Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי

huhxd

Recommended Posts

השאלה היא במה תוקפים אותך.

באופן כללי, הSickle טוב מאוד נגד חיילים. בנה כמה כאלה מיד כשיש לך War Factory.

בזמן שאתה הודף את המתקפה, בנה סופר ריאקטור ואז תתחיל עם טסלה טרופרס וטסלה קוילס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 337
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט חטפתי שבץ מרב צחוק :silly:

קוראים להם Allies (בעלות הברית) לא Aliens (חייזרים)

בקשר לRush...

"ההגנה הכי טובה היא התקפה" - זה לא סתם משפט, אם תבנה הגנות ותהיה צב תוך שלוש דקות מתחילת המשחק מי שמשחק נגדך ישלוט על כל כך הרבה Orenodes שהוא יוכל לבנות ארטילריה בכמות שיכולה למלא את כל המפה... (ואתה מת :smile1:)

בכל אופן, זה הסדר שאני מתחיל בו עם הסובייטים

Barracks>PP>Crane>2Ref>Super Reactor ומשם זה תלוי במה שראיתי עם הדובים ששלחתי כדי לראות מה האויב עושה...

ד"א, troopers לא ממש שווים את המחיר אם אתה לא יודע להשתמש בהם, אז תיזהר לא לבזב סתם כי אתה אוהב אותם.[br]פורסם בתאריך: 20.01.2009 בשעה 21:14:10

סיימתי את המשחק וממש נהניתי ממנו, בהתחלה גם היה לי קצת מוזר עם הגרפיקה ה"מצועצעת" אבל זה גדל עלי ואני אוהב את זה עכשיו.

עברתי לשחק ב-SKIRMISH וכמובן שב-MEDIUM אני קורע את המחשב די בקלות...

כשאני עובר ל-HARD, אני מצליח להחזיק מעמד לא רע, אבל אני שם לב שהיחידות שלו עולות בדרגה ישר כשהן יוצאות מהבניינים שבונים אותן, וכשמתקדמים הם עולות עד כוכב... ושלי בכלל לא.

זכור לי שהיה לי את זה על היחידות שלי באחת המשימות במשחק, אבל אני לא יודע אם אפשר לגרום לזה או אם זה חלק מה-HARD כמו שאמרתם על ה-BRUTAL שהכסף של המחשב שווה יותר או משהו.

אשמח אם למישהו יש מושג..

תודה

ניר_

כן... מעניין שלא ידעת את זה... EA לא יכולים לשפר את הדרך שבה הAI משחק לכן הם פשוט שמים לו צ'יטים ואומרים שזה נותן אתגר... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני וחבר מעוניינים לקנות את המשחק עכשיו יש לי שאלה בקשר לזה

אם אנחנו וקנים רק סידיקי מקורי אנחנו נקבל את ההרחבות וכל מה שיצא? או שחובה לקנות דיסק והכל בשביל לקבל הרחבות וכל מה שיצא חדש?

כי זה הבדל של 100 שקל בין רק סידיקי ובין חבילה אם דיסק וסידיקי

ועוד שאלה קטנה ראיתי שיש שתי חבילות שבהם מקבלים את הדיסק אחת מהן עולה 200 ואחת 300 מישהו יודע למה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הבדל בין זה שיש לך רק סידיקי מקורי לזה שיש לך גם את הדיסק. אף אחד לא יודע באמת אם יש לך את הדיסק או לא.

בנוגע לקופסא, זאתי שעולה פחות זאת קופסא רגילה שמגיעה עם דיסק וחוברת - רגיל, והיקרה יותר זאת קופסא לאספנים שכוללת בתוכה פריט של המשחק ועוד כמה דברים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ששיחק ברד אלרט 2 ויורי ועדיין אוהב לשחק בהם, התאכזבתי.

הגרפיקה בדר"כ לא חשובה לי מאוד, אבל פה הגרפיקה נראת כאילו הכל עשוי גומי... ממש לא מלחמתי או מפחיד/תוקפני משהו...

המשחקיות היא סבבה, אבל לא יודע היא קצת איטית... הדמות החדשה אמנם כוסית אך זה אינו שווה לבוריס, לא נשכח ולא נסלח !

אני שונא את היפנים. כל העתידנות הזאת הורסת... זה חדר גם אל האלייס והסובייטים. אהבתי שזה היה לחימה מודרנית , אבל זה כבר יותר מידיי טכנולוגי והכל.

שלא נדבר על זה שזה בול ג'נרלס, כולל הגנרלים עצמם. זה שהגנרלים עצבניים עליך או משתחצנים או מאיימים עליך במסך הימני ממעלה זה נדוש, כבר מימי ג'נרלס זה נדוש. הטנקים נראים אותו דבר כמו בג'נרלס. המטוסים ממש אבל ממש הרסו לי, הם כבר לא עושים כלום(כמו בג'נרלס) . לפחות השאירו את הקירוב (הצפלין של הסובייטים). כל הקטע של שיפורים עם הזמן גם קצת דפוק... שלא נדבר על הנשקים ההרסניים שהם גרועים בטירוף. מה קרה לפצצה אטומית רגילה אופיינית?

האמת שלא כל כך התאכזבתי, כי לא ציפיתי למשהו באמת טוב. אבל המשחק הוא בינוני מינוס למי שמחפש את ההמשך של רד אלרט 2 ולא המשך לג'נרלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה בדר"כ לא חשובה לי מאוד, אבל פה הגרפיקה נראת כאילו הכל עשוי גומי... ממש לא מלחמתי או מפחיד/תוקפני משהו...

