לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נסכם את זה יפה,כל המתפנפנים פה ישנו את דעתם מהר מאוד כשאיזה מוסלמי יפרוק את יצרו על איזה כלבה יהודיה,שבמקרה היא אשתך.

אני צריך להזכיר לכם שאונס הוא דבר מאוד מקובל באפריקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להפסיק לזרוק את "עניי עירנו" לכל משפט כי אנחנו לא חיים ב"מחנות פליטים" של ברזיל.

נכון, יש עוני ויש בעיות ויש עיירות פיתוח אבל מי שרוצה היום להיות תלמיד תיכון שעובד - יכול, מי שצריך לקבל בצבא ת"ש ולא יכול לשרת בקרבי או לשרת בקרבי ולקבל חופשות עבודה או יציאות טובות לעבודה - מקבל את זה.

וכן תמיד אפשר למצוא עבודה כלשהי, לא חסר מקומות שצריכים עובדים היום, נכון שלא כולם עבודות לוקסוס אבל ככה זה שאתה לא אקדמאי או ללא מקצוע.

אנשים לא נלחמים פה על משרות כמלצרים או תמיכה טלפונית וכו', יש מספיק מקומות שתוכלו למצוא בהם עבודה ברוב הערים הגדולות בארץ, מי שרוצה לעוף מבית הספר, לא לעשות בגרות ולא לעשות תואר אקדמאי ולגרד את הביצים כל היום ואחרי זה מתפלא שבגיל 30+- הוא מוזנח שלא מתקבל לעבודה והוא נכנס למעגל עוני שיחשוב טוב על הבחירות שהוא עשה בחיים שלו.

כנסו לאתר agora.co.il תראו מה אנשים נותנים !בחינם!, אין היום בית שצריך להיות בלי מקרר/טלויזיה/מאוור/תנור אפילו מחשבים יש שם...

המדינה היום היא מדינת שפע, אם יש אנשים שהגיעו לרעב הם הגיעו למצב הזה בגלל בית ממש מחורבן שהם באו ממנו וחוסר עזרה סוציאלית אבל הם לא הגיעו למצב הזה כי אנשים במדינה הזאת הם על סף רעב עקב מצב כלכלי כושל, מי שצריך ורוצה לקבל פה תמיכה יכול לקבל אותה ועם קצת מאמץ אפשר לחיות פה לא רע בכלל, יחסית למשבר העולמי הנוכחי במצב לא כל כך רע וגם אם תראו איך אנשים שחיים את ה"משבר" הזה חיים באמריקה או בגרמניה אתם תחשבו שהם טחונים מהתחת.

אם תצלמו את הבתים שלהם והמכונית שלהם והמקרר שלהם היום ביחס לשנות ה60-70 אתם תחשבו שהם מליונרים ב"משבר כלכלי".

תמיד תהיה אזשהי סיבה ותמיד יהיו תירוצים, מצב כלכלי לא טוב, מלחמה, חומת מגן, פיגועים, בחירות ברקע, תאונות דרכים, הפגנות... אני יודע מה...

הפעם התירוץ זה משבר עולמי ועניי עירנו.

אף אחד לא מדבר על מתן אזרחות לפליטים, אין שום סיבה שבעולם שהם יקבלו או עומדים לקבל דבר כזה וחס וחלילה אם זה יקרה, אנחנו מדינה יהודית ולא מדינת הגירה של אפריקה.

אבל לתת תמיכה ממה שכן אפשר לתת (ושוב אם תראו את כל ה"זבל" שאנחנו זורקים כל יום מהבית, ספות מקררים מחשבים ישנים ואפילו אוכל!) עם כל זה אפשר בכיף לתת תמיכה לכמות מסוימת של אנשים שאחרת פשוט תמות, לא צריך שזה יפריע לנו ביום יום, רוב המדינה לא צריכה להרגיש את זה ולהגיד שזרים זה אונס רצח ופשע... זה עוד כמה תירוצים מהרשימה למעלה.

