לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

לאמת הדיונית - כל מי שמכניס את המושג שואה לדיון הוא ריגשי ולכן אין לו שיקול דעת

זו סיטואציה שמצריכה שיקול דעת - לכן אין מקום למילה שואה וכו'

הבעיה שעומדת בפני היא כמות הפליטים שהיא יכולה לקלוט וכמו כן מה היא הולכת לעשות בהם קרי דאגה לרווחתם

שום שואה וכו' - לא חתמנו עם אף אחד הסכמים של אנחנו נקבל אותכם ואתם תקבלו אותנו - אף מדינה בשואה לא עמדה בשינוי תרבותי גדול כמו שאנחנו עלולים לעמוד בפניו - חדל קשקת שואתית - מרוב שהמדינות רצו אותנו אצלהם בשואה הם הרימו יד והצביעו כן להקמת בית יהודי בארץ - מספיק עם המטבע השחוק של השואה - זה תרוץ מטומטם אשר מונע דיון הגיוני שיכול להיות על בסיס שיכלי ! כבר הגמר של האח הגדול פחות משעמם משטויות על השואה וזו צריכה להיות הסיבה לקבל כמות פליטים של זרים אשר יבטלו את המטרה הראשונית של הקמת המדינה ולכן דווקא בגלל השואה אסור לקבל פליטים שיכולים לבטל את הריבונות היהודית בארץ ועקב כך לגרום לשואה נוספת כי ליהודים לא יהיה בית -

אז לכל ההיסטרים ,אני טוען שהשואה היא הבסיס להיתנגדות לקבלת פליטים שיחריבו את הבית היהודי - דווקא בגלל שהייתה השואה - אסור לנו לקבל אותם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיזכר שוב בשואה, האם זה בסדר שלא הכניסו את היהודים למדינות אחרות, שהרי הם גזע אחר?

ו-Radeon38,

"א לי להיות חרא !!!

בא לי לאהוב את המדינה שלי רק עם יהודים וישראלים ומקומיים.

תפסיק כבר להשתמש בשואה כתירוץ לעזור לכל נדכאי העולם אתה רק מחלל את ה 6 מיליון עם ההדגמות הדמגוגיות שלך."

אני מחלל את השישה מיליון שנרצחו? אני מחלל את זכרם?

להזכירך, השישה מיליון האלה הם שישה מיליון ולא מספר הרבה יותר נמוך בגלל אנשים כמוך. כן, בגלל אנשים כמוך!

בגלל אנשים שהבחינו בין דם לדם, בגלל אנשים שסירבו לפתוח את שערי מדינתם בפני הפליטים היהודים מאירופה.

בגלל אנשים ששלחו אותם חזרה לאירופה כצאן לטבח בידיעה מלאה שהם גוזרים את דינם למוות.

אם מדינות העולם היו פותחות את שעריהן לפליטים מאירופה, המספר היה יותר נמוך משישה מיליון.

ואתה, שמסרב לפתוח את שערי ארצך בפני הפליטים, יש לך את החוצפה להגיד לי שאני מחלל את זכרם של השישה מיליון שנרצחו?

אם כבר מישהו כאן מחלל את זכרם, זהו אתה. אתה, שמסרב ללמוד את הלקח שזועק מדם הנספים, שאין להפלות בין דם לדם,

שאין לעצום את עיניך בפני הרצח, ושרובצת עלינו חובה מוסרית ואנושית, במיוחד בתור בני עם שידע כל כך הרבה רדיפות במהלך

ההיסטוריה, לעזור לנרדפים שאין להם מקום אחר ללכת אליו.

כן אני מסרב בתוקף !!!

אם היה כתוב לנו בגבול "כדור הארץ לשכת הסעד הגלובלי - סניף המזרח התיכון - מחוז " אז הייתי מבין

הייתי מכבד.אבל זהו שלא.לעולם יש את התהפוכות שלו את הבעיות שלו FUCK IT !!!

לא מעניין אותי עניי העולם לא אכפת מהם.אין עלי שום חובה מוסרית ועל תטיף לי שמאלני יקר .

אז עמנו ידע הרבה צרות - זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות רחומים לכל נדכא ואומלל - כבר אמרתי לך לא לקחת את השואה כמנוף לויכוח הזה לא ????

