Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בהחלט מאמין שזאת קונספירציה כדי להוכיח לאנשים שעדיף לקנות קונסולה עם חומרה קבועה שהמשחקים מותאמים אליה ממחשב שצריך לשדרג כל הזמן בהמון כסף.

ואם לא... אז פורט עלוב שרוקסטאר צרכים להתבייש בו. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא קונספירציה, זו עובדה. רק למי שיש גם קונסולה וגם מחשב יכול להעריך את הנוחות שבהכנסת משחק ופשוט לשחק, בלי כל ההתעקות הזועתית שיש במחשב. יש לי את המשחק הזה בקונסולה ואני מאוד מאוד שמח ששיחקתי בו בקונסולה ולא במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא קונספירציה, זו עובדה. רק למי שיש גם קונסולה וגם מחשב יכול להעריך את הנוחות שבהכנסת משחק ופשוט לשחק, בלי כל ההתעקות הזועתית שיש במחשב. יש לי את המשחק הזה בקונסולה ואני מאוד מאוד שמח ששיחקתי בו בקונסולה ולא במחשב.

אתה וידוי הריגה...? נו.. בחייך אתה פוסל את המחשב כמכונת גיימינג הטובה ביותר, בגלל פורט עלוב.

ואגב, אני מעדיף בכל זאת את גרסת המחשב על פני הקונסולה, בגלל יכולת כיוון טובה יותר בעזרת העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניהלתי על זה כ"כ הרבה דיונים פה שאני כבר מותש, אז אני אגיב בקצרה. למי שאין גם קונסולה וגם מחשב לא יבין לעולם את ההבדל (אני לא הבנתי עד שלא רכשתי את ה PS3). אני אתן 2-3 נקודות שלטעמי הופכות את הקונסולה למכונת משחקים הרבה יותר מהנה ואיכותית ממחשב ונסיים שם:

1. הרבה יותר נוח לשים בסלון. אין השוואה בין משחק במסך 19/22/24 אינץ' למשחק על מסך גדול בסלון, ישובים על כורסא נוחה ועם מערכת סראונד רצינית שלרב אין ליד המחשב).

2. כמות המשחקים האיכותיים שיוצאים לקונסולה ולא יוצאים למחשב פשוט גדולה, רב המשחקים הטובים באמת ששיחקתי בשנה האחרונה היו בקונסולה ולא יצאו למחשב. גם אלו שכבר יוצאים הם לרב פורטים עם כל המשתמע מכך - ע"ע הדיון הזה בדיוק!

3. , פאטצ'ים, כרטיס מסך/מעבד/זיכרון חלשים מידיי, וכו וכו וכו. לשחק במחשב זו התעסקות מתישה, לשחק בקונסולה זה "PLUG AND PLAY". הכנס ושחק. ככה אני רוצה את חווית הגיימינג שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניהלתי על זה כ"כ הרבה דיונים פה שאני כבר מותש, אז אני אגיב בקצרה. למי שאין גם קונסולה וגם מחשב לא יבין לעולם את ההבדל (אני לא הבנתי עד שלא רכשתי את ה PS3). אני אתן 2-3 נקודות שלטעמי הופכות את הקונסולה למכונת משחקים הרבה יותר מהנה ואיכותית ממחשב ונסיים שם:

איכות גרפית ממש לא, איכות סאונד גם לא, שילוב של גיימפאד+עכבר/מקלדת יותר ראליסטי על המחשב.1. הרבה יותר נוח לשים בסלון. אין השוואה בין משחק במסך 19/22/24 אינץ' למשחק על מסך גדול בסלון, ישובים על כורסא נוחה ועם מערכת סראונד רצינית שלרב אין ליד המחשב).

שטויות... אני דווקא לא מעוניין בסלון, ומה בדיוק הבעיה לשים מערכת סראונד למחשב?

2. כמות המשחקים האיכותיים שיוצאים לקונסולה ולא יוצאים למחשב פשוט גדולה, רב המשחקים הטובים באמת ששיחקתי בשנה האחרונה היו בקונסולה ולא יצאו למחשב. גם אלו שכבר יוצאים הם לרב פורטים עם כל המשתמע מכך - ע"ע הדיון הזה בדיוק!

PS3 סובל מספרית משחקים מוגבלת, וחוץ מאקסלוסיבים אין לקונסולה יתרון במשחקים.

המשחק MASS EFFECT היה פורט מצוין, DC4 גם. אתה פשוט ננעלת על פורט גרוע.

3. , פאטצ'ים, כרטיס מסך/מעבד/זיכרון חלשים מידיי, וכו וכו וכו. לשחק במחשב זו התעסקות מתישה, לשחק בקונסולה זה "PLUG AND PLAY". הכנס ושחק. ככה אני רוצה את חווית הגיימינג שלי.

תרוץ של עצלנים, וחוצמזה אני מעוניין בשליטה על החומרה ושלא יכתיבו לי מראש עם או בלי AA.

