Prince Of Persia - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince Of Persia - הדיון הראשי

liav25

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמעו יש לי כרטיס HD4870

עכשיו אני משחק על 1680*1050

8XAA

HIGHT TEXTURE

אני מקבל בין 35-50 FPS

עם הדרייברים של 8.12

למה הFPS כל כך נמוך מישהו יכול לעזור?

גם לי זה היה ככה, לא מדדתי FPS אבל הרגשתי שזה קצת איטי בשבילי אז הורדתי לX4 AA

אין הבדל בגרפיקה בכלל, והמשחק רץ הרבה יותר טוב, אני משער שבסביבות ה40-50 FPS.

יש לי כרטיס כמו שלך שרץ על רזו' כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו עם Logitech Cordless Rumblepad 2?

ראיתי אמולטור לשלט של X360, לא היה לי מזל להפעיל אותו עם המשחק. אבל אמרו שעם הלוג'יטק הוא עובד (לפחות ב GTA4, JUICED 2, The Club...)

המשחק משתמש בקובץ xinput1_3.dll. פשוט לשים את הקבצים בתיקיה הראשית של המשחק (ולשנות את השם של הDLL ל-xinput1_3.dll) ולהפעיל את המשחק.

המחשב אמור לצפצף אם המשחק טען את הDLL. אצלי הוא מצפצף, אבל השלט לא מזוהה כמו השלט של הX360...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי היום לשחק.

הגרפיקה מגניבה וייחודית,מצד אחד לא מכבידה על המחשב ומצד שני יפה מאוד.

המשחקיות נחמד,הנסיך הפרסי קלאסי,אני עוד לא כל כך בקיא בקומבואים אז אני לא יכול לחוות עליהם דעה.

קצת ביקורת:המשחק נורא קל ולא מציב הרבה אתגר,ואני שיחקתי ממש קצת(אולי שעה וחצי) ואני כבר מרגיש שהוא קצת חוזר על עצמו ותכל'ס הוא לא הכי מושך אותי לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו עם Logitech Cordless Rumblepad 2?

ראיתי אמולטור לשלט של X360, לא היה לי מזל להפעיל אותו עם המשחק. אבל אמרו שעם הלוג'יטק הוא עובד (לפחות ב GTA4, JUICED 2, The Club...)

המשחק משתמש בקובץ xinput1_3.dll. פשוט לשים את הקבצים בתיקיה הראשית של המשחק (ולשנות את השם של הDLL ל-xinput1_3.dll) ולהפעיל את המשחק.

המחשב אמור לצפצף אם המשחק טען את הDLL. אצלי הוא מצפצף, אבל השלט לא מזוהה כמו השלט של הX360...

אני אנסה ואעדכן. לדעתי צריך לשים כאן סטיקי שאומר לקנות אך ורק בקר למחשב. אני לא מבין איך לוגיטק שמחזיקה מעצמה חברה לגיימרים

לא דואגת לתמיכה נורמלית במשחקים או לפחות שיעשו אמולציה כבקר הXBOX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את המשחק הזה. סך הכל הגרפיקה שלו מרשימה ועשויה היטב, האקרובטיקה מגניבה, אבל זהו. כל השלבים חוזרים על עצמם במחזוריות נוראית, הקרבות מעצבנים ולא כיפים, וזה שבלתי אפשרי להיפסל במשחק הופך אותו מיידית ללומדה מבחינתי.

כמו PRINCE OF PERSIA לקומפי... משחק לילדים בלבד, בהחלט לא משחק רציני מבחינתי.

ומישהו יכול להסביר לי, אם הפוסטמה הזאת יודעת לעוף, למה הנסיך סוחב אותה מדי פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, סיימתי את המשחק. הביקורת הקודמת שלי נשארה בעינה, הגרפיקה יפה, המשחק חוזר על עצמו והקרבות לא משהו. בתור אחד שמה

שמשך אותו בסדרה הקודמת הוא הקרבות (עד היום מדי פעם אני פורק עצבים בWW עם גיימפד) זהו חיסרון קריטי.

אגב, פשוט לקחו מותג קיים והשתמשו בו כדי לקדם מכירות, מבחינה עלילתית אין שום קשר בין המשחק הזה לנסיך פרסי כלשהו.

עריכה: שכחתי לציין שהקרב האחרון היה הכי קל במשחק.

ומישהו יכול להסביר לי, אם הפוסטמה הזאת יודעת לעוף, למה הנסיך סוחב אותה מדי פעם?

גם אני שאלתי את עצמי את זה, כנראה היא לא רוצה ללכלך את הבגדים שלה בצמחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך אפשר לסדר את הבעיה שאני מקבל רק 24HZ במקום 60HZ ברזולוציה של 1080P ? כל משחק אחר פועל ב60HZ מלבד POP... המשחק מקוטע לגמרי ככה... :'( :'(

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...