כרגע אני יודע שהרצח האחרון שהיה פה באיזור הוא של ילדה קטנה ומסכנה שזרקו אותה לירקון במזוודה אבל לא שמעתי על איזה פיליפינית או ניגרי שרצח פה מישהו.

היה לי בבניין מנקה זר מנגריה, אחד האנשים היותר נחמדים שיצא לי לפגוש, קרע פה את התחת בחצי מהשכונה בנקיון בשביל לטוס ללונדון שאישתו והבן שלו שם...

ואם תשימו לב על כל הפליפינים שיש בארץ... וואלה אלה אנשים שקטים ונחמדים ועושים עבודה שאולי 1% מהישראלים היו מוכנים לעשות.

סתם ללכלך על כל מי שזר זה רמת דיון של שנות ה50, נראה לי שקצת התקדמנו מאז.

כל מי שזורק פה את תירוצי השואה פשוט עושה זילות לשואה, אנחנו לא חיים בשואה, העולם הוא הרבה יותר כפר גלובלי מפעם, אנחנו במאה ה21 והתירוצים של בשנות ה40 דפקו אותנו אז על הזין שלי כולם הם פשוט מגוכחים, תשאלו את ניצולי השואה מה הם היו חושבים על עזרה לאיזה כמה פליטים שבורחים מרצח עם לפני שאתם מדברים בשמם כל כך מהר.

אין בעיה להגיד שפשוט לא צריכים לקלוט פה מעל 10,000 זרים ולהגיד שקודם כל מצרים תקלוט וירדן תקלוט ולנסות כמה שיותר להתחמק מזה ולדרוש חלוקה של פליטים באו"ם להרבה מדינות אחרות וצריך להבריח את רוב אלה שבאים בחזרה אבל בבקשה כל אלה שנגד (וכן גם אני כמו שאמרתי לא בעד להשתגע פה עם פליטים בכמויות) אל תתנו את תירוצים עלובים וצדקניים בשביל להרגיש טוב עם עצמכם, מותר שתהיה לכם דעה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שהמשפט הזה לאחר 2000 שנה עדיין נכון?

אני מעדיף לתת כסף לאדם ששיך ללאום שלי מאשר לאדם שלא שייך. לקלוט את אותם פליטים זה לא אומר רק לתת להם שמיכות ואוכל, זה אומר לטפל בהם במערכת הבריאות הקורסת ממילא שלנו, להכניס אותם לכיתות הדחוסות שלנו(מה שעושים, משום מה, רק בבתי ספר של דרום תל אביב) להעניק להם מהרווחה הכושלת שלנו.... אתה יודע כמו כל אדם אחר פה. ובתחומים האלה רובנו עניים (לכמה יש כסף לממן ניתוח פרטי?). ללא קשר שיש אנשים שאין להם מה לאכול(הסניף שלנו לפני כל שבת אוסף מצרכים לתת למשפחות שבלי הסל הזה לא היו אוכלים בשבת בשר).

כנראה שאתה לא מכיר את מימדי הפשיעה בקרב עובדים זרים. כמעט כל שבת יש קטטות המוניות ליד שדרות הר ציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לטפל ???

מה הם תרמו לנו ?? .האם הם שווים לנו את כל זה?.הם לא רווחים בכלום.אזרח ישראלי לפחות יחזיר את ההשקעה.לכל המתיפיפים פה יש מושג כמה עולה

למדינה לטפל בכל ה"מסכנים" האלה.כמה כסף ניזרק על כל אחד מהם לאבדון?.הרי מאזרח ישראלי את הכסף יראו במיסים.מה נקבל מהאלה = פשיעה

נטל לרווחה = רוצחים = אנסים = ירידה באיכות החיים = כלומר רק צרות ו ב ג ד ו ל.הם לא שייכים לפה הם לא יהודים והם לא שלנו.אין לנו אחריות עליהם

כל אלה שעוזרים להם עושים טעות פטלית.

