HD4870 1GB DDR5 Vs. GTX260 Core216 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4870 1GB DDR5 Vs. GTX260 Core216

omerha

Recommended Posts

לדעתי הוא דיבר על כך שהוא לוקח HD4870 1GB רק בשביל לעשות CF של 2 כאלו בעתיד.. הוא כביכול יוצא מנקודת הנחה שלא משנה איזה כ"מ תיקח, משתלם תמיד לעשות CF או עתידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי לא. עד כמה שידוע לי, הזיכרון יגביל את כרטיס המסך. זה הרי ידוע שלקיחה של כרטיס חזק מ-HD4870 512MB למערכת של מסך 22" זהו בזבוז מוחלט. אפילו ה-HD4870 הוא בזבוז, הוא ממש קצה הקרחון.

מכיוון שהנושא מדבר על כרטיסים שמיועדים למסכי 24" ומעלה, של 512MB לכל (או כרטיס במקרה של CF) הוא מגביל ברזולוציה הטבעית של אותם מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מוזר לי שאתם כל הזמן חוזרים ואומרים ש HD4870 זה בזבוז ל 22' (סתם לידע כללי יש 22' עם 1920 פיקסלים)

אז כן המשחקים של היום יעבדו איתם מצויין! אפילו קרייסיס יעבוד מצויין! אבל מה קורה בעוד כמה חודשים שבא משחק חדש?

צריכים לחשוב על העתיד!

פתאום IV נהיה כבד וכל אלה שקנו כרטיסים עם פחות מ1 GB מתחילים להתבאס ..אני בטוח שיצאו משחקים יותר כבדים עם הזמן

ומי שקונה את הכרטיסים האלה רוצה להנות בלי פשרות! אחרת הוא היה קונה כרטיס מסך בחצי מחיר שנותן היום תמורה מצויינת מבחינת ביצועים לכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי ה-22" הסטנדרטיים אינם FULL HD. כפי שאמרתי ה-HD4870 ל-22" רגיל הוא בערך כמו HD4870x2 ל-24". ברור שהביצועים יהיו ממש ממש טובים, אבל זה די אוברקיל לא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי ש-HD4870 512MB יוגבל ב-24", לא ב-22". אין שום כרטיס גיימינג נורמלי היום שמוגבל בגלל הזיכרון ב-22".

ה-GTX260 טוב מ-HD4870 512MB. ההפרש בין רמות הכרטיסים הינו ניכר ביותר. בין ה-GTX260 לבין ה-HD4870 1GB יש שוויון בסופו של דבר, אבל אם אתה מתכנן להתעלל בהם בעזרת OC, המנצח הבלתי מעורער הוא ה-GTX260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא דיבר על כך שהוא לוקח HD4870 1GB רק בשביל לעשות CF של 2 כאלו בעתיד.. הוא כביכול יוצא מנקודת הנחה שלא משנה איזה כ"מ תיקח, משתלם תמיד לעשות CF או עתידיים.

כולכם לא הבנתם אותי, אמרתי שיש לי היום לוח EX38 ולכן אני לוקח HD4870 בגלל שהלוח שלי תומך CF, אז אני לא אבזבז את זה, לדעתי עדיף 260 בגלל שהוא נתמך יותר טוב במשחקים. אבל הם שווים פחות או יותר. וממש לא כדאי HD4850x2. תאמין לי אתה לא רוצה להכנס לעסק ה CF של ATI. זה ממש לא כיף :'( :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי ש-HD4870 512MB יוגבל ב-24", לא ב-22". אין שום כרטיס גיימינג נורמלי היום שמוגבל בגלל הזיכרון ב-22".

ה-GTX260 טוב מ-HD4870 512MB. ההפרש בין רמות הכרטיסים הינו ניכר ביותר. בין ה-GTX260 לבין ה-HD4870 1GB יש שוויון בסופו של דבר, אבל אם אתה מתכנן להתעלל בהם בעזרת OC, המנצח הבלתי מעורער הוא ה-GTX260.

אולי אתה מתכוון לגרסה היותר חדשה , בגרסה הישנה הם היו שווים , מחיר מול תועלת כמו תמיד , מחיר מול תועלת ...

http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/HD_4870_Sonic_Dual_Edition/26.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם לא הבנתם אותי, אמרתי שיש לי היום לוח EX38 ולכן אני לוקח HD4870 בגלל שהלוח שלי תומך CF, אז אני לא אבזבז את זה, לדעתי עדיף 260 בגלל שהוא נתמך יותר טוב במשחקים. אבל הם שווים פחות או יותר. וממש לא כדאי HD4850x2. תאמין לי אתה לא רוצה להכנס לעסק ה CF של ATI. זה ממש לא כיף :'( :-\

תראה, הHD4850X2 מביא ביצועים לא רעים כלל ולא חסרות השוואות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון בעיות עם Crossfire, שלא נדבר על זה שמשחקים עמו או Crysis מנצלים גג 50% מה CF, וגם זה עם מערכת מטורפת, ושכחתי לציין שהוא הכרטיס הכי רועש שיש כיום.

צודק בהחלט, אנשים לא לוקחים בחשבון את איכות כתיבת הדרייבר.

חומרה טובה לא שווה כשהדרייבר צולע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהחלט, אנשים לא לוקחים בחשבון את איכות כתיבת הדרייבר.

חומרה טובה לא שווה כשהדרייבר צולע.

תבין שקניתי במקור 2 כרטיסים ב 1800 ש"ח [קצת לפני שהם יצאו], ובשלושה ימים האחרונים מכרתי את שניהם ב 1300 ש"ח. כמובן עם קרור STOCK, שהיום אפשר ב 800 לקחת עם טוב של AC, הפסדתי כל כך הרבה רק בשביל להעיף ת CF הזה. [מצד שני שב150 + אפשר לקנות חדש עם חצי שנה אחריות יותר ועם הרבה יותר טוב, אני מרגיש שזו עסקה טובה דווקא :ם]

מחר אני קונה 4870 1GB של CLUB3D, רק בגלל שהלוח שלי תומך CF מלא ולא בא לי להתבעאס. אבל לא חוזר יותר ל ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...