HD4870 1GB DDR5 Vs. GTX260 Core216 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4870 1GB DDR5 Vs. GTX260 Core216

omerha

Recommended Posts

תבין שקניתי במקור 2 כרטיסים ב 1800 ש"ח [קצת לפני שהם יצאו], ובשלושה ימים האחרונים מכרתי את שניהם ב 1300 ש"ח. כמובן עם קרור STOCK, שהיום אפשר ב 800 לקחת עם טוב של AC, הפסדתי כל כך הרבה רק בשביל להעיף ת CF הזה. [מצד שני שב150 + אפשר לקנות חדש עם חצי שנה אחריות יותר ועם הרבה יותר טוב, אני מרגיש שזו עסקה טובה דווקא :ם]

מחר אני קונה 4870 1GB של CLUB3D, רק בגלל שהלוח שלי תומך CF מלא ולא בא לי להתבעאס. אבל לא חוזר יותר ל ATI.

:kopfpatsch:

ATI לא נופלים מאנוידיה... יש עליהם הרבה דעות קדומות, ואני לא מבין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככה זה פה בישראל... איפה שיש בכל מקום והרבה פחות ATI...

בערך כמו קונסולה של סוני לעומת ... ככה העמך רגיל וזה בסדר, פשוט צריך להסביר

אבל סורי, יש משהו במה שהוא רשם... אם נמאס לו אני לגמריי מבין אותו, בחירה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע איזה מעצבן זה לקבל מחשב חדש ב 6K אחרי שבועיים בלי מחשב, כולך בכיף מרכיב הכל, מתחיל להתקין מערכת הפעלה, בסיים, וכו', בום, מסך כחול קופץ עליך. ואין פתרון, זו בעייה רישמית של ATI שהם הבטיחו לפני חצי שנה שהם יסדרו! עברה חצי שנה ועדיין אנשים עם CF4850 סובלים מבעיות המסכים הכחולים.

מצטער, עם כל הכבוד ל ATI, הם זייפו בקטע הזה. יש להם אחלה כרטיסים, אחלה לכרטיסים יחידים, אבל ברגע שמגיעים למערך של ריבוי כרטיסים הם לא יודעים לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר סינדרום אבל אתה יודע למה אני מתכוון, הייתי בחו''ל שמה אין הרבה אנשים שיגידו לך איכסה על ATI ושהם לא מתקרבים כי זה גרוע, רק מבורות.

אני מודע לזה שNVIDIA גם לוקחת את הנתח הגדול פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני החברות מצויינות פעם האחת מכסחת את השניה, ופעם השניה מכסחת את הראשונה.

אבל, אני מוכרח להודות של ATI היו ויש הרבה יותר בעיות מאשר מל NV.

לדוגמא, אני זוכר ב X1950XT\ PRO היו להם בעיות עם ה AA במשחקים, ה HD2900 היה ממש, אבל ממש רועש ו HD4850 נדפקו עם קירור לא משהו בכלל לכן החום בכרטיסים היה מאוד גבוה וישר החברות התחילו להוציא קירורים משלהם. ATI טיפה מזלזלים בכרטיסים שלהם, כלומר הם עושים ככך שיהיו חזקים מאוד, אבל נושא הקירור במקרה הזה לא הדאיג אותם, ושמו קירור ומשטחה טרמית מאעפנה, זאת כדי להוזיל את הכרטיסים שלהם כי הם יודעים שאנשים מעוניינים בביצועים וזה שהחברה הוציא את הכרטיס כפי שהיא הוציאה, הוא חייב לעבוד טוב ואין שום סכנה כזו או אחרת. הסיבה היחידה ש ATI לקחו פה זה המחיר, כנ"ל לגבי ה 1950, שכן בהתחלה ה 7900GS היה מוביל, וא"כ בבת-אחת ה X1950 לקח את הכתר מבחינת מחיר/ביצועים. כך או כך, ניתן לראות במהלך השנים שהיו יותר תלונות על כרטיסי ATI מאשר .

לפני חודשיים הזמנתי מחשב שכולל HD4870, אבל לאחר שיצא ה GTX260 216 ישר התקשרתי להזמין אותו וכנראה שהייתי מהראשונים בארץ שהיה לי אותו, ואני לא מתחרט על אף שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ל FOXPC בארץ. אמרו שהם מחכים לזה כבר שלושה שבועות ואמור להגיע שבוע הבא.

איפה אפשר לקנות 216 של במחיר סביר היום ?

משהוא פה מוזר או שזה רק אני :S ?

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=3&id=2740&pg=6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד FOXPC (גם את ה - POV אין במלאי ?) ראיתי את ה - EVGA GTX 260 216 במחיר זהה בעוד חנות, אבל אני לא מצליח למצוא אותה עכשיו.

וגם INNO3D אופצה מצויינת, רכשתי את הכרטיס שלהם (בגרסה מומהרת כי הרגילה לא היתה במלאי) והוא הגיע גם עם המשחק COH:OP.

נמכר בפנדה ובנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני רוצה חנות שבמידה ואני ארצה לממש אחריות אני אוכל להגיע אליה בקלות, FOX אמרו לי שבתחילת שבוע הבא הוא יגיע, כל עוד לפני חנוכה זה בסדר :>

ואני די נעול על Leadtek Winfast או ... שניהם חסרים במלאי -.-" ובדקתי בנועה, אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אופציה טובה, GTX 260 192SP OC של MSI.

הוא אמנם בגרסה הישנה אבל הוא מומהר ל - 620/2160 לעומת 576/2000 ולכן הוא שווה לגרסה רגילה עם 216SP אז אם אתה לא עושה OC זה לא אמור לעניין אותך במיוחד כי ההבדל בין הגרסאות לא גדול במיוחד.

הוא גם עולה רק 1400 ש"ח, לינק - http://www.bit-tech.co.il/Product.aspx?productid=737

עניין החברה לא חשוב בכלל, אין של INNO3D בנועה/פנדה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, אבל אחרי מה שקראתי על ה GTX260 וזה שהוא בא עם תוכנה מיוחדת ל OC אני דווקא אעשה לו, זאת אומרת אם יהיה מה לעשות אחרי גרסאת ה SuperClocked שאני כניראה ארכוש ב 1550 ש"ח שבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...