לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

מישהו מוכן להסביר לי ממתי הפכה מדינתנו הקטנטונת לחצר האחורית של העולם שבא כל מצורעי העולם מתאספים ומבקשים נדבות

ועזרה ???.בהתחלה התעלקו עלינו הדרפוריסטים ועכשיו קראתי בוואלה עוד איזה נחיל שחרחר שהחליט לתפוס טרמפ על הלב היהודי

הרחום וגם למצוץ את לשד עצמותינו.האם לא הגיע הזמן להצהיר בריש גלי -"די נמאס לנו מכולכם תעופו הביתה אנחנו לא לשכת סעד עולמית

לנו יש מספיק צרות משלנו "

http://news.walla.co.il/?w=/2/1398863

מחליא אותי שכל כך אכפת לנו מזרים שלא היו שמים עלינו אם המצב היה הפוך ואילו מעצמנו אחד כלפי השני ממש לא אכפת לנו. :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תערבב בשר עם חלב :nono: :nono:

אלה פליטים זרים שאין לנו שום מכנה משותף איתם :תרבותי אתני כלכלי חברתי.

הם יהפכו לנטל חברתי ברגע שיקבלו אזרחות.אני לא רוצה זרים במדינה שלי.וזו זכותי הלגיטימית.אין לי שום מכנה משותף עם הפראים האלה

והבעיות שלהם לא מעניינות אותי.כל יפי הנפש התל אביבים שכל כך אוהבים לעזור להם לא חשבו לעזור קודם כל לעניי ארצנו ?? להומלסים??

לנזקקים?? - יאללה חתיכת צבועים.

המדינה שלנו במיתון קשה ואלה עוד באים לפה.שילכו למדינות ערב העשירות ששם כסף ניזרק כמו זבל.

במדינות ערב תיהיה להם אינטגרציה עם התושבים יותר מאשר פה עקב מצבם הפירמיטיבי של התושבים שם - כי גם מדינות המקור דיי מפגרות..

אני לא מכחיש את דעותי שאני לא אוהב זרים.תראה מה קרה באירופה בגלל הרחמנות יתר שלהם.תיראה איך האיסלם השתלט על מדינות כמו הולנד.

מאיפה אתה לא יודע שגם פליטים אלה הם תחבולה של החמאס והגיהאד האיסלמי - לנצל את הרחמנות שלנו ולפלוש ולכבוש לנו את המדינה בכניסה

מהדלת הראשית ????

מאיפה אתה יודע שהם ילכו חזרה בשלב מסויים?? (אנחנו ואני חוזר ואומר לא מחנה פליטים עולמי יש לנו בתור מדינה צעירה מספיק בעיות משלנו.

לדעתי מטוס אחד כמה מאות מצנחים ומחירים את הקרציות האלה הביתה וששם המקומיים יטפל בהם "כראוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38,

תקרא שוב את זה:

האם היית אומר כך אם היית אמריקאי בזמן מלחמת העולם השנייה ומאות אלפי פליטים יהודיים היו מנסים להיכנס למדינתך?

אין שום הבדל בין מה שאתה מציע לבין מה שקרה לפני 65~ שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38, אם הייתי מרשה לעצמי לכתוב כל מה שאני חושב עליך, הייתי צריך לתת לעצמי באן מהפורום לצמיתות (כמובן שהייתי מוריד אותו מיד, כי אין לי סבלנות לחכות עד שצמיתות יגיע). אבל קבל את הרמז וקח את הדעות הניאו-פאשיסטיות שלך, למקום אחר. ורצוי למדינה אחרת. נראה לי שבאריתראה תרגיש ממש בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רומז לי שאני הגזמתי??.אתה לא חושב שמדינה צריכה לדאוג קודם כל לעצמה ולא לכלל העולם??

אני בטוח שאתה מודע היטב למיתון שסובב עולם.אז למה לנו לדאוג לבעיות של אחרים ולא קודם כל ליצב את כלכלת המדינה ש ל נ ו ??