חובתי המוסרית גובלת בזה שאם אני רואה קשישה באוטובוס אני מפנה לה את הכיסא.אם אני רואה ילד בצרה אני אסייע למצוא את אמא שלו

אם אני אראה זקן ברחוב אני אעזור לו עם הסלים.אבל בהחלט לא מעניין אותי כל אותם פליטים שבאים לפה כי "יש בעיות בבית"

כמו שאנחנו כמדינה בתחילת דרכה חיינו על החרב עם אירגונים כמו ההגנה פלמח ואצל שבעקבותיהם קם צהל (כידוע היתה מלחמת עצמאות ..)

ככה שילמדו הפליטים האלה כיצד לשרוד.את זה אנו צריכים ללמד אותם לא להעניק להם מיקלט מדיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אתה באמת מאמין לבולשיט הזה? רוב העניים בארץ הם חרדים וערבים, מגזרים לא יצרנים (בעיקר חרדים), שמביאים ילדים רבים לעולם בלי יכולת לפרנס אותם ומרוויחים הרבה כסף שחור. אז תחסוך ממני את בלבולי המוח של מרכז אדווה או איך שקוראים לעזאזל לטמבלים שכותבים את דוח העוני המפוברק כדי לעשות כותרות.

חיימס,

אתה רואה ילדים אוספים אוכל מפח זבל ביום יום? (ולא לא חרדים)

אני כן, "אז תחסוך ממני את בלבולי המוח שלך"

אתה עיתונאי שאתה יודע את כל מה שרשמת פה?

דיי כבר עם השטויות, המדינה מבחינת האזרחים תמיד היתה במגמת - ומטה מבחינה כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי נוקט במדיניות פשוטה מאוד

קולט את הפליטים, ושולל מהם את כל הזכויות

אין בעיה, אתם רוצים מקלט, תשהו פה לתקופה קצובה, תנסו למצוא אלטרנטיבה בזמן הזה, ותפרנסו את עצמכם

הייתי גם שם עליהם מעקב כדי שלא יתחילו לעבוד שלא כדין

סך הכל מאוד קל לנצל את החוק הישראלי

הוא רקוב, הוא מיושן, האכיפה שלו גרועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממה תממן את החוק הזה ?

תקצץ בישיבות ? ;)

תגיד לי אתה

והעקיצה הקטנטנה הזאת לא מזיזה לי

אני אקצץ בישיבות , זה לא הבעיה שלי, כמו שאתה בטח יודע, זה "הוא" ששולח בסופו של דבר תכסף, השאלה ע"י מי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה

והעקיצה הקטנטנה הזאת לא מזיזה לי

אני אקצץ בישיבות , זה לא הבעיה שלי, כמו שאתה בטח יודע, זה "הוא" ששולח בסופו של דבר תכסף, השאלה ע"י מי ;)

האמת שרוב הישיבות "הבעייתיות" כלומר של כל אותם דוייסים שלא עובדים וגם לא מתכוונים לעבוד בחיים ובקושי מכירים במדינת לא מקבלות כסף מהמדינה, וגם אלה שכן, מתבססות יותר על תרומות מאשר תקציבי מדינה. אברך בישיבת הסדר מקבל 1500 שקל לחודש ולא זכאי להשלמת הכנסה או דמי אבטלה, לא חסר עלוקות בארץ, אני מבטיח לך שתכנס לכל שכונת "מצוקה" חילונית ותמצא שמה 50% מובטלים שגולשים באינטרנט כל היום ומורידים 2 קופסאות מלברו לייט ביום הכל על חשבון דמיי האבטלה שמגיעים מהכיס שלך. המצב של החרדים בעייתי מאוד אבל הישיבות זה הדבר האחרון שמבזבז לך את הכסף, התשלומים על כל הילדים חובשי כיפה בבניברק בחודש גדולים יותר מתקציב ישיבות ההסדר השנתי. הבעיה הגדולה "בחינוך" החרדי זה שהוא לא נותן כלים שאפשר לעבוד איתם היום(ואותם מוסדות גם לא מקבלים שקל מהמדינה), וחבל דווקא כל התוכניות של שילוב חרדים בהייטק ולימודים לתארים אקדמאיים השיגו תוצאות לא רעות בכלל.

אז מאוכלוסיה שלפני 100 שנה נחשבה למבוססת מאוד ומלומדת ביותר(גם במדינות לא "מתבוללות" כמו פולין) רוב החרדים הפכו לבטטות כורסא שהדבר היחידי שמבדיל בינהם לwhite trash אמריקאי זה שהם תוקעים את האף שלהם בגמרה כל היום במקום בשידורים חוזרים של אופרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הוא" אתה מתכוון אני - זה שעובד ומשלם מיסים ?

