לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

קצת ניסחפת לא ???

לא אמרתי לא לטפל בשכבות החלשות - יש לי חברים לא מעטים מהשכבות האלה והם אנשים מקסימים

אני דוגל בזה שאנו כעם צריכים לדאוג לעצמנו לפני כולם - קרא לזה אגואיזם לשמו.קודם כל אנחנו הישראלים היהודים ואחרי זה ניראה.

אחרת כמו הפתגם הידוע

"אם אין אני לי מי לי " - אם לא תדאג לעצמך אף אחד לא ידאג לך - קרא לזה סוג של השרדות.

אבל שאני רואה את אותם פלטים באים לפה ומנצלים משאבים (כספים תרומות זמן רופאים מתנדבים) שהם אינם יהודים ואינם תושבי

זה לא מתקבל לי על הדעת.יש להם בעיות שידעו להתמודד ולפתור אותן.גם לנו יש בעיות (טוב שמע ראש ממשלה בכל זאת ....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני חושב שקודם צריך לטפל בישראלים (לא יהודים), אבל עדיין צריך להקצות נגיד מקום ל5,000 פליטים בשנה למשל, אבל לא עזרה כספית, אלה לתת להם לנקות רחובות בישראל, מה שיממן להם את החיים בישראל, ללא בזבוז של כספי ציבור רבים.

מי שיותר מבזבז כספי מיסים, הם יהודים קדושים מבני ברק, שלא עושים כלום וחיים על כספי ציבור, והם מתרבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38,

אין לי מה לומר לך, חוץ מהתקווה שיום אחד תהיה במצב מצוקה ושיירקו

לך בפנים ויבעטו לך באחוריים וישלחו אותך חזרה כלעומת שבאת

פשוט בושה שבתור בן לעם היהודי אתה מסוגל לעצום עיניים מול סבל ורצח עם

של בני אדם אחרים (כן תתפלא. גם מוסלמים הם בני אדם. ואפילו שחורים הם בני אדם)

מדהים כיצד בכל כך קלות אתה מסוגל לעשות מה שעשו לבני עמך לפני רק 65 שנה

בידיעה מלאה שאתה גוזר גזר דין מוות על האנשים שאתה מסרב להכניסם לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאר הדברים הדפוקים במדינה הקטנה שלנו - אין לנו מדיניות הגירה רישמית וכמו כן מעולם לא הועלה הנושא לדיון רציני ( הכוונה לועדה ממשלתית כזו או אחרת )

וכן הגירה יכולה להיות בעיה - כמו כל דבר שאיננו נעשה במידה .

אי אפשר ליפטור את הנושא - במילים גיזען וכו' - ראו מה קורא באירופה . רצוי לנהל דיון ראוי ( טוב אולי לא כאן בתרד - אבל זה הפסד שלנו בלבד ) בנושא שהוא בנפשנו - חחח , זה לא נגמר הבנפשנו הזה :) )

לצערי אני לא מוצא את הידיעה על מילחמת הכנופיות שהייתה אתמול בין ערבים לדרפורים אשר היצריכה התערבות של מג"ב וכמו כן הקמה של נקודת מישטרה .

אבל מצאתי את זה דוב חנין ואופיר פינס - הצעת חוק

http://www.dovblog.org/dov/354.html

אני חושב שאתם שופטים את רנדון 38 בצורה נחפזת מידיי - וזה תמיד מרתק לראות איך אנשים שכל כך חסודים כלפי זרים מתיחסים באכזריות למישהו קרוב להם - פחחח . הוא מעלה בעיה - צריך להיתיחס לזה לא לדעתו האישית :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצריים יורים בהם כשהם מוצאים אותם

האלה שמגיעים לכאן זה כאלה שהמצרים לא תפסו אותם

אני חושב שאתם שופטים את רנדון 38 בצורה נחפזת מידיי - וזה תמיד מרתק לראות איך אנשים שכל כך חסודים כלפי זרים מתיחסים באכזריות למישהו קרוב להם - פחחח . הוא מעלה בעיה - צריך להיתיחס לזה לא לדעתו האישית :nono:

הנה בעיה - מגיעים אלייך פליטים ממדינה שבה מתבצע רצח עם שאין להם אף מקום ללכת אליהם ואם לא תיתן להם להיכנס אתה גוזר עליהם גזר דין מוות.