MORTAR יפה נפש שלי - ממש ממש אכפת לי מהעובד הזר שלך.אתה באמת חושב שהוא מחבב אותך??? אתה באמת חושב שאכפת לו ממך.הרי

בשבילו תחנת מעבר..אז למה בכלל לתת לאריתראים האלה להיות פה - א נ ח נ ו ה ר י ת ח נ ת מ ע ב ר ! ! ! .מתי תתחיל להבין שכל אותם

אפריקאים עולים למדינה מליונים שיכולים היו להגיע לסטודנטים לרווחה לגמלאים לך - אבל לא....אתה רוצה להיות יפה נפש צפונבוני חמוד.... :nono:

אני מכיר את אתר אגורה אבל אני פרינציפ לא אתרום להם !!! ולמה כי הם לא יהודים !!!

אני תורם לעמי לעם היהודי וזו זכותי מלידה.אם ידפקו לי בדלת שני מתרימים אחד לעמותה למען האריתראים ואחד למען עמותה של ילדים נכים

אני אתרום כפליים לילדים נכים !!!!.זו בכלל חוצפה שיש יוזמה למענם ויש דוברים כמוך.אנו כמדינה וכחברה מתפוררים ועוד אלה נופלים עלינו כמו מכת

מצרים (תרתי משמע).

זה לא ניראה לך מוזר שפתאום באים לנו זרמים של פליטים ערביים אפריקאים....אתה לא חושב שיש פה יוזמה סמויה של החמאס????

הא ידידי המלומד???.אתה לא חושב שעם הזמן הם ירימו ראש כמו הערבים באירופה ויאחדו כוחות עם הערבים בשטחים ויאכלו אותנו בלי מלח??

ראה מה קורה בצרפת..בהולנד כבר יש מסגדים !!!!. :pissed: :pissed:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה כלומר לפי מה שאתה אומר אתה בעצם מסכים איתי בעקיפין הלא כן ??

בעצם כל אותם חבר'לך יתגברו את מערך הפשיעה ויצדיקו את הטענות שלי.ומפה רק יורידו את רמת איכות

החיים למי שחי במרכז..(רגע אתה לא תל אביבי במיקרה...???)..

לא מסכים איתך בשום צורה.

אתה לא מבין דברים אלמנטרים כמו אהבה ועזרה לזולת(ולא, לעזור רק לשלך

זה לא נחשב עזרה לזולת כי לא אמורה להיות אבחנה בשום צורה).

בסה"כ רשמתי שאתה מציין שזרים יביאו לכאן פשע, כאילו אין את זה

כאן גם ככה(וזה מפגר לחשוב שפשע של ישראלי יותר לגיטמי מפשע של פליט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך בשום צורה.

אתה לא מבין דברים אלמנטרים כמו אהבה ועזרה לזולת(ולא, לעזור רק לשלך

זה לא נחשב עזרה לזולת כי לא אמורה להיות אבחנה בשום צורה).

בסה"כ רשמתי שאתה מציין שזרים יביאו לכאן פשע, כאילו אין את זה

כאן גם ככה.

שמע אתה מאד לבבי :-* :-*

אני עוזר למי שאני רוצה.למי שאני לא רוצה אני לא ואני אלחם בו שיעוף מפה.

יש אהבה לזולת (שהוא כמוני יהודי כשר למהדרין) אם היית צבר (ואני יודע שאתה לא כי אני כבר מכיר אותך)

הייתי חושב אחרת (אין לך זיקה דתית לארץ הזאת) לכן אין לך שום בעיה שכל העולם יבוא לפה.

אני לא ככה ואין מה לעשות - תיראה....שמע.. - אני לא אוהב את מי ששונה..

ההיסטוריה מוכיחה שאם היהודים לא ישמרו על הצביון שלהם הם יעלמו ועל זה אני מבסס את הטענות שלי. TAKE IT OR LEAVE IT

עצם העובדה שאנו מקבלים זרים עוינים בזרועות פתוחות (הייתי נותן מטפורה ברגליים פתוחות....) זה מראה שאנו במצב גרוע מאד.

