Prince Of Persia - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince Of Persia - הדיון הראשי

liav25

Recommended Posts

שיחקתי אם גימפאד אז אני לא יודע את הכפתורים במחשב

אבל בעגילים יש כפתור שצריך ללחוץ אליהם ואם אני זוכר נכון לוחצים על אותו כפתור עוד הפעם במקרה כזה בסוף או שקפיצה לא זוכר

העגילים פשוט נותנים לך המשך תנועה אבל אתה צריך ללחוץ על הכפתור שלהם אם גימפאד זה הרבה יותר קל וכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אם זה עובד בהתחלה זה צריך לעבוד גם בסוף תנסה ככה ואני מקווה שאני זוכר טוב

תלחץ קליק ימני בעכבר בהתחלה ואז תלחץ קליק ימני בסוף ותראה אם הוא ממשיך את התנועה

אם זה לא פועל תנסה בסוף לעשות קפיצה

אם זה לא פועל תנסה בסוף לעשות החלקה אולי יש משהו למטה (קשה לי להבין מהזווית הזאת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי זה מעצבן!!! אני לא מצליח!! הוא נופל!! חחח יש למישהו SAVE לתת לי? כי אין לי כח לזה...הפרסי הזה נופל לא משנה מה אני מנסה לעשות לקפוץ לרוץ על הקיר או לא משנה מה ולא משנה מתי אני לוחץ על זה, כשאני מגיע לעגיל או בזמן תנועה או בסופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם אתה קונה גיימפאד למחשב אז רק של מיקרוסופט (זה גיימפאד של XBOX שמותאם למחשב).

פשוט זה הגיימפאד היחיד שיש לו תאימות מלאה בלי שום בעיות לכל המשחקים שתומכים בבקר, בפאדים אחרים (גם עם איכותיים לא פחות) יש לפעמים בעיות.

כעיקרון כל משחק שהוא games for אמור לכלול תמיכה בגיימפאד של מייקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם אתה קונה גיימפאד למחשב אז רק של מיקרוסופט (זה גיימפאד של שמותאם למחשב).

:hizuk:

יש לי RUMBLEPAD 2 ועד שלפני כמה שבועות מישהו כתב לו EMULATOR לשלט רוב המשחקים לא תמכו בו (ועדיין יש בעיות).

חבל, יכלת לקנות בשבוע שעבר בקר של ב30% הנחה בבאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק.

מאוכזב ממנו.

ציפיתי להרבה יותר.

עיצוב שלבים מהמם, אדירה [אם כי לקראת סוף המשחק כבר נמאס לך ממנה]

התפתחות המע' יחסים בין הדמויות עשויה טוב, כיף להתקדם במשחק.

עם זאת, מערכת הקרבות מזעזעת, אין יותר מדי תוכן במשחק, הוא די קצר, והסיום שלו הורס את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

סיימתי את המשחק רק עכשיו.

הסוף גורם ללא מעט קונפליקטים פנימיים אבל כשמבינים שמתוכנן משחק המשך, עם המשך לעלילה, זה מובן.

אני היחיד ששמתי לב למחסור בקרבות ולמערכת קרב די פרמיטיבית? בקודמיו היה הרבה יותר אקשן - יותר אויבים מבחינת כמות, תדירות, מערכת קרב יותר מתוחכמת, קומבואים רבים יותר ובס"ה יותר אקשן. לא קניתי משחק כדי לאסוף כדורים זוהרים, עד סוף המשחק בקושי פיתחתי סגנון קרב משלי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...