012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי! - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי!

malcolmx9

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מנסה להגן פה על 012/015 בשום אופן אבל אין דבר כזה סעיפים בלתי נראים.

אם זה באמת כל כך חשוב לך תיצור קשר עם משרד התקורת ותתיעץ איתם אם מה שאותו ספק עושה חוקי.

אל תשכחו שמי שלחץ על Comcast בארה"ב זה ה FCC ולא אף אחד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להגן פה על 012/015 בשום אופן אבל אין דבר כזה סעיפים בלתי נראים.

אם זה באמת כל כך חשוב לך תיצור קשר עם משרד התקורת ותתיעץ איתם אם מה שאותו ספק עושה חוקי.

אל תשכחו שמי שלחץ על Comcast בארה"ב זה ה FCC ולא אף אחד אחר.

למה שאני לא אתקשר לרשימת המושחתים שלנו ואתלונן על מושחטים אחרים :kopfpatsch:

אבל אם ברצינות אתה באמת כל כך נאיבי וחושב שההמלצה שלך תיהיה לא יותר משיחת טלפון מבוזבזת?

ובארה"ב הסיפור עם COMCAST הוא ממש לא נולד אתמול אלא זה סיפור של שנים מספר לפני שהFCC התעוררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שאתה חושב אז מצב כולנו אבוד מראש.

אם מושחטים כמו שאתה טוען אז מה הטעם בכלל להתלונן?

זה לא מה שאמרתי, אלא שלהתקשר למשרד התקשורת לא יעזור לאף אחד, יש דרכים יותר טובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדורון:

לאן בדיוק נעבור? כולם פה אומרים שהמצב דומה בכל החברות.

כל חברה אחרת חוץ מ012!

יצא לי לבדוק את בב"ל ואת נטוויזן במכללה שלי

שתיהן טסות (בנתיים) בלי בעיות גם אחרי כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 כבר מזמן עושה הגבלות על הביטורנט, אבל 015 ( זהב, סמייל או מה שלא יהיה) עד עכשיו היו בסדר גמור... פתאום לפני יומיים הם החליטו לחסום לחלוטין את הביטורנט!

ידוע לי שהם התחברו ל 012, אבל המדיניות היתה של שערים פתוחים.

מקומם ביותר! אני עובר ל 014..לפחות היו מודיעים חודש לפני. אני מבקש החזר על החודש הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה כולם פה כל כך מיואשים וחושבים שאין לצרכנים כח ואין מה לעשות.

ותיקי הפורום אולי זוכרים את הימים של המודם האנלוגי והתעריפים של בזק, עוד לא היה הוט ועל ADSL לא שמעו בארץ ככה שלא הייתה חלופה מלשלם לבזק את התעריף הגבוה לכל דקת שיחה של איטי מאוד.

זה אמנם לקח זמן, אבל התארגנה קבוצה של אנשים, הקימו אתר (שקראו לו "נזק"), הגיעו לעיתונות וניסו לארגן שביתת במחאה על תעריפי הטלפון - שביתה אמנם לא ממש יצאה מזה, אבל ההד התקשורתי שנוצר גרם לבזק לדבר עם הגולשים ובסופו של דבר לצאת בחבילות מוזלות לגלישה ובאופן כללי תעריפי הטלפון בארץ עברו עדכון.

זו רק דוגמה לכך שאפילו שנראה שאין אפשרות לריב עם מונופולים עדיין הכוח בידיים של הצרכנים וגם אם אי אפשר להתנתק ולעבור חברה ("כי כולן גרועות") אפשר לארגן פעולות מחאה שישפיעו על הספקיות ויראו להן שעדיין הן צריכות לתת את השירות שהן התחייבו לספק - למשל הורדת קבצי בדיקת המהירות מאתרי הספקיות על ידי אלפי גולשים בו זמנית בטוח תשפיע על מהירות האינטרנט, גם של האירגונים הגדולים שבתורם ילחצו על החברות וזו רק דוגמה.

צריך רק את האנשים שירימו את הכפפה ויארגנו את המהלכים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנסו ללינק למטה,

תצטרפו ל"תביעה" תעלו תכנים שמוכיחים את הסוגיה ואת ההתנהלות האישית שלכם מול הספקית הרלוונטית (גם בפורום של התביעה אפשר)

ואולי משם הנושא יתקדם על ידי בחירת עו"ד שיטפל בתביעה וכו'.

שיהיה לכולנו בהצלחה - כי האמת שייצוגית היא כלי מצוין לגרום לחברות לכל הפחות לשקיפות,

בן

http://www.itzugit.co.il/index.php?page=fulldetails&id=173

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...