אבל ברצינות כל מה שהתכוונתי שהרעיונות שלך וכל רעיון אחר שיועלה צריך יהיה להיבחן מבחינת מימון - כל הצעה צריכה מימון לצורך ישום .

ההצעה שאני הצעתי היא הצעה שיכולה לממן את עצמה - אממה מה היא לא תעבוד מפני שבעלי ההון לא יהיו מוכנים לוותר על החתיכה שלהם בעוגה להלן דמי תיווך וגם פקידי האוצר לא יתנו יד כי הם יפסידו מיסים .

מימון

לא להיות ילדים קטנים - בעולם האמיתי צריך כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא צריך כסף

רק שתבין, שלמען האמת, הדבר האחרון שאיכפת לי שיקצצו ממנו זה חרדים

אני חיי בחברה הזאת, אוהב אותה, תומך בה, אבל לא יעניין אותי אם יפגעו מהסיבה הפשוטה - אני חיי באמונה

מצד שני יכאב לי מאוד אם יפגעו בעניים, אמות חד הוריות, ניצולי שואה!!!

נמאס לי לראות ניצולי שואה שאין להם מה לאכול, אם יש משהו שאוכל אותי זה זה

טוב נמאס מהרבה דברים, זה לא בדיוק הפורום לומר אותם, בטח שלא לשנות אותם

בעיית הפליטים לא אמורה ליהיות כזאת מסובכת

רק צריך לפעול על פי איזה משהו מנחה

א. לא לתת להם בשום פנים ואופן אזרחות(עם המדינה שלנו זה אפשרי)

ב. להקציב את זמנם פה

ג. לתת סיוע מינימלי - של אוכל, ותרופות אם צריך

ופה זה נגמר

עם המדינה שלנו עוד יחלקו להם דיור בעמידר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

redeon38 אתה מבין שעם הפיתרון שלך אתה גוזר עליהם גזר דין מוות?

מה כן אפשר לעשות? זאות שאלה טובה וראוי לדיון

אבל כדי למצאו לזה פתרון קודם כל צריכים להיות בני אדם

מה שעצוב זה שבן אדם שטוען להיות ציוני וכותב בצורה גזענית, מתנאשת (כלפי הפליטים וה"שחורים")

"פליטים זמנים שרוצים לחגוג פה ירח דבש !!!"

צא מהבועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה בועה בדיוק ???

הם ערבים לא ?? הם מוסלמים לא ???

למה הם באים למדינת היהודים ???

למה הם לא הולכים למדינות ערב - יאללה שימשיכו לנדוד לערב הסעודית .כבר ציינת ששם אין ביוב ברחוב שם זורם נפט.

הם מהווים איום עלינו מבחינה דמוגרפית.הפיתרון הוא פשוט וקל - גירוש ליעד הבא שלהם.לנו כיהודים יש מדינה אחת בכל הגלובוס (וגם אותה אנו

חולקים עם הבני דודים..) להם יש את כל אפריקה !!!!!!!!!!!!! שימשיכו לחפש להם שטחי מחיה חדשים ויעזבו אותנו לנפשנו !!

בא נשווה - מדינת

אפריקה הממממ איפה יש יותר מקום???? :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

כל כך קל לך לקבל זרים הא??.מה היית אומר אם הם בעוד 10 שנים היו גרים לידך והיו תוקפים את אחת הבנות שתיהיה לך :bash:

את זה אתה לא רואה (פערי תרבויות מנהגים שונים על זה אתה לא חושב נכון - העיקר לעזור כמו איזה נאיבי...)

זה בשבילך מדיון דומה שפתחתי בפורום אחר

""""

"בחודש יולי 2005 בעיר אואולו (Oulu) שבצפון פינלנד, שלושה , מהגרים מקונגו, ביצעו אונס קבוצתי באישה פינית צעירה בת 26, וביצעו בה פיסטולה באמצעות מספריים. פיסטולה היא קרע שנוצר בעור שבין איבר המין לפי הטבעת כתוצאה מפגיעה או מלידה, וזה אומר שהיא תיאלץ ללבוש חיתולים אם הרופאים לא יוכלו לתקן זאת בניתוח, ובהרבה מקרים זה בלתי ניתן לתיקון. קורבנות רבים של אונס מסוג זה בקונגו נאלצות ללבוש שקיות ניילון לשארית חייהן. הקופים האלה לא רק השחיתו את נשמתה של האישה הזאת, הם גם השחיתו את האיברים הכי מוצנעים בגופה והשאירו אותה עם בעיות נפשיות ופיסיות בלתי הפיכות."

