Abit NF7-SL : לא עושה POST!!! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Abit NF7-SL : לא עושה POST!!!

Fkl0ster

Recommended Posts

קרה לי גם עם הVAX, תבדוק כמה דברים:

1. המעבד יושב תוך בתוך הסוקט

2. האיטסינק והמאורר מורכבים כראוי

3. הלוח אינו נוגע בשום חלק מתכתי, זה יכול לקצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לאפס ביוס תריך לנתק את המחשב מהחשמל, בהרבה לוחות השארת המחשב מחובר תמנע מהביוס להמחק או אפילו עלולה להזיק ללוח.

הלוחות היחידים שזה לא עובד ככה הם האינטל המקוריים ששומרים את הביוס וההגדרות על FLASH, בהם צריך להעביר את הג'אמפר למצב recovery ולהדליק את המחשב עד שמקבלים הודעה לכבות אותו או מספר ציפצופים (תלויי בלוח הספציפי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיתרון.

זה ידוע שיש בעיות כל מיניהם כאלו...תנסה להפעיל עם כרטיס אחרי שהוא לא Radeon

זה כנראה יעבוד.

כי היו הרבה שילובים ששמעתי עליהם שלא הלכו טוב על כרטיסי רדאון,עם כל מיני לוחות אם שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לגרום ללוח לעשות POST, אבל רק לאחר שהוצאתי את אחד מהסטיקים של הזיכרונות...

כשניסיתי להחזיר את הסטיק חזרה, הבעיה חזרה ולאחר משחק של חילופי מקומות על שלושת חריצי ה DIMM הוא עשה POST עם שניהם.

אבל אז, כשהתקנתי מערכת הפעלה מחדש (Win Home), הוא נתקע במהלך ההתקנה. עשיתי RESET ולאחר מיכן עלה לי מסך כחול (לא כמו אילו שרואים במהלך עבודה בWin 9X) עם הודעת שגיאה (התנגשות), ככל הנראה משהו שקשור לכתובות .

נראה לי שבקר הזיכרון הפנימי של לוח הnForce2 הנ"ל בעייתי עם זיכרונות Geil כמו שלי...

מישהו אחר נתקל בבעיות של הלוח הזה עם הזיכרון הנ"ל? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שאחד הסטיקים פשוט פגום...

אם כך, איך ייתכן הדבר שהמחשב עבד כשבועיים לערך, עם שני הסטיקים?

אגב, הם הותקנו על DIMM1 וDIMM2. האם יש משמעות למיקום כשזה נוגע לביצועים, על לוחות nForce2 של אביט ספציפית?

לחילופין השאלה היא: האם יש להתקין שני סטיקים של זיכרונות בחריצים מסוימים כדי לאפשר "ערוץ כפול" על הלוח?

(האם זה תקף לכל לוח nForce2 באשר הוא?)

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך PC2700, קונפיגורציית ההתקנה שלהם לא אמורה לשנות שום דבר, כמו כן הם גם לא מסוגלים לתפקד במצב Dual.

יכול להיות שגורם אחר בכלל משגע את הלוח ולאו דווקא הזכרונות, כמו סגירת מעגל אפשרית בין המארז (כתוצאה מהתקנה לקויה) והלוח או עם רכיב אחר שמתחבר ללוח (סרט עצבני ביותר לגילוי).

לכן, אני עדיין ממליץ שתפרק את כל העסק ותתקין הכל מחדש, לאט ותשים לב לכל פרט בהתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך PC2700, קונפיגורציית ההתקנה שלהם לא אמורה לשנות שום דבר, כמו כן הם גם לא מסוגלים לתפקד במצב Dual.

WTF?

אתה בטוח?

למה הם לא יכולים לתפקד במצב DUAL? הרי אין זה קשור, לפי מיטב ידיעתי, להיותם PC2700...

אולי אתה מבלבל את פיצ'ר הDual Channel, עם האפשרות להריץ זיכרונות באסינכרוניזציה אל מול המעבד, דבר שלא ממש פרקטי עם הזיכרונות הללו כשהם בStock speed...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי... קנית את המחשב עם הרכבה או שהרכבת לבד?

כי אם קנית עם הרכבה מחנות פשוט מאוד לך לחנות שים לה את המחשב ותן לה לשבור תראש

ותגיד שאתה רוצה שזה יפעל ב-Dual בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...