012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי!

malcolmx9

Recommended Posts

זו הבעיה בארץ, אנשים לא יודעים לתבוע את השרות שמגיע להם ולעשות חרם צרכנים במידת הצורך.

לא צריך שום מרד צרכני, מספיק שכל לקוח כלקוח פרטי ידאג לעמוד על שלו, כדי שהמצב ישתנה (לא מייד, אבל בסופו של דבר, בוודאות).

אבל זה לא יקרה, בגלל האופי של הלקוחות (הממוצעים), שמה שמעניין אותם זה לא השירות ולא הזכויות, אלא לקבל משהו "בזול" או "במבצע".

בגלל זה שאלתי אם יש טעם לפנות גם למשרד התקשורת פה, או שגם הם אדישים?

הנקודה היא שקומקסט הייתה מספיק טיפשה (או מספיק אמריקאית) כדי להודות בחסימה מכוונת.

פה אף ספק לא יודה שהוא מגביל אותך. הוא יגיד שיש לו בעיות של עומס, ושיש לו תקלות כאלה או אחרות, שהוא לא מצליח לפתור. במקרה כזה אם תנדנד, פשוט ישחררו אותך מהתחייבות ויתנצלו בפניך, אבל לא תהיה שום עילה לתביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ההבדל הוא שבארה"ב הם חטפו תביעה ייצוגית על כך שהם עשו זאת ללא ידיעת הצרכנים ורק אחרי שהתעורר רעש תקשורתי הם הכריזו שמדובר במדיניות מוצהרת, בארץ עדיין לא הוגשה תביעה בנושא כזה למיטב ידיעתי.

כן, כי בארץ החברות כן יידעו אותנו שהם מגבילים לנו תעבורה :kopfpatsch:

בכל מקרה, אני מעדיף הגבלה של 250 גיגה בחודש, מאשר לחכות יומיים+ לסדרה

אני רוצה לראות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250 ג'יגה בחודש זה הרבה יותר מסביר, ולמעשה לרצות הרבה יותר מזה זו כבר חזירות....

נטויז'ן המצחיקים חושבים שאפשר להגביל אנשים היום ל 10 ג'יגה בחודש.

לפני כמה חודשים הגעתי לאיזה 30 ג'יגה, והתקשרו אלי לנסות לגבות עוד כסף ולהעביר אותי לחבילה "שיותר מתאימה לי" (בולשיט....)

אני לקוח שלהם כבר מעל 10 שנים, ואחרי שהבהרתי להם שיש לי את חוזה השירות שלי איתם מודפס, אין שום סעיף על רוחב פס, ואין שום סעיף של "החברה רשאית לשנות חוזה זה או תנאים בו כראות עיניה", אני כבר מספר חודשים עוקף את ההגבלה הדבילית הזו כל פעם מחדש, עד היום לא אמרו לי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250 ג'יגה בחודש זה הרבה יותר מסביר, ולמעשה לרצות הרבה יותר מזה זו כבר חזירות....

נטויז'ן המצחיקים חושבים שאפשר להגביל אנשים היום ל 10 ג'יגה בחודש.

לפני כמה חודשים הגעתי לאיזה 30 ג'יגה, והתקשרו אלי לנסות לגבות עוד כסף ולהעביר אותי לחבילה "שיותר מתאימה לי" (בולשיט....)

אני לקוח שלהם כבר מעל 10 שנים, ואחרי שהבהרתי להם שיש לי את חוזה השירות שלי איתם מודפס, אין שום סעיף על רוחב פס, ואין שום סעיף של "החברה רשאית לשנות חוזה זה או תנאים בו כראות עיניה", אני כבר מספר חודשים עוקף את ההגבלה הדבילית הזו כל פעם מחדש, עד היום לא אמרו לי כלום.

אתה שוכח שבארה"ב יש חבילות מהירות יותר מבישראל ללקוחות פרטיים - ישנם קווי מבוססי סיב אופטי (Verizon FIOS) שיכולים להגיע למהירות הורדה של 50 מגה ולקומקאסט יש חבילות של 16 מגה דרך חיבור כבלים, במהירויות כאלו ההגבלה של ה-250 מתקרבת בצעדים יותר גדולים ובהתחשב בכך שחלק מהספקים לא הגבלה כלשהי, אין סיבה שתשלם בערך את אותו מחיר ותקבל מוצר נחות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שבארה"ב יש חבילות מהירות יותר מבישראל ללקוחות פרטיים - ישנם קווי מבוססי סיב אופטי (Verizon FIOS) שיכולים להגיע למהירות הורדה של 50 מגה ולקומקאסט יש חבילות של 16 מגה דרך חיבור כבלים, במהירויות כאלו ההגבלה של ה-250 מתקרבת בצעדים יותר גדולים ובהתחשב בכך שחלק מהספקים לא הגבלה כלשהי, אין סיבה שתשלם בערך את אותו מחיר ותקבל מוצר נחות יותר.