"כל אחד מהאנסים נשפט לארבע שנות מאסר וחוייב לשלם לקורבן 18,750 יורו פיצויים. ארבע שנות מאסר הן כלום לעומת מה שהם היו צריכים לקבל. אני הייתי מעניש אותם באותה דרך שבה ולאד צפש" (ולאד המשפד - נסיך ולאכיה, רומניה של אז, שהנהיג את המלחמה בעות'מנים במאה ה-15 ועליו מבוסס הספר דרקולה) "נהג להעניש את הרוצחים התורכים שבאו לכבוש את ארצינו." (אני לא אפרט מה הוא עשה להם, זה ממש לא המקום לדבר על זה.)

"הם אנסו שתי נשים נוספות באותה עיר פינית לפני כן. הם תקפו נשים שחיכו לבדן בתחנות אוטובוס, היכו אותן בראשן באמצעות חפץ כבד ומשכו אותן למקום מסויים שבו הם אנסו אותן. הנשים האחרות היו ברות מזל, כי הן רק נאנסו ולא הושחתו באופן בלתי הפיך."""""

פערי תרבויות יכולים להיות מקור לפורענויות ואף אחד פה לא רואה את זה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לעצמכם טובה. 3 מליון פליטים סודנים יושבים במצרים. 3 מליון. כמה אתם יכולים לשקר ולסלף על מסכנים שאין להם לאן לברוח.

גם אני היום קמתי בבוקר וצחצחתי שיניים, כמו הנאצים. ואחרי זה קראתי עיתון עם קפה, כמו הנאצים. חלאס נמאס כבר מהסחטנות הרגשית הזאת.

:hizuk:

חבל שאין שום סמיילי שאומר TOP QUALITY POSTING. המסקנה שלי שאנשים פשוט אוהבים להרגיש אשמה.

כתבתי את פעמיים ואכתוב זאת שוב הם לא בסכנה במצריים, פשוט הם מחפשים משכורת טובה יותר

ואם אני לא רוצה זרם של מהגרי עבודה (כן, הם בסך הכל מהגרי עבודה) מכל אפריקה, זה הופך אותי לנאצי? :cleric:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מרגיש אשמה - אני מרגיש ישראלי גאה וי ה ו ד י גאה במדינה שלי

:hizuk:

כל אלה שיש להם רגשי אשמה שיתמודדו איתם (תקנו חלק למחשב זה בהחלט עושה הרגשה טובה ;D ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני אגיד לך משהו redeon, בגדול, הטיעונים שלך הם הגיוניים ואתה לא נאצי אבל יש שני דברים שמחלישים את הטיעונים שלך, אחד זה שאתה גולש לקיצוניות מוגזמת... והשני שאתה מכניס עובדות שלא קשורות לנושא.

אם אתה עכשיו חייל ששומר בגבול ומגיעים אליך קבוצה של סומליים עם בגדים קרועים ובמצב קשה, מה תעשה ?

כמובן שישלחו חובש, יתנו להם טיפול וכו כו'...

אבל מה קורה אם מגיעים 20,000 כאלה ביחד ?

נכון, לא נכניס אותם, לא נוכל להיות מקלט פליטים בינלאומי בהיקפים כאלה.

אבל להגיד למה הם לא הולכים לשם ולמה הם לא עושים ככה וכו' וכו'... זה סתם לזרוק זבל באוויר

רוב האוכלוסיות האלה הן האמא של העולם השלישי, באה לך אישה עם שני ילדים לגבול, היא לא יודעת שיש לה בית חם במצרים או בערב הסעודית או בירדן והאמת היא ש- אין לה !!! למה כל עזה לא הולכת למצרים ?! המצרים לא רוצים אותם אצלהם ! אתה יודע כמה פליטים שמגדירים את עצמם "פלסטינים" יש בירדן ? הירדנים לא רוצים אותם אצלהם ! אתה יודע כמה אנשים יש בעזה ובגדה שטוענים (ולא מעט בצדק) שהבית שלהם היה פעם איזה כפר הרוס ליד ירושלים, או איזה באיזה כפר בגליל, או בלוד או ביפו או ברמלה... וגם אנחנו (ולא מעט בצדק) לר רוצים אותם פה !!!

זאת הבעיה של פליטים בעצם, הם מזדיינים ממקום למקום, כמו שאתה לא רוצה אותם אצלך, גם מצרים וערב הסעודית לא רוצה לקבל אותם.

