לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

כשלקחו את הקומוניסטים שתקתי.

כשלקחו את המשוגעים ,שתקתי כי אני לא משוגע.

כשלקחו את הנכים ,שתקתי כי אני הרי לא נכה .

כשלקחו את ההומואים ,שתקתי

כשלקחו את היהודים שתקתי כי אני לא יהודי.

כשלקחו את הצוענים ,שתקתי.

כשבאו לקחת אותי כבר לא היה מי שיזעק .

זה כל מה שיש לי להגיד לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מעדיף בכל יום פליט מאפריקה על פני "יהודי שיש לו זיקה למדינה מתוך ציונות" שלא מתגייס לצבא. למען האמת, אני בעד לעשות חילופי אוכלוסיה עם אריתראה - שייקחו את השחורים שלנו, ואנחנו את השחורים שלהם. זה WIN WIN.

אתה שמאלני קיצוני הא??

יהודי שיש לו זיקה למדינה מתוך ציונות - עושה (ברוב המקרים ) כי הוא מרגיש שייכות

עולים (רוסים אתיופים) לוקח להם זמן לקבל את השייכות

אתה בכלל מעדיף מישהו עם מדינה זרה שלא שייך לפה בכלל.איזה מוטיבציה תיהיה לו מלבד הטבות ושיפור איכות חייו??

ואם כבר אתה אומר אז אני אגדיל את המשפט שלך - שייקחו את השחורים שלנו ו א ת השחורים שלהם ותבוא לציון גואל :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

אין חשיבות לגיל שלו

מה שהוא אומר נכון, אם כי הוא לא מפרט כראוי

כן, אחד ציוני עדיף על כל אחד אחר

ואני מדבר על רוסי ציוני, אתיופי ציוני, או דתי ציוני

ואל תבלבל תמוח עם השחורים, אל תברח לי לקיצוניות ולבעלי דעות שונות לגמריי

ציוני באשר הוא יתן הכל למדינת היהודים, וישמור עליה כבית מולדתתת ליהודים

אם נמשיך לדגול במדיניות של רכות כלפי כולם, נהפוך במהרה למדינה עם מיעוט יהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המציאות הלא דיכוטומית:

הפליטים בורחים למצריים - ושם הם עובדים.

אם הם רוצים לעבור לישראל (כדי להרוויח יותר כסף!) הם משלמים לבדואים שיעבירו אותם את הגבול.

כשלא נותנים להם קמה צעקה מצד כל הנאורים כאילו אנחנו רוצחים אותם, חפשו לעצמכם חיים, רדאון38 צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון בוואלה שהם מפגינים נגד מדינת על מאסרם בתאי הכלא.

זה חוצפה לנצל את הדמוקרטיה שלנו להפגין ולמחות על מה שלא מגיע להם בכלל.

ואם אכן הם משלמים כסף כדי לבוא הנה הם לא פליטים כלל וכלל הם סתם טפילים שרוצים לנצל את טוב ליבנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ

יש הסכמה לעובדה שיש גבול לאנושיות ולנאורות ?

עכשיו היגיע הזמן לדון איזו מדינה זו תהיה ?

האם ביתו של העם היהודי ?

האם דמוקרטית ? ( עד איזה גבול ? )

האם מדינת כל אזרחיה ?

לכל סוג של מדינה עלולים להיות ליכאורה גבולות שונים של אנושיות ונאורות שהן פועל יוצא של ההגדרות של המדינה ( נניח מדינה יהודית תסגור את שעריה בפני כל מי שאינו יהודי - בעיקרון וכן הלאה שבקצה הסכלה הנגדית עומדת מדינת כל אזרחיה )

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו אנשים שרוב הסיכויים הולכים להזרק לרחובות ללא עבודה או בית...אני לא מבין את המדינה הזאת באמת שלא..

הרי לא ממש רצו אותנו בתור פליטים אחרי מלחמת העולם השניה (למי שדיבר על היהודים במלחמה ככה שאני לא יודע מה זה קשור בכלל)

מדובר על מדינה שבקושי עוזרת לאזרחים שלה שזרוקים ברחובות (להזכירכם כל ילד שלישי במדינה הזאת הוא עני ועוד כ- 200000 איש כאלו)

ועוד עכשיו מקבלים פליטים שמי יודע מי ידאג להם, המדינה?

זה טמטום לדעתי..

אבל מצד שני, לא יפה ולא אתי בכלל לזרוק אנשים כאלו שצריכים עזרה ולסגור בפניהם את השערים, בכל זאת אלו בני אדם שסובלים.

ככה שיש פה 2 בעיות רציניות.

אבל לסיכום, המדינה לא חייבת לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ברור שהם יזרקו לרחובות.אין להם שום השכלה אין להם שום מושג מערבי שיאפשר להעסיק אותם.גם אם מקום כלשהו ירצה להכשיר אותם

הוא יצטרך להכשיר אותם כדי להכשיר אותם כי הם באים מעולם אחר..ואני עוד מדבר בשפה יפה...

יפה מאד לזרוק אותם יפה מאד להעיף אותם

יש לנו כמו שציינת כל ילד שלישי עני - זה מחייב טיפול יותר מאשר איזה פליטים זמנים שרוצים לחגוג פה ירח דבש !!!

הבעיות הרציניות זה השערים הפתוחים בדרום מאיפה שהם ניכנסים והפליטים שכרגע בתל אביב.

פיתרון - הסעה חזרה לגבול וסגירת הגבול לפלישות עתידיות.

אין פיתרון אחר הם לא הבעיות שלנו (באופן מסויים כן ) אבל אפשר לגרש אותם מפה ורצוי לעשות זאת במיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

redeon38 אתה מבין שעם הפיתרון שלך אתה גוזר עליהם גזר דין מוות?