זה מכעיס אותי שכל כך חשוב לנו להרשים את העולם אז אנחנו רחמנים כלפי כל אחד מסכן ושוכחים שיש גם לנו חלשים בתוכנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא רומז

הוא די אמר את זה מפורשות

לפי הדעות שלך, לפני 65~ שנה בזמן שהעם היהודי הושמד לו בניחותא באירופה אתה היית מסרב

להכניס אותם למדינה שלך, רק כי "עניי עירך קודמים"

יש הבדל בין לתת להם אזרחות, קצבאות סעד וביטוח לאומי לבין מתן מקלט מדיני

לפי ההצעה שלך, אנחנו צריכים לסגור את שערי המדינה בפני אנשים שברחו מרצח עם (כן, רצח עם)

שזה בדיוק כמו שעשו לעם היהודי לפני 65~ שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודים באירופה היו אירופאים לכל דבר. מדובר באנשים משכילים, מתקדמים, שיכולים להשתלב ולתרום לכל מדינה מערבית. כאן אתה מדבר על קבוצה של פליטים ללא מקצוע, ללא השכלה וללא רכוש. מה תעשה איתם? איפה הם יעבדו? תסתכל באיזה רמה נמצא המגזר האיתיופי והם עוד מקבלים קצבאות ותמיכה מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודים באירופה היו אירופאים לכל דבר. מדובר באנשים משכילים, מתקדמים, שיכולים להשתלב ולתרום לכל מדינה מערבית. כאן אתה מדבר על קבוצה של פליטים ללא מקצוע, ללא השכלה וללא רכוש. מה תעשה איתם? איפה הם יעבדו? תסתכל באיזה רמה נמצא המגזר האיתיופי והם עוד מקבלים קצבאות ותמיכה מהמדינה.

תודה רבה ידידי :yelclap: :yelclap: :yelclap:

תשובות :

ליהודים אני תמיד אפתח דלתות כי הם העם שלי וזו המדינה שלהם :hizuk:

תפסיקו כבר לחזור על המנטרה האומללה של השואה זה אינו קלף מיקוח רלוונטי !!!.

זה לא העם שלנו זה לא יהודים ועל כן זו לא המדינה שלהם.

למה לתת להם הטבות כלשהן אם אנחנו יודעים שמראש לא ניראה מהם שום תפוקה\רווחיות\החזרים כלשהם - על מה ההשקעה ?

אה וכן ידידי המלומדים :pissed:

עד כמה שידוע לי בזמן בריחת היהודים מהשואה אף מדינה לא עזרה להם ואף מדינה לא פתחה את שעריה (זיכרון קצר הא ידידי )

תראו סרטי היסטוריה בערוץ ההיסטוריה לא יזיק...עם הספינות העמוסות...

אם ככה אף מדינה לא עזרה לנו בעת צרותינו - מדוע אנו נעזור למי שלא נאות לסייע לנו בזמננו הקשים?? - שלא לדבר על איזו מדינה נחשלת.

לא, הוא לא רומז

הוא די אמר את זה מפורשות

לפי הדעות שלך, לפני 65~ שנה בזמן שהעם היהודי הושמד לו בניחותא באירופה אתה היית מסרב - העם היהודי זה משהו אחר !!

להכניס אותם למדינה שלך, רק כי "עניי עירך קודמים"

יש הבדל בין לתת להם אזרחות, קצבאות סעד וביטוח לאומי לבין מתן מקלט מדיני - באמת אתה יודע טוב מאד מה קורה עם פליטים אצלנו מקבלים אזרחות אחרי כמה זמן..

לפי ההצעה שלך, אנחנו צריכים לסגור את שערי המדינה בפני אנשים שברחו מרצח עם (כן, רצח עם) - כן בהחלט זו דעתי

שזה בדיוק כמו שעשו לעם היהודי לפני 65~ שנה.

