלינו להבין שהם יביאו עלינו כליה בהתבוללות.כבר ציינתי שאין לדעת מה יהיה

אם הם יקבלו אזרחות ואין לדעת מה יהיו ההשלכות החברתיות (אלימות וכדומה..)

לדעתי צריך לאסוף חתימות ולעשות עצומה נגד הפליטים האלה ולסלקם לאלתר ממדינתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין לאומנות למחשבה הגיונית או חוסר מחשבה בכלל ?

הבעיה של גנבי הגבול האלו איננה קשורה ללאומנות , היא קשורה לשילטון , מינהל , תקנות , אנושיות , גלובליזיציה , כלכלה - לא קשור ללאומנות , לאומנות היא כאן רק מניע לאנשים פחות חושבים ושיותר מרגישים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהגרי העבודה הללו אינם מבקשים עזרה - הם אופורטיוניסטים

אני לא אומר שציך או לא צריך לעזור להם - אני אומר שצריך לחשוב על הסיטואציה הזו כי בלי חשיבה וכתוצאה מהחשיבה הזו להטוות דרך פעולה ועל פי הדרך הזו ליפעול , אנחנו נהיה ניצבים בפני בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה נדמה לי שכבר הראתי את זה פה איפה שהו..

http://he.wikipedia.org/wiki/לאומנות

זה בסדר כל עוד זה לא דוגל בגזענות והשקפת עולם של עליונות עצמית וזלזול באומות אחרות, תחשוב שאומה נחשבת כלאום (אנחנו בישראל כמדינה רב-לאומית) במידה והיא עומדת בקריטריונים מסויימים, ויש לה את הזכויות שמקנות לה הדמוקרטיה (למרות שיש לה את הזכויות הבסיסיות, אבל מצד שני, מי באמת מפקח על זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לעזור להם? תרום להם כסף. למדינה יש מספיק בעיות.

לעזור להם?? האא האא האא ;D ;D ;D

הצחקת אותי מאד.שאני יעזור לפולשים??

למה מה יש ?? :screwy: :screwy:

אני יעזור קודם כל לישראלים.מה יש לי לעזור לכאלה שלא אכפת להם מישראל (להזכירך רק ארצות הברית ומיקרונזיה תומכות בנו בהחלטות באו"ם)

אז מבחינתי שיגוועו ברעב וירדו לנו מהוורידים.

זה כמו שתיהיה מלחמה בין מדינה א למדינה ב.....

ומדינה א נצחה (בהתחשב שנהרגו חיילים לצורך ההדגמה.. ופתאום באים פליטים ממדינה ב - ומדינה ב רצחה אלפים ונכנסים למדינה א )

בעצם אתה רואה שמדינה א מקבלת פליטים ממדינה ב שהיא בעצם מדינת אויב.

מה מונע מאותם פליטים שהם ממדינה ערבית לאחד כוחות (או יותר נכון מה ימנע מהם להתאחד עם גורמים אסלמיים עויינים וליצור תאי טרור )

אותו דבר קורה פה.רק שיש לנו ממשל אדיוט שלא אכפת לו מה נעשה בדרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מסכים איתך בדרך כלל, אתה מתבטא בילדותיות והתלהמות

התכוונתי למי שכן רוצה לעזור להם שיתרום לפליטים באופן פרטי, ולא יביא אותם למדינה ויגרום לכולנו לשאת בעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אשאל שאלה פשוטה - למה לעודד בכלל סיוע ?

קו למחשבה...

את אותו סיוע אפשר להפנות לשכבות מצוקה "שלנו" (במצב של היום תאמין לי שיש הרבה - לצערי )

אנחנו כבני אדם באים עם הרבה רצון טוב - למה להפנות אותו לגורם זר?

רוצה לתת מעצמך יופי :yelclap: :yelclap: - יש אירגון שניקרא "לתת" מטפל כבר שנים בשכבות העוני בישראל.

אבל לא צריך להתיפיף מעל דפי הפורום ולהטיף לעזור לאיזה גורם לא ידוע שרק רוצה לנצל את המדינה שלך\שלנו.

מאיפה לך לדעת שאותו אדם או צאצא שלו לא יפגע בך עצם הבדל הדת בינו לבינך בעוד 15 שנה ????

למה לראות הכל בצורה שמאלנית והומנית מדי??

בסופו של דבר אתה שוכח את ההשרדות שלך למעשה.

ואז מה יהיה ???