אם את החום החמלה ואת האהבה אנו נותנים לזרים גמורים אבל את הכעסים (בא נאמר כל הרגשות השלילים ) חולקים בין עצמנו זה מראה

שמשהו דפוק אצלנו בתור חברה.את זה ספגנו בתור תת תרבות מהמערב הדפוק (קרי - ארצות הברית המפגרת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה כמו לפני השואה איזשהי ועידה עולמית שכל מדינה מציעה לקלוט מספר מסויים של פליטים הייתה מקבלת מספר מסויים (כמו שבגין קיבל פליטים מוויאטנאם)

אבל אם נוציא את האצבע מהסכר - נקבל פה את כל אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה מאד לבבי :-* :-*

אני עוזר למי שאני רוצה.למי שאני לא רוצה אני לא ואני אלחם בו שיעוף מפה.

יש אהבה לזולת (שהוא כמוני יהודי כשר למהדרין) אם היית צבר (ואני יודע שאתה לא כי אני כבר מכיר אותך)

הייתי חושב אחרת (אין לך זיקה דתית לארץ הזאת) לכן אין לך שום בעיה שכל העולם יבוא לפה.

אני לא ככה ואין מה לעשות - תיראה....שמע.. - אני לא אוהב את מי ששונה..

ההיסטוריה מוכיחה שאם היהודים לא ישמרו על הצביון שלהם הם יעלמו ועל זה אני מבסס את הטענות שלי. TAKE IT OR LEAVE IT

עצם העובדה שאנו מקבלים זרים עוינים בזרועות פתוחות (הייתי נותן מטפורה ברגליים פתוחות....) זה מראה שאנו במצב גרוע מאד.

אם את החום החמלה ואת האהבה אנו נותנים לזרים גמורים אבל את הכעסים (בא נאמר כל הרגשות השלילים ) חולקים בין עצמנו זה מראה

שמשהו דפוק אצלנו בתור חברה.את זה ספגנו בתור תת תרבות מהמערב הדפוק (קרי - ארצות הברית המפגרת )

סבבה, אחרי זה אל תבכה על גזענות כלפיך במקומות אחרים.

אם הרגשות שלך לגיטימים לדעתך, אל תתלהם כשהם מופנים נגדך.

כשמכים יהודים ברכבת התחתית בצרפת, כשמשחיתים קברים בגרמניה

דוקרים תלמידי ישיבות ברוסיה וכשמארגנים תהלוכות KKK בארה"ב תשב בשקט ותסתום.

כי האנשים האלה בדיוק כמוך, פשוט במקום אחר וזה שאתה לא מבין את זה

רק מראה את כל מה שאמרו עליך כבר במהלך השירשור.

ולזה שאני לא צבר, אין שום קשר לעניין ואני גם לא מתבייש בזה

ואף גאה בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בוכה לא מתלהם להיפך

אני קורא לכל יהודי התפוצות לבוא לארץ אבותיהם במקום כל מיני "אורחים לא קוראים זמניים"

תהלוכות KKK יופי - אני אוהב ליצנים בלבן זה מזכיר לי מצויירים :silly:

דוקרים תלמידי ישיבה ברוסיה מעולה - שיעלו לארץ הדבילים האלה :screwy: :screwy:

תבין אני לא מתרגש מכל זה מאחר ויש לי מדינה :D

רק מה כל אלה בתפוצות לא מבינים את זה וחיים ברעיון הגלות.

אתה גאה בלהיות ישראלי אז אתה צריך לקחת אחריות על זה ולדעת שזו המדינה שלך ולא של העולם.

יש לך מדינה שמור עליה.

הטענות שלי לא גזעניות - אני אומר בריש גלי - זה שלי !!!

לעם היהודי יש מדינה אחת בכל הגלובוס - ואני לא רוצה לחלוק אותה עם עוד כל מיני פולשים.מה אתה לא מבין פה??

מילים כדורבנות.

סופסוף מישהו עם תשובה של בן אדם חכם, תשכילו קצת.

ניראה לי שקיבלתי קרדיט לב אז אני לא לבד בדעה הזו :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...