- יופי מה שהיה היה ו.....את לקחי ההיסטוריה אתה רוצה לשלם לנצח??
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם הוא אדם, גם אם הוא מוסלמי וגם אם הוא אנלפבאת, הם פליטים... ואם אתה מתכוון לעזור להם זה לא משנה אם הם באים בלי כל או שהם משכילים וסקסים.

השאלה היא איך המדינה שלנו יכולה לתת מקלט לפליטים האלה וכמה פליטים אפשר לקלוט פה.

לא מדובר עכשיו על מתן אזרחות ופינוי משרות... אבל מן הסתם שאנשים כאלה ינסו להשתלב בעבודות שחורות מקומויות.

כמובן שיכולה להיות בעיה למדינה כשהיא קולטת אוכלוסיות זרות לתוכה אבל זה לא משימה בלתי אפשרית לתת מקלט למספר אנשים שבורחים מרצח עם.

רק שתהיה בעניינים, כשהם באים ממצרים ותופסים אותם אז או שאונסים את הבנות, או שגונבים להם את הרכוש האחרון ששווה משהו או שיורים בהם לכיף ליד הגבול.

עכשיו צריך לשבור את הראש מה עושים עם החברה האלה, לראות שהם לא מהווים סכנה (איזה כמה חברה מאל קאעידה בטעות) ושהם מקבלים חיסונים ולראות איך בעולם משנים את המצב במדינות האלה בשביל שאותם פליטים יהיו באמת פליטים לזמן קצר ויחזרו למדינות שמהם הם באו.

אם ככה אף מדינה לא עזרה לנו בעת צרותינו - מדוע אנו נעזור למי שלא נאות לסייע לנו בזמננו הקשים?? - שלא לדבר על איזו מדינה נחשלת.

אתה בעצם אומר, אם כולם חארות, אז גם אני אהיה חרא...

מה זה קשור בכלל למה שהיה בשואה, היום יש מצב אחר, היא מדינה חזקה, נכון שלקלוט פליטים בגדול זה דבר באסה ואף אחד לא רוצה לטפל בזה וזה בדרך כלל לא תורם לך כמדינה אבל זה גם לא אמור, זה אמור להציל אנשים אחרים שנמצאים בבעיה ופה אם אתה מפנה את העורף אז איזה מסר אתה נותן לעמים בעולם ?

אני לא איזה יפה נפש שבא להציל את העולם, אבל צריך להיות איזה איזון מסוים ביחס שלנו כמדינה למדינות אחרות, ולא אני לא חושב שזאת בעיה ישראלית, זאת בעיה עולמית/איזורית שצריכה טיפול באו"ם דחוף אבל אם אנחנו נתרום את ה2% ונעזור וזה לא יהווה בעיה בשבילנו אז למה לא בעצם ?

=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליהודים אני תמיד אפתח דלתות כי הם העם שלי וזו המדינה שלהם :hizuk:

אתה אמריקאי לא יהודי, הייתה נותן לפליטים יהודים ללא רכוש להכנס?

ברור שיהודים בארץ מולדת הם אירופאים לכל דבר ואין להבדיל אותם מאירופאים אחרים, אבל הם פליטים בארה"ב. כמו ארתיראתי הוא כמו כל ארתריאתי באריתראה, אבל הם פליטים בישראל.

אני אישית חושב שמדינת צריכה לקבל פליטים אבל עד כמות מסוימת, ומעמדם כפליטים יהיה לזמן מוגבל (כ-3 חודשים), א"כ הם יהיו לא חוקיים ויוגרשו/יעזבו לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צודק אבל....

למה הם לא ממשיכים למדינות ערב??

למה הם עוצרים אצלינו ??

למה דווקא באים לישראל ??

הרי הם מוסלמים לא ?? - וכל מוסלמי באשר הוא שונא את לא??

כלומר אנחנו עוזרים למדינת אויב בעצם..אנחנו מסייעים לאויבנו בסופו של דבר.אם הם היו יכולים הם היו מצטרפים לחמאס.

אז תגיד לי אתה איפה ההגיון??