תוסיף לחביתה, מחירים מטורפים ולא כל אחד יכול להזמין מחוץ לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הרבה יותר נוח לשים בסלון. אין השוואה בין משחק במסך 19/22/24 אינץ' למשחק על מסך גדול בסלון, ישובים על כורסא נוחה ועם מערכת סראונד רצינית שלרב אין ליד המחשב).

אני משחק על 32 אינטצ' :)

ואין כמו להביא HS עם עכבר! מה נסגר באמת עם כול הפתרונות האלה של העכבר+מקלדת לקונסולות? זה באמת עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מאמין שזאת קונספירציה כדי להוכיח לאנשים שעדיף לקנות קונסולה עם חומרה קבועה שהמשחקים מותאמים אליה ממחשב שצריך לשדרג כל הזמן בהמון כסף.

אחי שום קונספירציה, רוקסטאר זאת חברה שללא שום ספק מעדיפה בראש ובראשונה את הקונסולות מאשר את המחשב, הם מתיחסים לכל משחק שלהם כאילו זה איזה יצירת אומנות ומנסים למכור אותה בכל דרך וכל פלטפורמה שרק יוצאת, העיקר שתכניס להם הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאמר הרבה פעמים שלטווח ארוך מחשב מנצח את הקונסוליות . רק בדור האחרון של הקונסוליות הם נבנות יותר כמו מחשב מאשר קונסוליה במובן המסורתי של המילה . היום יש פיתוחים המשלבים על בסיס האינטרנט ולא על התשטיות המקובלות . כלומר מבחינת השימוש בטלויזיה בעתיד זה יהיה כמו לשוטט באינטרנט מאשר לזפזפ בשלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות בכמויות אחי כל משחק לסוני 3 עולה בסביבות ה400 שקל...עזוב שלמחשב זה עולה חצי מחיר פחות מי שמוריד בכלל נהנה הוא לא כל פעם קונה את המשחק ולא כל שבוע המשחקים מבקשים דרישות חדשות זה קורה בערך כל שנה אז ההוצאה שלו הרבה יותר קטנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אוסף של שטיויות לא יאמן

בן כמה אתה 14?

אחרת אני לא מבין מה הקישקושים האלה,

כל משחק שקיים כמעט לקונסולות קיים גם למחשב,ובמחשב הוא פועל הרבה יותר טוב,

שלא נדבר על משחקי FPS אסטרטגיה ותפקידים שזה בעצם המשחקים הכי טובים שיש והם הכי הכי מותאמים ונוחים במחשב

ככה שקונסלות זה בעיקר לארקייד ומשחקי ,שזה בתכלס להעביר את ההזמן עם החב'רה

שלא נדבר על הPS3 שזו לדעתי פשוט כישלון של קונסולה,כבר שנתיים בשוק ואני לא רואה שום סיבה למה לקנות המפלצת הזאת,

בקיצור שום חברה פלצנית כמו רוקסטאר לא תגרום לאנשים לעזוב ת'מחשבים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מעיזים לסתור אותי בלי לתת שום הוכחה, כ"כ הרבה שטויות ברצף שאין לי את המוטיבציה אפילו לנסות ולענות לכם. תמשיכו לחיות באשליות, להפסיד משחקים מעולים ולהילחם בפורטים עלובים. הרמה של רב המגיבים בפורום הזה כ"כ נמוכה שאני כל פעם מחדש מתחרט שאני מנסה להיכנס לדיון אינטליגנטי.

הנה כמה ציטוים להפלצות שקיבלתי בתגובה - משפטים דבילים מחוסרי כל ביסוס ועוגן במצאיות בכ"כ הרבה רמות שאין לי אפילו רצון לנסות ולהגיב:

"כל משחק שקיים כמעט לקונסולות קיים גם למחשב,ובמחשב הוא פועל הרבה יותר טוב,"

"אתה מדבר שטויות בכמויות אחי כל משחק לסוני 3 עולה בסביבות ה400 שקל"

"PS3 סובל מספרית משחקים מוגבלת,"

כל מי שהגיב פה כנראה בחיים לא שיחק בקונסולה ובטח ובטח לא בעליה של קונסולה - אבל כולם פתאום מומחים ויודעים שיש לקונסולה סיפרייה מוגבלת, שמשחקים עולים מאות שקלים, שהרבה יותר נוח וחכם מחשב למשחקים ועדו כהנה וכהנה שטויות חסרות ביסוס.

כשסיימתי לכתוב את התגובה הזו הבנתי מראש שיבואו גל חדש ל תגובות באותו סגנון ורמה - אז תסלחו לי אם לא אמשיך להגיב, באמת חבל על הזמן של כולנו (לפחות ככה אני מרגיש לגבי הזמן שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטים ענו לי:

Hello,"

A staff member has replied to your question:

Hello,

Thank you for contacting Support.

This game is not currently available in your territory from .

We are unable to release any information on updates or releases that have yet to be announced.

Please refer to the Storefront page for all News and information at this time."

ובקיצור בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...