יכול להיות שאם כן נקבל כמות מסוימת של פליטים שכן נוכל ללת להם מקלט זמני (ולא יותר מזה) בצורה שלא מפריעה פה יהיה דבר מועיל למדינה - ודווקא בעולם של קיצוניות איסלמית מתגברת אם תהיה מדינה אחת שביום מן הימים תכיר לנו תודה זה לא יהיה דבר רע.

ואם אתה מתחיל לדבר על מתן תקציבים וכו'... אז אם האו"ם תומך בך בתור מדינה שנותנת מקלט מדיני לפליטים אולי תוכל גם לבקש תקציב לתרופות ועזרה של כוח אדם רפואי ומתנדבים ועוד.

בסופו של יום אתה צודק במה שאתה רוצה, אף אחד לא היה רוצה לקום בבוקר ולהיות "פח זבל לפליטים" כן זאת אמירה מאוד לא פוליטיקלי קורקט ואני לא בנאדם גזעני ולאומני כל כך אבל מה היה קורה אם עכשיו 200,000 אנשים שמבחינת שילוב אוכלוסיה ופערי תרבות הם בעיתיים מאוד היו נכנסים למדינה בתור פליטים ? מה היה קורה ? היה פה בלאגן, היו נדרשים לגייס המון אנשים שיטפלו בהם ויתעסקו איתם ובמקום להתעסק בפרידמן ובובליל היינו צריכים לשבור את הראש כל יום מחדש.

ואת זה אף אחד לא רוצה, אנחנו רוצים לקום בבוקר לשתות קפה ולראות מניות עולות ולא

אבל אי אפשר להיות אטומים 100% לכל מה שקורה מסביב, לכן אני אומר שכן אם יש במידה מסוימת אפשר לעזור בלי שזה יהווה עומס על הכלכלה, בעיות חברתיות או סכנה לחברה (כמו במצב שנכניס לפה איזה 100,000 פליטים או יותר ולא נדע איך להתמודד עם זה) אז כן את ה8,000 אנשים אפשר לחיות עם זה ועדיין לקום בבוקר וללכת לעבודה ולשלם את המיסים ולשבת בלילה ולראות את פרידמן ובובליל והחיים ימשכו (כי גם יום חלום יכול להפוך לאסון ! - סתם היה לי דחף לכתוב את זה).

מקווה שהבנת יום טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי הבנתי אותך טוב מאד

אבל !!!!!! הם מהווים איום עלינו וזה לא סוד.אני קיצוני בדעותי ואני לא מסתיר זאת.קרא היטב מה כתב לי אחד מאתר שכן על פליטים מקונגו שעשו

מעשה זוועתי לאישה אחת בפינלד.היית רוצה שיעשו אותו דבר לאשתך ??? לבת שלך ?? לאחותך ???

הטוב לב שלנו יעלה לנו ביוקר ובכאב לב נפשי על בנותינו נשותינו ואחותינו ??

האם לזה אתה רוצה להגיע ???.אז אני מקדים תרופה למכה.אני מעמיד שורה של חיילים עם טומיגנים וכל מי שמיתקרב לגבול יחזור להיות עם

אלוהים.זה חסד.חסד לו וחסד לנו !!!.יבואו 20K ילכו 20K.אם אף אחד לא רוצה אותם למה שאנחנו נירצה אותם??

קראת על מדד העוני??? קראת שכל ילד שלישי עני ??? לעזאזל עליהם ועל הילדים שלהם עניי ארצי קודמים לכל אלה ומצדי ימותו

ברעב.לא אכפת לי מאף סומלי קונגי אריתראי - אכפת לי מישראלים בלבד.

שהעם שלי היה בשואה אף מדינה לא פתחה דלת אף מדינה לא פצתה פה שהיטלר עשה מנגל אף מדינה לא העירה על זה.

שהעם שלי צעד אל מותו אף עם לא נקף אצבע.אז שכל העולם יקפוץ לי !!!!!

היום יש לעם היהודי מדינה הוא עומד גאה ואם הוא רוצה הוא ינפנף את מי שהוא רואה לנכון החוצה.

אז הפליטים האלה מקומם לא פה מקומם חזרה באפריקה הם אינם שייכים אלינו כעם כחברה.אין לי שום

סימפטיה אליהם.הרי הם פה לא כי הם אוהבים אותנו - הם פה למטרות ניצול טוב ליבנו הרחום נטו.ומה יהיה הלאה???

תחשוב ....

אלימות עברינות..פריצות.. להמשיך...אונס ..רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...