HD4870 1GB DDR5 Vs. GTX260 Core216 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4870 1GB DDR5 Vs. GTX260 Core216

omerha

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, לומרות זאת העובדה שהוא לא תומך ב DX10.1 והתהליך ייצור שלו גדול יותר מה שאומר תיאוריתית פליטת חום גבוהה יותר וצריכה גם כן, עדיין עדיף לי הכרטיס הזה לעומת המתחרים שלו מ ATI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם יש לי GTX260 רגיל ולא 216, ולמרות שהוא מיוצר ב-65 נ"מ, פליטת חום זאת הבעיה האחרונה שלי איתו , במצב מנוחה הוא ב-35 מעלות ובמשחקים כבדים הוא לא עובר את ה-60 לפי דעתי(איך שיצאתי ממשחק כבד אני ישר בודק בEVEREST והתוצאות הן לרוב בין ה-50 ל-60), כמובן שזה בגלל שאני מגדיר את המהירות מאוורר שלו ל-90%(שזה אומנם קצת רועש אבל שומעים את זה רק אם יש שקט מוחלט בחדר ואני בלי אוזניות שזה כמעט אף פעם).\

וכמובן הוא תומך ב- וPHYSX שזה גם פקטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ישנן באנצ'ים כאלה ואחרים... לי אישית לא יצא לנסות את הGTX260 CORE216 אבל נראה לאחרונה שכל ההשוואות נוטות לעבר הGTX260

מה גם יש יציבים יותר ומה לעשות יותר תמיכה במשחקים...

אם למישהו יש את הכסף ורוצה GTX260, שיבושם לו אין בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם שניהם אותו דבר... ה GTX לוקח אבל אבל לא במשמעות גבוהה ... זה תלוי מה אתה מעדיף ATI או NIVIDA :]

בכל מצב אני קניתי SAPPHIRE HD4870 1GB ב1600 שקל ( זה לא משתלם עדיף לקחת את ה GTX אבל אני אוהד של ATI אז ככה שזה בסדר מבחינתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי אם אתה עושה OC או לא

במקרה ולא עדיף HD4870 1GB בגלל שהתוספת של ה-100 ש"ח ל-GTX260 לא שווה

אבל אם אתה עושה OC לכרטיס המסך אין שום מקום למחשבה - ה-GTX260 לוקח בענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה 4870 חזק יותר, אבל מה שקורה בחוץ במציאות זה ש משלמת לחברות המשחקים כך שהכרטיסים שלה פועלים יותר טוב -.-"

אם לא היה לי לוח EX38 של Crossfire תכלס היתי לוקח 260

למה היית לוקח לוח X38 תומך CF בגלל הכרטיס הזה?

1 - הלוח תומך CF, שכח מSLI

2 - יש לו PCI-E2 כמו שללוח P43 יש PCI-E2 ואתה לא תראה שום שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...