האם אתה...

א. יורה בהם

ב. לא נותן להם להיכנס לארץ

ג. נותן להם להיכנס לארץ

אם תשובתך היא...

א. מזל טוב! זכית בפרס הראשון בתחרות "המדינה הכי חרא כלפי פליטים בעולם". לצערנו, אתה תאלץ להתחלק בפרס עם מצרים ומדינות בעלות מדיניות זהה

ב. מזל טוב! חזרת לעבר לשנת 1941 וזכית לראות כיצד סגרו את שערי מדינות העולם בפני בני עמך והם היו צריכים לחזור לכבשני אירופה

ג. מזל טוב! זכית בתואר הנכסף: בן אדם

איזה מהנ"ל אתם?

עריכה:

אתה יכול לנסות לסובב את זה איך שבא לך. אבל זאת לא בעיית הגירה או דמוגרפיה.

יש הבדל בין הגירה למדינה, לבין בקשת מקלט מדיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,

אני חושב ש-Radeon38 צריך להגיד בעצמו מה הוא אומר

ובנוגע "גבול לאנושיות"

הנה ציטוט של מה ש-Radeon38 כתב בעמוד הראשון:

"נחיל שחרחר שהחליט לתפוס טרמפ על הלב היהודי הרחום וגם למצוץ את לשד עצמותינו"

כנראה שהגבול שלנו לאנושיות לא עובר באותו המקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצריים יורים בהם כשהם מוצאים אותם

האלה שמגיעים לכאן זה כאלה שהמצרים לא תפסו אותם

הנה בעיה - מגיעים אלייך פליטים ממדינה שבה מתבצע רצח עם שאין להם אף מקום ללכת אליהם ואם לא תיתן להם להיכנס אתה גוזר עליהם גזר דין מוות.

האם אתה...

א. יורה בהם

ב. לא נותן להם להיכנס לארץ

ג. נותן להם להיכנס לארץ

אם תשובתך היא...

א. מזל טוב! זכית בפרס הראשון בתחרות "המדינה הכי חרא כלפי פליטים בעולם". לצערנו, אתה תאלץ להתחלק בפרס עם מצרים ומדינות בעלות מדיניות זהה

ב. מזל טוב! חזרת לעבר לשנת 1941 וזכית לראות כיצד סגרו את שערי מדינות העולם בפני בני עמך והם היו צריכים לחזור לכבשני אירופה

ג. מזל טוב! זכית בתואר הנכסף: בן אדם

איזה מהנ"ל אתם?

בא לי להיות חרא !!! :jump: :jump:

בא לי לאהוב את המדינה שלי רק עם יהודים וישראלים ומקומיים.

תפסיק כבר להשתמש בשואה כתירוץ לעזור לכל נדכאי העולם :pissed: אתה רק מחלל את ה 6 מיליון עם ההדגמות הדמגוגיות שלך.

וואללה לא בא לי להיות מכניס אורחים שימשיכו לערב הסעודית שם במקום ביוב ברחוב זורם נפט - הם יסתדרו יופי !!!

לדעתי צריך לשלוח מג"בניקים לסייע למצרים לתפוס אותם ולשלוח אותם חזרה ככה יהיה לנו פחות בעיות איתם בעתיד.

***עכביש תודה על ההבנה אני שמח שמישהו רואה מעבר למילים שלי ולא רק שופט ;)***

עריכה :

חיל שחרחר שהחליט לתפוס טרמפ על הלב היהודי הרחום וגם למצוץ את לשד עצמותינו"

כנראה שהגבול שלנו לאנושיות לא עובר באותו המקום...

