Prince Of Persia - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince Of Persia - הדיון הראשי

liav25

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נוו מיזהוא יכול לעזור לי למה המשחק פעם פועל ופעם לא? מתי שאני פותח את השמירה ויש את הגלגל המיסתובב אז שהוא מיסתיים המסך ניהיה שחור ורק שומעים סאוונד ואז אני עושה ריסטארט עד שהמשחק פועל למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו מיזהוא יכול לעזור לי למה המשחק פעם פועל ופעם לא? מתי שאני פותח את השמירה ויש את הגלגל המיסתובב אז שהוא מיסתיים המסך ניהיה שחור ורק שומעים סאוונד ואז אני עושה ריסטארט עד שהמשחק פועל למה זה קורה?

לא יודע למה זה קורה אבל גם לי זה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבוו אל תשחקו במשחק הזהה במחשב הזה הורס את הכרטיס יש את הבעיה שבטעינה יש מסך שחור ורק ריסטארט פותר את הבעיה מאז שהבעיה קרתה לי במשחק כמה פעמים המחשב התחיל להיתקעע המשחק הזה כניראה הרס לי משהוא במחשבב ואני ממש לא יודע מה לעשותת אני כימעט בטוח שהוא הגורםם אני ממליץ לא לשחק בוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבוו אל תשחקו במשחק הזהה במחשב הזה הורס את הכרטיס יש את הבעיה שבטעינה יש מסך שחור ורק ריסטארט פותר את הבעיה מאז שהבעיה קרתה לי במשחק כמה פעמים המחשב התחיל להיתקעע המשחק הזה כניראה הרס לי משהוא במחשבב ואני ממש לא יודע מה לעשותת אני כימעט בטוח שהוא הגורםם אני ממליץ לא לשחק בוא

ואני כמעט בטוח שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתה שגם לך זה קורה לא?

כן זה קורה לי אבל לא עוד לא ניסיתי לפתור ממש את העניין אבל ראיתי אתמול איפה שהוא באינטרנט שאולי להפעיל vsinc יפתור את העניין.אני עוד לא ניסיתי את זה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...