ראה את דרכו של השמאל הקיצוני - קראתי על איזו עורכת דין שאיחדה כוחות עם השמאל והכריזה שתפעל נגד המאחזים מהכנסת

זה איבוד זהות.זו שנאת אחים למען גורם שאינו קיים. :screwy: :screwy:

אז במקום לעזור לעצמך לחבריך אתה בא עם כל הרצון הטוב לאדם שכלל לא חש קרבה או זהות אליך.יותר מזה יהיה לו יותר קל להתקרב

אל המוסלמים ולהיות מושפע מהם.ואז בעצם טיפחת פה גיס חמישי בצורה מסויימת - קצת טפשי לא ?? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יש מהומות במלמאו בשבדיה - נחשו ע"י מי - נכון צעירים מוסלמים - משהו בסיגנון המהומות שהיו בצרפת - צעירים מוסלמים שורפים פחים ומתנכלים למשטרה - פחחח שוודיה , אני מכיר את הבעיה הערבית/מוסלמית במלמא שוודיה כבר כמה שנים וזה רק עיניין של זמן עד שתתפתח שם אוטונומיה מוסלמית .

למה אתה חושב שכאן לא תהיה אוטונומיה אפריקנית וכו' -

רבותי בעיה לא מטופלת .

בארה"ב יש חלקים שלמים של הערים שמאוכלסים באנשים בעלי רקע אתני דומה וזו לא בעיה , כולם מתחלקים ברעיון ובהבנה האמריקאית לגבי דרך חיים - לא תיראה בפרעות בצ'יינה טאון נגד השילטון או בליטל איטלי וכו' , הבעיה של ההגירה מטופלת .

אפילו במקומות הריכוז של המהגרים הלא חוקיים לא יהיו בעיות ( כמובן עוני ופשע ) כנגד השילטון (מהומות לוס אנג'לס -נעשו על רקע של אפליה מעמדית ולא כנגד דרך החיים האמריקאית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש

האיחוד האירופי עשה טעות פטלית - הוא נתן לפראים האלה להכנס לתוכו מהדלת הראשית :nono:.

היום הוא כל כך הומני כל כך מתחשב ושמאלני שהוא לא יודע כיצד להתמודד עם הפראים האלה.

אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות שלהם.לא לתת לאפריקאים להכנס לפה כי הם יעשו לנו את אותו דבר.

אתה לא חושב שזה משהו מתוכנן גלובלי ??.

האיסלם חילק את העולם לכמה חלקים (אתה יודע כמו שמדינה מחולקת בצבא לחלקים מ א עד ו ואומרים בתחזית "באיזורים א עד ב ישררו תנאים קשים"...)

וכל שבט נישלח להשתלט בשקט בשקט (קבלת אזרחות העמדת פני מסכנים - פליטים מהגרים ואז ברגע נתון לעשות מהומות במדינה המארחת ולקבוע

עובדות בשטח - זה עובד שים לב כבר ציינתי את זה

הולנד - מיסגדים

צרפת - מהומות הפרברים

גרמניה - כבר הולכים שם כמו באירן

אנגליה - יש לבוש בורקה ברחובות - כמו באירן

מה לא ברור פה ????

תחזור בזמן .שים לב את מי הם חיקו ובהצלחה אדירה - את הנאצים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הרייך השלישי תיכנן לכבוש את כל אירופה בכח הזרוע - הם עשו את זה בכח הילודה והדמוגרפיה (שלא לדבר מה הולך אצלנו בגליל..לצערי)

האם רק אני חרד פה ???

כולם פה עיוורים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחלק את התשובה שלי ל2 ברשותך...

כל מה שאתה אומר מאוד נכון אבל אתה שוכח שיש פה כבר גייס חמישי (הפלסטינאים??), זה לא מפריע לך לתת להם חשמל, מים, וכל מיני

דברים שגם באים על חשבונך, זה מה שקורה שהם מיעוט בעם שלך וכרגע הם כאלה, אם היתה להם מדינה זה נותן לך לגיטימציה לפעול נגדם אם הם

מפריעים את שלוותך (וגם פותר אותך מכל מה שהם מקבלים מאיתנו בחינם).

אתה יכול לקרא לזה שמאלני או איך שבא לך (ההגדרות האלה לא מדברות אלי) אבל אם אדם בא לבקש עזרה אני עוזר אם אני יכול, משום מה

העזרה היחידה שאתה רואה היא לתת להם להתיישב פה ואת זה לא אמרתי, צריך לעזור במה שאפשר ולשלוח אותם הלאה למקומות אחרים, אבל

לסרב לעזור כי הם לא יהודים, זה מחליא אותי הגיזענות המרומזת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...