כן אצלי הוא עובר דרך הדת אני שמח לעזור ליהודים שיש להם זיקה למדינה שלי מתוך ציונות

ולא מתוך "תנאי נופש יותר טובים" ככל הניראה המועמדים האלה לא עונים על הקריטריונים... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,

אני חושב ש-Radeon38 צריך להגיד בעצמו מה הוא אומר

ובנוגע "גבול לאנושיות"

הנה ציטוט של מה ש-Radeon38 כתב בעמוד הראשון:

"נחיל שחרחר :xyxthumbs:שהחליט לתפוס טרמפ על הלב היהודי הרחום :xyxthumbs: וגם למצוץ את לשד עצמותינו :xyxthumbs:"

כנראה שהגבול שלנו לאנושיות לא עובר באותו המקום... פה הוא טוען את אותה שאלה של גבול האנושיות שכתבתי

אני לא רואה שום פסול בדעתו - נכון היא גיזעית אבל הסיטואציה היא גיזעית קרי מבוססת גזע אנשים מאפריקה - הבעיה שלו היא היתנסחות לא מציאות - הוא רואה את המציאות ( סימנתי באגודל את המציאות -נכון זה זרם של אנשים מאפריקה , נכון אתם והם מנגנים על הלב היהודי הרחום , נכון הם כאן לשפר את מצבם וזה בהחלט יכול להיות על חשבון הציבור - עובדה הם חיים במרחב הציבורי )

אני לא מסכים עם הלך הרוח שאתם משייכים לו קרי גיזענות אבל זו בעיה שאיננה מטופלת מדינה צריכה לדאוג לאינטרסים שלה ובקשר לבעיית הפליטים אנחנו צריכים להפוך את זה לאינטרס שלנו !

שוב ההערה של רנדון היא גיזענית בגלל הכנסת הצבע והרגשות האשמה של הקוראים - רבותי בעיית הפליטים היא בעיה והיא בעיה בגלל שהיא איננה מטופלת , אני הייתי מציע לטפל בזה לאו דווקא נניח על ידי גירוש , הרי אנחנו מכניסים עובדים זרים , אז למה לא להכניס את הפליטים בתור עובדים זרים - גם אנחנו נרוויח וגם הפליטים ירוויחו - טוב זה לא יקרה כי בעלי ההון לא ירוויחו אבל העיקרון מובן - יש לטפל בבעיה ולא להזניח - מי שגר קרוב לתחנה המרכזית יכול ודאי לאשר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף בכל יום פליט מאפריקה על פני "יהודי שיש לו זיקה למדינה מתוך ציונות" שלא מתגייס לצבא. למען האמת, אני בעד לעשות חילופי אוכלוסיה עם אריתראה - שייקחו את השחורים שלנו, ואנחנו את השחורים שלהם. זה WIN WIN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף בכל יום פליט מאפריקה על פני "יהודי שיש לו זיקה למדינה מתוך ציונות" שלא מתגייס לצבא. למען האמת, אני בעד לעשות חילופי אוכלוסיה עם אריתראה - שייקחו את השחורים שלנו, ואנחנו את השחורים שלהם. זה WIN WIN.

את השחורים שלנו? אתה מודע לבעיה שתיווצר עם ההצעה החכמה שלך?

אני כרגע לא אתייחס אפילו

אני אתייחס לאלו שמעל

כמדומני infer או משהו

אחי, אתה כנראה לא מבין, אבל בשביל להפיל שכר שלם, מספיק חור אחד

מספיק להכניס כמה פליטים, מחר יבואו עוד, ועוד ועוד ועוד.... ונהפוך למדינת הגירה

אתה צריך גם להבין, היא מדינה סוציאל דמוקרטיט, אני מקווה שאתה מבין איך זה קשור לעניין

לעומת שאר המדינות הליברליות שם לדעתי אין בעיה לקבל פליטים(בידיעה שהם לא יחזיקו מעמד?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...