Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמרתי לך שאני לא מתכוון ל NFS אלא לכל המשחקים שיצאו בשנה האחרונה.

אני מדבר איתך על משחקים כמו BIA -HH, RA3, COD5, CRYSIS (WH( ושאר הירקות.

למה כולם משחקים ב CRYSIS? בגלל שהגרפיקה שמה מדהימה.. אבל מה? גם המשחקיות טובה וגם העלילה (נחמדה, לא יותר).

ברגע שכולם גילו שהמשחק ממש כבד וגם אלו עם המחשבים החדשים מריצים את המשחק על 40 FPS בוכים ואומרים שזה חרא של משחק ומוחקים רק בגלל הכבדות ולא בגלל המשחקיות והעלילה. לא יקרה שום דבר אם תורידו את אחד המאפיינים בגרפיקה ל HIGH חס וחלילה (מ VERY HIGH/ULTRA).. אז תראו אבן אחת פחות או ענף של עץ אחד פחות.. לא יקרה שום דבר.. לפחות תנסו להנות מהעלילה עצמה ותפסיקו לחפש רק את השיטים והדברים הקטנים שבגללם תמחקו את המשחק ללא שום סיבה.

צודק, חייזרים שיוצאים מהר באי שיש בו סינים זו עלילה ממש טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך שאני לא מתכוון ל NFS אלא לכל המשחקים שיצאו בשנה האחרונה.

אני מדבר איתך על משחקים כמו BIA -HH, RA3, COD5, CRYSIS (WH( ושאר הירקות.

למה כולם משחקים ב CRYSIS? בגלל שהגרפיקה שמה מדהימה.. אבל מה? גם המשחקיות טובה וגם העלילה (נחמדה, לא יותר).

ברגע שכולם גילו שהמשחק ממש כבד וגם אלו עם המחשבים החדשים מריצים את המשחק על 40 FPS בוכים ואומרים שזה חרא של משחק ומוחקים רק בגלל הכבדות ולא בגלל המשחקיות והעלילה. לא יקרה שום דבר אם תורידו את אחד המאפיינים בגרפיקה ל HIGH חס וחלילה (מ VERY HIGH/ULTRA).. אז תראו אבן אחת פחות או ענף של עץ אחד פחות.. לא יקרה שום דבר.. לפחות תנסו להנות מהעלילה עצמה ותפסיקו לחפש רק את השיטים והדברים הקטנים שבגללם תמחקו את המשחק ללא שום סיבה.

על מה לעזאזל אתה מדבר ?

בלי הגרפיקה\פרזנטציה של קריסיס הוא בטח היה מקבל בסביבות 60 בציון

זה משחק קצר\ממוחזר \ולמרות שבדרך כלל אני אוהב משחקים אם חיזרים ומפלצות עשו פה סלט בעלילה ומשחקיות שיצא מחורבן

כל החלקים אם החיזרים פשוט לא מתאימים למשחק

אם כבר היו נותנים אותם בתור שלבי בונוס למי שעבר את המשחק כי ההם משתלבים גרוע

בעניין GTA4 תחשבו על זה שהוא גם בהגדרות מדיון בטח נראה פי מאה מהGTA הקודמים

ככה שגרפיקה זה לא הבעיה

אותי מעניין איך המשחק עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום ספק ואני מסכים איתך בהחלט.. אבל אני אומר ומוסיף כי רוב האנשים בוחנים את המשחק אך ורק דרך הגרפיקה ולא מעניין אותם מכלל המשחקיות וכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שיותר מחצי מהאנשים בפורומים מוכנים לכרסם לרוקסטאר את הראש על המשחק הזה...

ליותר מחצי מהאנשים המשחק לא עובד בכלל,מבאגים שונים או בגלל שהוא פשוט זז ב10 FPS על ההגדרות הנמוכות ביותר(ואני מדבר על אנשים עם מחשבים חיות,כן?),והחצי האחר אמנם משחק והכל בסדר,אבל גם הם מתקשים להוציא ביצועים טובים מהמשחק..

נראה שכווולם בסך הכל מסכימים שמדובר באחד המשחקים הכי מאכזבים,הכי לא גמורים והכי הכי הכי לא מותאמים שיש...אני מסכים שלGTA 4 יש גראפיקה לא רעה,אבל המרחק בין זה למשחק שמעבד QUAD וSLI של 280GTX(או איך שלא קוראים לזה) לא מצליחים להריץ על המקסימליות-וכל זה בלי AAאו AF בכלל-זה פשוט מעליב...מגעיל אפילו..הזילזול בשחקני המחשב חוצה גבולות בזמן האחרון..

הוציא לי את המילים מהפה פשוט טימטוםן מה שקרה פה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית המשחק הזה כבד מבחינה גראפית בצורה מחרידה כי אפילו אצלי כמו שאמרתי על הגדרות MED-HIGH הוא רץ על 20-40FPS בין לבין.. לפעמים יורד ל15-10...

זה לא כלכך מפריע לחווית המשחק כמו שאמרתי.. אבל החוסר בAA מתחיל להיות מורגש וזה מעצבן...

המשחק עצמו לבינתיים משחק נחמד מאוד.. אני דיי נהנה לבינתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשיהו יש הוכחה חותכת שהמשחק מנצל מעבדים מרובעי ליבה?

לא מעניין אותי מה שרשום בדרישות, אני רוצה הצהרה רשמית של המפתחת או בנצ'ים שיראו לי שמעבדים מרובעי מריצים אותו טוב יותר ממעבדים כפולי בתדר דומה.

סליחה אם כבר ענו פה על זה ולא שמתי לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנים,המשחק לא מנצל שומדבר טוב,נכון לעכשיו..

אני מאוד מקווה שלרוקסטאר יהיה השכל לתקן את המצב,כי אין ספק שהרמה המחפירה שבה המשחק עובד על מחשבי על(שלא נדבר על מחשבים ממוצעים שנקנו לפני שנה+-,ולא מסוגלים להריץ את המשחק בכלל בצורה שתאפשר משחק),היא תוצאה של פורט עצלן ועלוב,שנעשה על ידי TORONTO,ולא החברה המקורית והיותר איכותית, NORTH...

זתומרת,הסטודיו של טורונטו אמנם הוציא את THE WARRIORS שהיה מעולה,אך מצד שני זו הפעם הראשונה שהם מתעסקים עם משחק למחשב...

נראה שקצת יותר משתלם לרוקסטאר החמודים לפתח תוספת לאקס בוקס,ולהשאיר את הפורט למחשב בידי חברה סוג ג',ואז פשוט להאשים את הפיראטיות של המחשב..ממש קלי קלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשיהו יש הוכחה חותכת שהמשחק מנצל מרובעי ליבה?

לא מעניין אותי מה שרשום בדרישות, אני רוצה הצהרה רשמית של המפתחת או בנצ'ים שיראו לי שמעבדים מרובעי מריצים אותו טוב יותר ממעבדים כפולי בתדר דומה.

סליחה אם כבר ענו פה על זה ולא שמתי לב...

מנצל ועוד איך מנצל. FINALLY :xyxthumbs: :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...