012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי!

malcolmx9

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אבל אף נותן שרות מהסוד הזה לא יכול לפרט לך את מטודולגויות הQoS שלו בצורה מופשטת כדי שתבין אותם.

אני בטוח שאפשר לקבל גם אותו מסמך ,לא משנה כמה עמודים שהוא מכיל, של תנאי שירות מלאים ומה הם כוללים כי לכל ספק יש SLA מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר לעשות משהו-

תפסיק להיות פיראט!

גם מורידים תכנים לא חוקיים וגם מתלוננים שלא יורד מספיק מהר?

אם כבר תתלוננו שהטורנט של open 3 לא יורד מספיק מהר לפחות תראו יותר ישרים ככה

קודם כל, אין קשר בין התכנים שאני מוריד לשירות שאני משלם בעבורו.

ו - 2, תפסיק להיות כזה יפה נפש, אני בטוח שמלא אנשים שאתה מכיר מורידים סרטים/שירים/משחקים ותוכנות בצורה לא חוקית.

וגם 95 אחוז מהפורום פה ככה, פשוט אסור לדבר על זה.

ולא הורדתי משחק, הורדתי פרק חדש של HEROES :)

ואם אני כן מוריד משחק אז זאת בעיה שלי ואם יש לך בעיה אם זה אז לא יעזור לך להגיד לאנשים להפסיק להיות פיראטים, כי הם לא.

אז תפסיק להספים כי מטרת הדיון פה זה על החסימות שספקיות עושות ולא מי מוריד מה ואם זה חוקי או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85, איפה כתוב שהם חייבים לך את מה שאתה מציין פה?

בכל פרסומת שלהם בכל פעם שדיברתי עם שרות הלקוחות גם בעת ההרשמה (שאלתי מפורשות)

וגם בשיחה שלי עם התמיכה הטכנית לפני שהם הבינו שאין מצב לעבוד עלי.

זה שיש שמתחבה להם סעיף בנושא באותיות קטנות שאומר להם שהם לא חיביים

זה לא אומר שהם צריכים לעשות פירסום שקרי ולא לספק לי את כל הנתונים (שידועים להם היטב)

בזמן התחברות כשאני שואל אותם ישירות, כי זה נקרא הונאה.

קודם כל, אין קשר בין התכנים שאני מוריד לשירות שאני משלם בעבורו.

ו - 2, תפסיק להיות כזה יפה נפש, אני בטוח שמלא אנשים שאתה מכיר מורידים סרטים/שירים/משחקים ותוכנות בצורה לא חוקית.

וגם 95 אחוז מהפורום פה ככה, פשוט אסור לדבר על זה.

ולא הורדתי משחק, הורדתי פרק חדש של HEROES :)

ואם אני כן מוריד משחק אז זאת בעיה שלי ואם יש לך בעיה אם זה אז לא יעזור לך להגיד לאנשים להפסיק להיות פיראטים, כי הם לא.

אז תפסיק להספים כי מטרת הדיון פה זה על החסימות שספקיות עושות ולא מי מוריד מה ואם זה חוקי או לא.

מה קשור ליפה נפש?

אני הייתי בעדך קודם כי התגובה שלו לא הייתה קשורה לנושא.

אבל עכשיו מעבר לזה שאתה עובר על חוקי הפורום אתה גם מתגאה בזה שאתה מוריד באופן פירטי

אולי הרוב עושים את זה אבל אין שום סיבה להתגאות בזה או להשלות את עצמך שזה משהו מעבר לגניבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגבלה נראית לי בשעות מסויימות. הרגע אני מוריד מטורנט (לא משהו זניח אלא משהו עם 25 אלף מקורות) והמהירות נושקת ל 1K במשך 40 דקות, לפתע (22:38) המהירות קופצת ל 350K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85, אתה חושב שאנשי שיווק, מכירות ותומכים במוקד הטלפוני שלהם באמת יודעים את הSLA או מה בכלל הולך מאחורי הקלעים?

אותה נציגה במחלקת שירות תמיד תמצא דרך להימנע מלהזכיר דברים שליליים על החברה או ליפות דברים שכבר הוזרו כי זה התפקיד שלה ולא למסור לך איך הNOC שלהם עובד.

ויחד עם כל זאת אף אחד באמת לא יתסיר ממך את הSLA המלא אם תדרוש אותו ואפילו, אם אני לא טועה, אתה מקבל אותו ברגע שאתה מצטרף לשירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגבלה נראית לי בשעות מסויימות. הרגע אני מוריד מטורנט (לא משהו זניח אלא משהו עם 25 אלף מקורות) והמהירות נושקת ל 1K במשך 40 דקות, לפתע (22:38) המהירות קופצת ל 350K.

ממה שראיתי אצלם (012) עד עכשיו - יש טורנטים שהם מתעדפים לWEB CACHE שלהם והם מיד מתחילים לרדת על מקסימום. כל השאר

פשוט לא מתחברים. הקטע הוא שהם טוענים שהם חוסמים טורנטים כי הם לא חוקיים (נניח...) ומצד שני מתעדפים קבצים לא חוקיים רבים

כדי שלקוחות לא ישברו ויעזבו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2008-12-13 - PROBLEM WITH TORRENTS DOWNLOAD

There seems to be an issue with a few users, not being able to download any torrent file, while they receive an http error (Sorry, not found). It also happens that every single of these users is from Singapore and using as ISP this company (STARHUB CABLE VISION LTD - MAXONLINE.COM.SG). We are investigating why this problem occurs only with this ISP, and we are trying to find a workaround for this. In the meanwhile, if any other user, that does not use the above ISP receives the same error, we would appreciate if he tells us about it via email to support@torrentleech.org.

יש פה משהו מאווווווד מסריח.... איך זה שגם 012 וגם ספקית בסינגפור החליטו פתאום באותו הזמן לחסום לגמרי את הטורנטים?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לקוח של 012 ובזמן האחרון אני מוגבל בקצב הורדות טורנטים.

עכשיו למשל אני מוריד על 2-10kbps. כשהתקשרתי הם כמובן אמרו שאין שום הגבלה...

עצוב שאין מה לעשות נגדם כי זאת פשוט חוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85, אתה חושב שאנשי שיווק, מכירות ותומכים במוקד הטלפוני שלהם באמת יודעים את הSLA או מה בכלל הולך מאחורי הקלעים?

מה זאת אומרת, אם אני מתקשר למכירות ושואל אותה שאלה ישירה והיא עונה לי לא

ולכן אני רוכש את המוצר תחת מצג השוואה שהיא נתנה לי מכל סיבה שהיא, אז זאת בדיוק הונאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגיש תביעה.

שנינו יודעים שזה לא יעבוד כי הם ישלפו סעיפים בחוזה שאף אחד לא באמת רואה גם בעזרת זכוכית מגדלת...

הדרך היחידה שזה יעבור רק בעזרת תביעה יצוגית או בלגאן כמו שנעשה בארה"ב עם COMCAST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנינו יודעים שזה לא יעבוד כי הם ישלפו סעיפים בחוזה שאף אחד לא באמת רואה גם בעזרת זכוכית מגדלת...

הדרך היחידה שזה יעבור רק בעזרת תביעה יצוגית או בלגאן כמו שנעשה בארה"ב עם COMCAST.

או .... משהו קצת יותר אפקטיבי: להצביע ברגלים!

כל מי שב012 בפורום הזה, תעברו לחברה אחרת!

(זה גם ככה אותו מחיר) רק ככה ניתן לפגוע בהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...