זאת לא שאלה של מהירות זאת שאלה של תכנים, בשביל 250G בחודש צריך להיות דבוק למסך המחשב ללא חיים כלל

טוב מצד שני אולי אם מורידים רק תכני HD...

בכל מקרה את שוכח שבארה"ב יש קצת יותר לקוחות ממה שיש בארץ בעיקר שפה השוק במקומות הרוחים הגיעה פחות או יותר לרויה.

שידרוג תשתית = כסף ואף אחד בארץ לא רוצה לשלם כסף.

דרך אגב כל מי שמתלונן על חסימת גלישה אתם ניסיתים להפעיל הצפנה?

כי במידה והם לא עושים חסימה לא לפי נפח אלא סינון אז זה אמור לפתור את הבעיה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת עכשיו תגידו לי אם זה רק אני אבל זה כבר ממש מעבצן -

בשבוע-שבוע וחצי האחרונים האינטרנט בקושי זז! לא ניסיתי להוריד טורנטים אבל ב-CRYSIS בסרברים שהייתי יכול פעם לשחק בהם כל הזמן מעיפים אותי על פינג גבוה! בקושי אפשר למצוא סרבר טוב עם פינג טוב!!

וגם האינטרנט עצמו אני מרגיש שהוא איטי יותר, זה ממש משגע...

ד"א אני בנטוויז'ן...

לעוד מישהו כאן יש את הבעיות האלה??

--אני מנסה עכשיו להוריד טורנט נראה אם תהיה לי בעיה--

OK ניסיתי הוא מוריד לי בערך על 30-100KBPS, משתנה כל הזמן... וזאת הורדה עם מלא SEEDERS! וגם האינטרנט לא זז לי בכלל עם זה למרות שזה נראה לי בגלל ה-half open connections בויסטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

:pissed:

+2

כבר כמה חודשים יש לי בעיות בהורדות טורנטים בנטוויז'ן, זה משגע אותי!

אני מוריד מ - TorrentLeech יש משהו כמו 5000 סידרים, ואולי 500 ליצ'רים וזה מתחבר לי לאיזה 400 סידרים ומוריד לי בקושי על 120.

וזה מטריף את השכל כי אני לא מוריד כל כך הרבה אפילו, משהו כמו מגה350 בשבוע לטורנטים כולה, שזה ממש לא הרבה.

אפשר לעשות עם זה משהו? כי אני מחוייב ואם אני רוצה להתנתק ללא התחייבות צריך אני צריך עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר לעשות משהו-

תפסיק להיות פיראט!

גם מורידים תכנים לא חוקיים וגם מתלוננים שלא יורד מספיק מהר?

אם כבר תתלוננו שהטורנט של open 3 לא יורד מספיק מהר לפחות תראו יותר ישרים ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר לעשות משהו-

תפסיק להיות פיראט!

גם מורידים תכנים לא חוקיים וגם מתלוננים שלא יורד מספיק מהר?

אם כבר תתלוננו שהטורנט של open 3 לא יורד מספיק מהר לפחות תראו יותר ישרים ככה

מאיפה הבאת את היציאה הזאת? מה קשור התכנים שהוא מוריד לשירות שהספק שלו מספק לו?

כאילו נגיד והוא היה מוריד משחק באופן פרטי ומתלונן על האיכות שלו הייתי מבין אבל כאן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+2

כבר כמה חודשים יש לי בעיות בהורדות טורנטים בנטוויז'ן, זה משגע אותי!

אני מוריד מ - TorrentLeech יש משהו כמו 5000 סידרים, ואולי 500 ליצ'רים וזה מתחבר לי לאיזה 400 סידרים ומוריד לי בקושי על 120.

וזה מטריף את השכל כי אני לא מוריד כל כך הרבה אפילו, משהו כמו מגה350 בשבוע לטורנטים כולה, שזה ממש לא הרבה.

אפשר לעשות עם זה משהו? כי אני מחוייב ואם אני רוצה להתנתק ללא התחייבות צריך אני צריך עזרה.

::) אני מוכן להמר על הכליה שלי שהוא הוריד משחק כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::) אני מוכן להמר על הכליה שלי שהוא הוריד משחק כלשהו

גם אם הוא הועלה את רשימת סוכני המוסד או סרט הביתי AMIR85 ו7 הגמדות מה זה משנה?

הטענות שלו הן לא קשורות לשרתי TL לחברות המשחקים או אף אחד אחר מלבד ספק האינטרנט שלו שלא מספק

לו את השרות שהוא מחויב לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...