Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים!, כ"כ לא כיף לשחק עם צ'יטים כי זה הורס לך את כך הכיף של "לנצח בכבוד".

לגבי המשחקים הקודמים, הם היו מצוינים בפורטים כי רוקסטאר נורט'(פיתחו את המשחק לPS2 ובנוסף עשו פורט למחשב) לכל המשחקים.

בבולי אלה היו רוסטאר ניו-אנגלנד.

משהו נדפק שם בבדיקות של המשחק ברוקסטאר טורונטו או שזה ברשלנות או שזה פאק בפס ייצור אז ככה שגם גרסאות הפיראטים קיבלו בעיה כזאת(לגביהם אני שמח שהם קיבלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים הקודמים היו ממש לא כבדים בעיקר כי הם התבססו על מנוע גראפי מיושן מאד שעבר זמנו.

זה כמובן לא מצדיק את הביצועים העלובים של המשחק הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוכחה היא שמעבד Q6600 בתדר 2.4GHZ מוציא ממוצע FPS גבוה יותר מהE8400 בתדר 3GHZ. כשראיתי את דרישות המערכת לראשונה עדיין האמנתי שמעבד כפול עם תדר גבוה יתן תוצאה טובה יותר ממרובע, אבל מסתבר שזה לא כך.

http://www.pcgameshardware.com/aid,669595/Reviews/GTA_4_PC_CPU_benchmark_review_with_13_processors?page=2

בהנחה שהבנצ'ים האלה נכונים אז יש לנו הוכחה ברורה לאחד המשחקים הראשונים שמנצלים מרובע ליבות כמו שצריך, שכן ניתן לראות חתיכת הבדל בביצועים :)

זה עוד המרובע הכי חלש שלהם, מעניין איך הכי חזק (הQX9XXX) יעבוד על זה.

מה שמעניין זה שהPHENOM הוא שנחשב יחסית חלש נותן בראש במשחק הזה, אני ממש מופתע לטובה מAMD :)

Vatos-Locos ,

תשמע, אני פשוט חושב שזה קשור ספציפית לכ.מסך ולדרייברים.

בהנחה שיש לך מעבד נורמלי ומספיק (2GB למשחק הזה ומעלה) והדרייברים הכי מעודכנים, אין סיבה שעם כרטיס כמו 4870 ועוד בגרסת ה1GB זה לא יעבוד כמו שצריך.

האמת היא שאני לא יכול לחכות כבר לCATALYST 8.12 כדי לראות אם יהיה הבדל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שהתנסו בבטא אמרו שאכן יש שיפור רציני.

אך לי זה לא פותר את הבעיה, אצלי יש היבהובים ורצידות של הצל ושל חלק מהאורות, ממש מרגיז.. ממה שהבנתי בפאטצ' של המשחק

אמרוים לסדר את זה ואת כל שאר הבעיות שיש לבעלי ה 19XX...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בהודעת שגיאה:

GTA IV FATAL ERROR DD3D50

??

לפי הטבלה שלהם השגיאה היא שהכרטיס לא תומך ב-DX9, שזה כמובן בולשיט מוחלט, אבל ניסיתי הכל, התקנתי את ה 9.0C מחדש, את הדרייבר 8.11 מחדש, אפילו התקנתי את הקטליסט, הסרתי את כל המשחק והתקנתי מחדש, לא יודע כבר מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב יתוקן בפאץ' הבא:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=380088&st=0

מידע לגבי האופציות הגראפיות במשחק (בהשוואה לקונסולות!):

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=378730&st=0

^ כמה דברים חשובים (שהבנתי בכוחות עצמי, אבל כאן יש טקסט שיגבה את זה) :P

Render Quality - זה בסך הכל AF - Anistrophic Filtering (חידוד טקסטורות למרחק)

medium זה יותר ממה שיש בקונסולות

Vehicle Density - כמות הרכבים בשטח \ traffic - השפעה גדולה על CPU

Shadow Density - מס' אורות שמייצרים צלליות דינאמיות לחפצים מוארים (אם נבחר 3 - אז ל-3 מכוניות, כולל שלך, הפנסים הקדמיים מייצרים הצללה דינאמית). זה פיצ'ר יחודי ל-, וכבד מאוד על ה-CPU וה-GPU.

אם תורידו אותו ל-0 זה לא יראה פחות טוב מקונסולה והביצועים ישתפרו פלאים, במיוחד בלילה)

* קרוספייר נתמך מדריבר 8.11, כאשר יתמוך רק בפאץ' הבא (בגלל זה הבחור עם מקבל 2FPS).

בלי קשר, ידעתי שה-Q6600 ב-OC ישתלם לי גם בתחום הגיימינג (וזה אפילו לא המשחק הראשון שמנצל QUAD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה את המשחק אחרי הפאץ' הזה, ואולי נחשוב על קנייה. בינתיים לא מתקרב אליו.

בפאץ' הבא רוקסטאר לא אמורים לחסום גרסאות פרוצות?

אגב מישהו יודע אם במשחק מותקנת מערכת מסוגDRM ודומיו, ואם כן כמה התקנות המשחק מאפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בהודעת שגיאה:

GTA IV FATAL ERROR DD3D50

??

לפי הטבלה שלהם השגיאה היא שהכרטיס לא תומך ב-DX9, שזה כמובן בולשיט מוחלט, אבל ניסיתי הכל, התקנתי את ה 9.0C מחדש, את הדרייבר 8.11 מחדש, אפילו התקנתי את הקטליסט, הסרתי את כל המשחק והתקנתי מחדש, לא יודע כבר מה לעשות...

גם לי יש את זה..

ויסטה 64 ביט, 8.11 . קורה בדרך כלל אחרי שעה שעתיים של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...