הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח איזה מן שאלה..

אני כבר משהו כמו חודשיים עם 4870X2 ובעיקרון בין הדרייבר של 8.10 ל-8.12 לא הרגשתי הבדלים משמעותיים.

וגם השיפור הענק שהובטח בקשר לGTA בדרייבר, לא הופיע בכלל, רוב השיפור הגיע אחרי שיצא הפאטצ' 1.0.1.0 לGTA מרוקסטאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף אבל זה משגע למה כל כך הר ברבה זמן?? לנוידיה יש איזה 3 דריברים בחודש.

יש איזשהו סיכוי שבדריבר החדש היה משהו דומה לפיזיקס של נוידיה?

לא.

מי שכן התחיל לפני כמה חודשים לפתח את PHYSX לכרטיסים של ATI הוא בחור בשם ערן.

הוא הצליח להפעיל את הPHYSX או במקרה שלו RADEON PHYSX על הHD3850, ואכן ב3DMARK ראו היטב את השימוש.

לצערי הרב ערן לא קיבל מספיק תמיכה שהיה אמור לקבל, הן מהצד של והן מהצד של ולכן החליט שהוא לבד פשוט לא יכול לעשות את הכל.

RADEON PHYSX מעולם לא ראה את אוויר העולם, וכשערן כן יסיים עם הפרוייקט ויחליט לשחרר אותו הוא יהיה זמין לכרטיסי HD3000 בלבד. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שזכור לי..

אגב אני לא ממליץ את זה אלא רק מציג:

אם למישהו נמאס מעט מהדרייבר הרשמי, קיימים לא מעט שעברו מודים כאלה ואחרים ורבים טוענים שהם טובים יותר מהדרייברים הרשמיים.

איפה ואיך אני לא כל כך יכול לספק מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאלה?

מישהו משתמש בדרייברים האלטרנטיבים של DNA לכרטיסי ATI ?

אם כן, איך האחרון, יציב?

אם כן, אני משתמש ותיק של הדרייברים שלהם והם מצויינים.

השתמשתי בהם עד שעברתי לירוקים ובחזרה לאדומים התקנתי כבר את הרישמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* כנס לתפריט הסרה (uninstall) של windows.

* תסיר את ה-Display Driver (תחת Drivers).

* תסיר את PhysX.

* בצע אתחול למע'.

- מומלץ להשתמש בתוכנה צד שלישי (כגון Driver Sweeper או Driver Cleaner) לניקוי שאריות לאחר האתחול.

(עודכן עמ' ראשי לדריבר 181.22 בטא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי עם קשור לפה אני מנסה להסיר ולהתקין את הדרייבר כי יש לי בעייה אתמול גלשתי באינטרנטט פיתאום המחשב ניתקע כל מהסך ניהיה מלבנים ירוקים וסגולים וזה קרה 3 פעמים גם ליפעמים זה קורה שאני ניכנס למשחק ויש לי מעבד e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ לוח אם asus p5ql ספק כח corsiar 550wtt

וגם ליפעמים המחשב ניתקע במשחקים אז הרצתי את התוכנה של פתיחת קיבצי dump מהסטיקי והינה צילמתי תמונה מהתוכנה http://www.zix.co.il/images/z-220087866.JPG תיכנס אתה רואה כתוב Probably caused by : nv4_disp.dll זה בעיית דרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהוא יכול לעזור לי כבר ולהגיד עם זה בעיית ליפעמים יש לי מלבנים סגולים וירוקים על כל המסך אחר כך המחשב עשה מסך כחול והיה כתוב Probably caused by : nv4_disp.dll מה זה אומר שבמה הבעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...