הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדרייבר החודשי של ATI, 9.1 היה אמור להשתחרר כבר ב-10, אבל מישהו מצוות הפיתוח של הדרייברים שלהם, הודיע שבגלל חופשת החג שהייתה להם, כל העניין הזה יתעכב, והדרייברים יגיעו רק לקראת סוף החודש.

בקטע הזה אני מקנא במשתמשי , להם כל כמה ימים יוצא דרייבר חדש, וגם אם הוא לא מניב תוצאות ושיפורים, לפחות אפשר לנסות לשפר, לבדוק איזה דרייבר הכי מתאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם ליאור במקרה הזה - חופשת חג תמיד מועילה לקבוצות . אני יודע כי פתרתי למישהו פעם בעיה במחשב, אחרי שניסיתי מליון דרכים שהתבססו על אותה גישה, הייתה לי הפסקה של שעה או משהו כזה, ואז חזרתי לבעיה בגישה אחרת לגמרי, ואז זה פתר את הבעיה בצורה כזאת, שלא האמנתי על עצמי שלא חשבתי על זה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA וATI האלה.. אני רק שומע את השם שלהם אני חוטף ג'ננה

תוקעים לך OS Check ישר בהתחלת ההתקנה של הדרייברים.. מה שאומר שאי אפשר להתקין אף דרייבר שלהם על xp x64 (זה כי המערכת קצת מטומטמת ולא סגורה אם היא XP x86 או x64, אבל הדרייברים גם תורמים לזה).

אהה וגם ב 2000 אי אפשר להתקין אף דרייבר שלהם.. שוב, רק בגלל הOS Check..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הולך אצלך אבל לי יש לפטופ עם NVS 140.. הורדתי לו דרייבר לXP x64, XP 32.. שניהם לא עובדים. אפילו דרייבר של x64 הוא לא מוכן להתקין (ובדרך כלל אין בעיה איתם בXP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר החודשי של ATI, 9.1 היה אמור להשתחרר כבר ב-10, אבל מישהו מצוות הפיתוח של הדרייברים שלהם, הודיע שבגלל חופשת החג שהייתה להם, כל העניין הזה יתעכב, והדרייברים יגיעו רק לקראת סוף החודש.

בקטע הזה אני מקנא במשתמשי , להם כל כמה ימים יוצא דרייבר חדש, וגם אם הוא לא מניב תוצאות ושיפורים, לפחות אפשר לנסות לשפר, לבדוק איזה דרייבר הכי מתאים..

איך אני שמח שאין לי יותר שום מוצר במחשב שמתקשר ל ATI\AMD ;D :D ;D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך במפרט Cooling : Artic-Tooling Ireezer Pro 7 [br]פורסם בתאריך: 12-01-2009, 23:55:40

למה שמישהו ינסה את הדרייברים שלהם, כש8.12 של ATI יציב מאוד ומניב אחלה מספרים?

הם (DNA) לוקחים את הדרייבר האחרון של ATI ועובדים עליו על מנת לשפר אותו,

מדובר בחבר'ה רציניים מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך במפרט Cooling : Artic-Tooling Ireezer Pro 7 [br]פורסם בתאריך: 12-01-2009, 23:55:40

הם (DNA) לוקחים את הדרייבר האחרון של ATI ועובדים עליו על מנת לשפר אותו,

מדובר בחבר'ה רציניים מאוד

חחח נחמד ה ATF שהיה צריך לצאת...

בקשר לדרייברים של DNA לחבר שלי יש HD4870 ומעבד E5XXX (לא זוכר איזה ) על ויש לו בעייה מוזרה שהוא לא יכל לשחק כי היתה בעייה של אי תאימות עם הדרייבר האופיציאלי (מוזר אבל תהליך ההסרה עבר כראוי,) אז הדרייבר החדש של DNA העיף את הבעייה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...