Prince Of Persia - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince Of Persia - הדיון הראשי

liav25

Recommended Posts

מפוצצים את כפתור התקפה, אין דרך אחרת...

כמה טיפים:

Well I figured out a way to do it.

As far as spamming the key, I remapped the attack key to a key on the keyboard and then was able to mash that one fast enough to beat this encounter. You go into the Game Menu -> Options -> Controls - Define Controls

Once that fight is done just reset it to defaults.

As far as getting him in the right position to Push him off the platform, just move closer to the edge then roll under him and hamstring/attack, or just use a combination of Princess attacks and yours to push him to the edge... then get ready to mash a key faster than you ever mashed a key in your life.

Warrior will attack you and you use square to fight back and you would be able to roll over to his back. Quick attack him and he fall down the edge, that's it!
Yeah, that's a bit hard. I have a lot of trouble with the Warrior. I have some advice. Lure him to the ledge by backing up to it. When he follows you, try to use Acrobatics on him - the Prince will dive between his legs and hamstring him, setting you up for an easy kill.

If that is impossible, just roll around him until you are behind him. Then, spam Elika's attacks. Of course, her attacks don't damage him. However, her magic possesses powerful knockback, so make use of it. I find that in the 'mash square' section, it helps to use your index or middle finger. Those fingers tap a lot faster than your thumb.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו עכשיו התקנתי את המשחק אחרי שסיימתי את 4 אני נכנס למשחק ואני לא מוצא איפה אפשר לשנות רזולוציה וכל הדברים של הגרפיקה איפה זה נמצא?

כנ"ל.תחת גרפיקה יש אופציה לשנות בהירות ולבחור אם יהיו טיפים או לא - אפא הגדרות התצוגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, זה רק אני או שהמשחק מהר מאוד מתחיל להיות משעמם?!

הכי אהבתי את השני (וגם השלישי)

היה דם, מלא קרבות יפים, דמות מעניינת עם "צלקות" וכו'.

ובכלל היה הרגשה של משחק בוגר, עם מערכת קרבות טובה (זריקת סכינים, עריפת ראשים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל.תחת גרפיקה יש אופציה לשנות בהירות ולבחור אם יהיו טיפים או לא - אפא הגדרות התצוגה?

מצאתי. בסיפרייהמ בה מותקן המשחק יש סיפרייה שנקראת LAUNCER ושם קובץ בשם דומה, תריץ אותו ושם יש את האופציות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מתחיל להיות קצת "כבד" עם 8AA.

מצד שני, 4AA ו8AA נראים לי פשוט אותו הדבר!!!

ב1920 על 1200, אפילו 2AA נראה לי מעולה (מאוד קשה להבחין בינו לבין 4AA).

כנראה שפשוט צריך קצת יותר GPU עבור 8AA.

בפועל אני אעדיף מסך גדול יותר (30 אינץ) ורזולציה של 2560 על 1600 מאשר 8AA

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך DRIVERS הכי חדישים וכו'?

עם VSYNC אין מצב שתעבור את ה60, זה אמור להגביל אותך לפי התדר של המסך.

בלי VSYNC, אצלי לפחות עושה מלא בעיות.

(נתקע וכו')

בכל מקרה, אם יש לך 30 עד 60 זה מעולה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה?!

הלוואי שכל המשחקים שלך יהיה על 60.

60 בLCD שלא יכול לשים יותר מ60 זה מעולה!!!

איזה מצחיק אתה!

אני שמתי גם כן את הVSYNCH, אחרת המשחק פשוט נתקע וכו' (בעיה ידועה, אולי יצא תיקון בקרוב), וממש רץ מהר ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצויין! :xyxthumbs:

אבל עכשיו אני תקוע ואני צריך עזרה..

הגעתי לשלב של הקרח, ואיזו מכשפה תפסה את הנסיכה בכבלים השחורים האלה, ואני צריך להגיע למכשפה כדאי להמשיך..

אבל הבעיה היא שמצאתי רק דרך אחת, והיא מובילהלמקום שממש ליד המכשפה, אבל יש קיר שמפריד ואני לא מצליח לעבור אותו.

מה אני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...