ואם הם עוברים אונס שדידה וכל אלה בדרך?? לא יותר טוב שילחמו בבית מאשר לברוח?[br]פורסם בתאריך: 16.12.2008 בשעה 18:57:01

אתה אמריקאי לא יהודי, הייתה נותן לפליטים יהודים ללא רכוש להכנס?

שאלה מכשילה - הייתי שולח אותם למדינה הצעירה שלהם במזרח התיכון.השואה הייתה בזמן קצר לפני הקמת מדינת

ברור שיהודים בארץ מולדת הם אירופאים לכל דבר ואין להבדיל אותם מאירופאים אחרים, אבל הם פליטים בארה"ב. כמו ארתיראתי הוא כמו כל ארתריאתי באריתראה, אבל הם פליטים בישראל.

אני אישית חושב שמדינת צריכה לקבל פליטים אבל עד כמות מסוימת, ומעמדם כפליטים יהיה לזמן מוגבל (כ-3 חודשים), א"כ הם יהיו לא חוקיים ויוגרשו/יעזבו לבד.

אתה בטוח שהם יגורשו??? - הם ישחקו חתול ועכבר עם משטרת ההגירה - אז מראש לא לכניס אותם ולחסוך שעות של מרדפים ובעקיפין כספים מכיסו

של משלם המיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יהודים באירופה היו אירופאים לכל דבר. מדובר באנשים משכילים, מתקדמים, שיכולים להשתלב ולתרום לכל מדינה מערבית. כאן אתה מדבר על קבוצה של פליטים ללא מקצוע, ללא השכלה וללא רכוש. מה תעשה איתם? איפה הם יעבדו? תסתכל באיזה רמה נמצא המגזר האיתיופי והם עוד מקבלים קצבאות ותמיכה מהמדינה."

לך תלמד היסטוריה

"למה לתת להם הטבות כלשהן אם אנחנו יודעים שמראש לא ניראה מהם שום תפוקה\רווחיות\החזרים כלשהם - על מה ההשקעה ?"

מאוד עצוב שבן אדם חושב כך שאלה לי אליך: למה לתת קצבאות לנכים? למה לעזור למשפחות במצוקה? פאק בשביל מה צריך זקנים, נכים,חולים,וכו... גם מהם לא נראה שום דבר אפשר פשוט "לזרוק" אותם לדעתך?

"אם ככה אף מדינה לא עזרה לנו בעת צרותינו - מדוע אנו נעזור למי שלא נאות לסייע לנו בזמננו הקשים?? - שלא לדבר על איזו מדינה נחשלת."

אם הם היו ממדינה עשירה והיה להם כסף הם לא היו צריכים את העזרה שלך. אז אתה רוצה להראות שהמדינות האלו פשוט צדקו שהם לא עזרו לנו?

"הרי הם מוסלמים לא ?? - וכל מוסלמי באשר הוא שונא את לא?? "

לא, אחי צא מהבואה וצא ללמוד קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילחמו בבית ? אבל יש שם רצח עם... והם פליטים, עם מה הם ילחמו ?

מן הסתם אוכלוסיית פליטים זאת לא אוכלוסיה שיש לה כוח להלחם.

ולא כל מוסלמי באשר הוא שונא את .

יש בקווקז הרבה מוסלמים והם חיים מצוין עם היהודים שם.

גם לא כל המוסלמים הם ערבים וקשורים למדינות ערב.

אני גם כמוך לא מתלהב ממוסלמים, ואין מה לעשות אבל היום האיסלם הקיצוני רץ חזק אצל החברה האלה (נכון שלא כולם ולא בכל מדינה ולא בכל מקום) אבל הוא משפיע לרעה יותר מכל דת אחרת, אם זה יהדות/נצרות או הינדו או מה לא... אבל עדיין, זה לא מחייב שבגלל שהם מוסלמים הם שונאי וחמאס. מה שכן צריך כמו שאמרתי לבדוק קצת יותר את הרקע של החברה האלה ולראות שהם לא מהווים איום בטחוני או תברואתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...