מה כן אפשר לעשות? זאות שאלה טובה וראוי לדיון

אבל כדי למצאו לזה פתרון קודם כל צריכים להיות בני אדם

מה שעצוב זה שבן אדם שטוען להיות ציוני וכותב בצורה גזענית, מתנאשת (כלפי הפליטים וה"שחורים")

"פליטים זמנים שרוצים לחגוג פה ירח דבש !!!"

צא מהבועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לעצמכם טובה. 3 מליון פליטים סודנים יושבים במצרים. 3 מליון. כמה אתם יכולים לשקר ולסלף על מסכנים שאין להם לאן לברוח.

גם אני היום קמתי בבוקר וצחצחתי שיניים, כמו הנאצים. ואחרי זה קראתי עיתון עם קפה, כמו הנאצים. חלאס נמאס כבר מהסחטנות הרגשית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"כל ילד שלישי עני" הזה זאת הגדרה מפגרת ממש,

שלא נדבר שרוב הילדים האלה עניים בגלל ההורים המפגרים שלהם (למשל מביאים 10 ילדים לעולם וחיים על קצבאות ילדים)

אבל זה ממש לא נושא הדיון.

אני פשוט אצטט לך מהעמוד הקודם:

"כשלקחו את הקומוניסטים שתקתי.

כשלקחו את המשוגעים ,שתקתי כי אני לא משוגע.

כשלקחו את הנכים ,שתקתי כי אני הרי לא נכה .

כשלקחו את ההומואים ,שתקתי

כשלקחו את היהודים שתקתי כי אני לא יהודי.

כשלקחו את הצוענים ,שתקתי.

כשבאו לקחת אותי כבר לא היה מי שיזעק ."

ברגע שאתה מבדיל בין דם לדם, סופך שדמך ישפך

כמו שאמרתי,

אני רק יכול לקוות שיום אחד תהיה במצוקה ותבוא לעזרה ויירקו לך בפנים

ויבעטו לך באחוריים, ויחזירו אותך חזרה למקום שבאת ממנו בידיים ריקות

meirpolaris,

"כשלא נותנים להם קמה צעקה מצד כל הנאורים כאילו אנחנו רוצחים אותם"

אם אתה לא נותן להם להיכנס לארץ בידיעה מלאה שהם ימותו אם לא תיתן להם להיכנס,

אז כן, אין הבדל בין זה לבין לרצוח אותם במו ידייך (אגב, לפי החוק הפלילי אפשר להאשים אותך

בהריגת אדם אם כתוצאה מחוסר-מעשה הוא נהרג)

עכביש בכביש,

"אני לא רואה שום פסול בדעתו - נכון היא גיזעית אבל הסיטואציה היא גיזעית קרי מבוססת גזע אנשים מאפריקה"

מה קשור גזע? ואם אלה היו פליטים לבנים, היית מכניס אותם?

ואם תיזכר שוב בשואה, האם זה בסדר שלא הכניסו את היהודים למדינות אחרות, שהרי הם גזע אחר?

ו-Radeon38,

"א לי להיות חרא !!!

בא לי לאהוב את המדינה שלי רק עם יהודים וישראלים ומקומיים.

תפסיק כבר להשתמש בשואה כתירוץ לעזור לכל נדכאי העולם אתה רק מחלל את ה 6 מיליון עם ההדגמות הדמגוגיות שלך."

אני מחלל את השישה מיליון שנרצחו? אני מחלל את זכרם?

להזכירך, השישה מיליון האלה הם שישה מיליון ולא מספר הרבה יותר נמוך בגלל אנשים כמוך. כן, בגלל אנשים כמוך!

בגלל אנשים שהבחינו בין דם לדם, בגלל אנשים שסירבו לפתוח את שערי מדינתם בפני הפליטים היהודים מאירופה.

בגלל אנשים ששלחו אותם חזרה לאירופה כצאן לטבח בידיעה מלאה שהם גוזרים את דינם למוות.

אם מדינות העולם היו פותחות את שעריהן לפליטים מאירופה, המספר היה יותר נמוך משישה מיליון.

ואתה, שמסרב לפתוח את שערי ארצך בפני הפליטים, יש לך את החוצפה להגיד לי שאני מחלל את זכרם של השישה מיליון שנרצחו?

אם כבר מישהו כאן מחלל את זכרם, זהו אתה. אתה, שמסרב ללמוד את הלקח שזועק מדם הנספים, שאין להפלות בין דם לדם,

שאין לעצום את עיניך בפני הרצח, ושרובצת עלינו חובה מוסרית ואנושית, במיוחד בתור בני עם שידע כל כך הרבה רדיפות במהלך

ההיסטוריה, לעזור לנרדפים שאין להם מקום אחר ללכת אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על מדינה שבקושי עוזרת לאזרחים שלה שזרוקים ברחובות (להזכירכם כל ילד שלישי במדינה הזאת הוא עני ועוד כ- 200000 איש כאלו)

ועוד עכשיו מקבלים פליטים שמי יודע מי ידאג להם, המדינה?

אוי, אתה באמת מאמין לבולשיט הזה? רוב העניים בארץ הם חרדים וערבים, מגזרים לא יצרנים (בעיקר חרדים), שמביאים ילדים רבים לעולם בלי יכולת לפרנס אותם ומרוויחים הרבה כסף שחור. אז תחסוך ממני את בלבולי המוח של מרכז אדווה או איך שקוראים לעזאזל לטמבלים שכותבים את דוח העוני המפוברק כדי לעשות כותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...