012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי!

malcolmx9

Recommended Posts

התלוננתי כבר לגביהם בפורום על הגבלת מהירות הטורנטים, אבל התחלתי להסתדר עם העובדה הזאת בכך שאני משאיר את הקבצים שירדו בלילה.

אבל כבר יומיים ששום דבר לא יורד! לא דרך תוכנת יוטורנט או ביטורנאדו!

קיבלתי ממישהו כאן בפורום שם משתמש וסיסמה של , ואת התוצאות אתם יכולים לראות לבד. שני הקבצים הם מאותו השרת, כשהבדל הזמן בין נסיון אחד לשני הוא כמה דקות בלבד! כנראה שהגבלת הביטורנט מבחינת מהירות לא הספיקה להם, ועכשיו הם חוסמים לגמרי. תיכף נראה מה יגידו לי בתמיכה שלהם...

(שמות קבצים צונזרו בגלל חוקי פורום).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דיברתי עם התמיכה שלהם, ואני יכול להגיד שלפחות נפלתי על נציג נחמד ולא ממורמר כמו הרוב...

מן הסתם שהתשובה הייתה שאין להם יותר מדי מה לעשות בנושא, למרות ששלחתי להם את התמונות שמהם עולה ב-100% שהתקלה בטוח מאצלהם. ניסינו שם משתמש של התמיכה, החלפת כמה נתונים במנוי שלי...לא עזר, עם יוזרים שלהם על השנייה הראשונה בביטורנט עולה תקלה, עם יוזר של בב"ל מתחיל ישר להוריד בלי בעיות. יום ראשון אני אדבר עם שירות הלקוחות של קווי זהב, נקווה שמהשיחה של היום ומה שרשם הנציג הם יסכימו לנתק לי את המנוי, למרות ההתחייבות, בלי יותר מדי כאב ראש...

לטובתם אני אציין, שהפינגים ב-WOW פתאום עומדים על צבע שלא ראיתי שנים: צהוב-ירוק :P. עם בב"ל תמיד כתום-אדום (אפשר להבין לבד את המשמעות).

לכל מי שמתלבטים איזה ספק לבחור, קווי זהב מגבילים/חוסמים ביטורנט, נטוויז'ן מבקשים תשלום על סך הורדות גבוה מדי בסוף החודש ובזק בינלאומי עמוסים מרוב לקוחות שבמשחקים רוצים לשבור את המחשב מרוב לאגים (אבל הורדות ביטורנט טסות). אני אחזור לבב"ל עם זנב בין הרגליים :-X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט והטלפון הקווי אמורים לצאת לשוק הפרטי בתחילת 2009. לגבי ההתחייבות לבב"ל לדעתי כרגע לא כדאי להתחייב כי גם אם ההצעה של אורנג' לא תהיה משתלמת, היא עדיין תלחיץ את ספקי האינטרנט ברגע שהיא תיכנס לשוק ולדעתי יהיה לך קלף מיקוח טוב ביד.

נ.ב. אני לא מבין איך הגעת למצב של התחברות אל 012, פעם הבאה כדאי שתריץ ותמצא את סיפורי הזוועה שרצים לגביהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רואים בבירור שזה לא מתחבר לו לטראקר ב-012 כאשר ב-014 זה מתחבר בצורה תקינה. בהתחשב בכך שמדובר בבדיקה שבוצעה בהפרש של כמה דקות מדובר בבעיה ב-012 בלבד ואין שום בעיה במחשב או במודם שלו.

וגם אם הוא מתחבר לטראקר בסופו של דבר, הוא יקבל מהירות הורדה של מדינת עולם שלישי במקרה הטוב.

שים לב שאין לי משהו נגד 012 ובמידה ואתה מתחבר לאינטרנט כדי לקרוא YNET ומיילים הם יכולים להתאים לך, לאנשים שמבצעים שימוש אינטנסיבי בהורדת/העלאת קבצים הם ממש לא יתאימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doron404, ראית את התמונות שצירפתי? :)

בוא נגיד שהייתה תקלה בצד שלי, אז ברגע שהתחברתי עם שם וסיסמה של בב"ל גם לא הייתי אמור להוריד כלום! אבל כמו שאתה רואה, עולה למהירות כמעט מקסימלית בתוך 3 דקות.

ואם הייתה תקלה טכנית זמנית בנושא אצל קווי זהב, לא הייתה להם סיבה להסתיר אותה.

אז כן, עד כמה שזה מפתיע, יש כרגע חסימה מוחלטת לביטורנט. אולי לא אצל כולם, אבל לפחות במנוי שלי...

האינטרנט והטלפון הקווי אמורים לצאת לשוק הפרטי בתחילת 2009. לגבי ההתחייבות לבב"ל לדעתי כרגע לא כדאי להתחייב כי גם אם ההצעה של אורנג' לא תהיה משתלמת, היא עדיין תלחיץ את ספקי האינטרנט ברגע שהיא תיכנס לשוק ולדעתי יהיה לך קלף מיקוח טוב ביד.

נ.ב. אני לא מבין איך הגעת למצב של התחברות אל 012, פעם הבאה כדאי שתריץ ותמצא את סיפורי הזוועה שרצים לגביהם.

בזק בינלאומי עיצבנו אותי עם הפינגים ב-WOW, ובכיר של נטוויז'ן צעק עליי כשניסיתי להתמקח על המחיר. האופציה היחידה הייתה 012 :-\.

ואני לא אתחייב, אני אחכה לחבילות של אורנג' ואהיה בין הלקוחות הראשונים שלהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לברר מול 014 לגבי חבילת הגיימרים שלהם, אני מאמין ש-WOW מקבל תעדוף בחבילה הזו והפינג אמור להיות נמוך יותר אך מצד שני מדובר בתוספת תשלום, תראה אם אתה מצליח להוציא את זה מהם במחיר נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, אין לי הסבר איך זה ככה ... אבל זה לא הגיוני שהם חוסמים לגמרי

זה כבר גובל בעבירה על החוק. (בארהב היה סיפור שלם עם ספקית שעשתה את זה)

תאמת גם אני מת לעבור מהם כבר, עכשיו אני מקבל קבצים של 10-15 !!

מיום ליום הם יורדים ... ויורדים .... ויורדים .....

נראה לי בקרוב גם אצלי הפלא ופלא, לא יתחבר לטראקר. :nixweiss:

אה לגבי אורנג' - הם לא אמורים לפעול על תשתית של ספק קיים? מי אומר

שבעיית העומס שקיימת ברוב הספקים לא תהיה גם אצלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לברר מול 014 לגבי חבילת הגיימרים שלהם, אני מאמין ש-WOW מקבל תעדוף בחבילה הזו והפינג אמור להיות נמוך יותר אך מצד שני מדובר בתוספת תשלום, תראה אם אתה מצליח להוציא את זה מהם במחיר נורמלי.

בסיפור הזה הייתי, החבילה באמת עובדת, אבל זה מה שהוביל להתנתקות מהם בסופו של דבר. הם רצו תוספת של 60 שקלים על , כשעל החבילה עצמה של 4 מגה שילמתי בכלל 45 שקלים :kopfpatsch:. לא הבנתי למה עולה יותר מהחבילה, והצעתי שיורידו לפחות ל-40 ש"ח אבל לא הסכימו!

לגביי אורנג', אי אפשר לדעת, אבל לפי מצב השוק היום, עד כמה יותר גרוע זה כבר יכול להיות :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...