המשחקיות היא סבבה, אבל לא יודע היא קצת איטית... הדמות החדשה אמנם כוסית אך זה אינו שווה לבוריס, לא נשכח ולא נסלח !

אני שונא את היפנים. כל העתידנות הזאת הורסת... זה חדר גם אל האלייס והסובייטים. אהבתי שזה היה לחימה מודרנית , אבל זה כבר יותר מידיי טכנולוגי והכל.

שלא נדבר על זה שזה בול ג'נרלס, כולל הגנרלים עצמם. זה שהגנרלים עצבניים עליך או משתחצנים או מאיימים עליך במסך הימני ממעלה זה נדוש, כבר מימי ג'נרלס זה נדוש. הטנקים נראים אותו דבר כמו בג'נרלס. המטוסים ממש אבל ממש הרסו לי, הם כבר לא עושים כלום(כמו בג'נרלס) . לפחות השאירו את הקירוב (הצפלין של הסובייטים). כל הקטע של שיפורים עם הזמן גם קצת דפוק... שלא נדבר על הנשקים ההרסניים שהם גרועים בטירוף. מה קרה לפצצה אטומית רגילה אופיינית?

האמת שלא כל כך התאכזבתי, כי לא ציפיתי למשהו באמת טוב. אבל המשחק הוא בינוני מינוס למי שמחפש את ההמשך של רד אלרט 2 ולא המשך לג'נרלס.

דעתך מקובלת, אבל אני אישית חושב שבכל מה שקשור למשחקיות ואיזון זה מתעלה בהרבה מRA2, ובתור אחד שחרש על RA2 8 שנים זה חתיכת דבר להגיד, ואני יכול להגיד שלא חרשתי על שום משחק CNC כמו שאני חורש על RA3 בONLINE, זה פשוט כיף כל פעם מחדש וזה ממש לא משעמם לרגע, האיזון גם נהדר אם כי יש כמה חורים שדרושים תיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק והמשחק פשוט נהדר. המגוון, השיטות שאפשר לתקוף בהן, המשחקיות, העלילה - זה פשוט חוויה.

כמה דברים כן חסרים לי:

ברד אלרט הקודם היה אפשר לקחת קבוצת יחידות ולסמן אותם בתור "קבוצה" בכפתור שהיה במשחק, ואז כל פעם שלוחצים על הכפתור זה ישר מעביר לשליטה על היחידות. צערי אני לא מוצא אופציה כזאת ברד אלרט החדש, היא קיימת?

כששולטים על יחידות שונות ואומרים להם לזוז, כל יחידה זזה במהירות שלה, מי שמהיר מגיע ראשון ועד שכולם מגיעים כולם מתפרשים על שטח ענק ויוצא שרבע מהמערך נלחם והשאר מסתכלים מאחורה. ברד אלרט הקודם היו אפשרויות לבחור את המערך שהיחידות יעמדו וינועו בו וזה היה הרבה יותר נוח וטוב. יש את זה גם בחדש?

כשאומרים ליחידות לזוז למקום מסוים הם לפעמים נתקעים במקומות סגורים (כמו בין יבשה לנמל) ובמקום לעקוף את זה פשוט נשארים שם. מה יש לעשות נגד זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לכל הציפיות שלי באופן כללי וההתרשמות שלי בעבר מהדמו שיצא לפומבי לפני שהמשחק עלה למדפים-

הופתעתי - אני משחק מדי פעם ברשת עם חברים מהעבודה ב RA3, ואני די נהנה ממנו, הוא באמת מגוון מאוד יחסית.

וכבר כמה חודשים שהכיף לא נגמר. (מה שכן, אני לא סובל לשחק עם ה Allies, הם הצד הכי חלש במשחק לדעתי,

למרות שראיתי ביקורות שאומרות בדיוק את ההפך)

מי שלא נהנה ממנו - ניסיתם לשחק ברשת עם חברים?

כמשחק מול מחשב - זה לא משהו בכלל, אבל כמשחק - זה משחק מצויין.

Inzagi לגבי השאלה הראשונה-

Ctrl + 1/2/3/4... מסמן את הקבוצה שבחרת במספר שלחצת עליו.

סימנת קבוצה ולחצת CTRL+3? אז מעכשיו כשתלחץ 3 הקבוצה הזו תקבל פוקוס

אם תלחץ פעמיים 3 (3, ואז מיד שוב 3) אז הקבוצה גם תקבל פוקוס וגם התצוגה תקפוץ למיקום של הקבוצה הזו במפה.

הפונקציונליות הזו לא השתנתה ותמיד הייתה קיימת (לפחות החלק הראשון שתיארתי) החל מ RA1 ובכל משחקי C&C.

לגבי השאלה השניה,

אני מבין למה הכוונה אבל לא בטוח לגבי האם יש לזה פתרון. (למרות שאני זוכר שהיה לזה פתרון ב RA1 למשל)

מצד שני זה נראה לי יחסית מיותר, RA3 הוא משחק עם הרבה יותר מיקרו משחקיות מבעבר,

אתה צריך לשלוט ביחידות שלך בצורה מכוונת מאוד.

אני לא רואה סיבה להאט חלק מהכוחות שלי אוטומטית כך שכל הכח כולל האיטיים שבהם יגיע באותו זמן ליעד.

אם כן יש סיבה כזו מדי פעם (נניח כדי שהטנקים יגיעו יחד עם יחידות ה AA המהירות למשל)

אז עושים את זה ידנית.

אגב, אם אתה מתכוון לצורת הפריסה של הכח על המפה,

אז בחר קבוצה של יחידות והחזק את 2 כפתורי העכבר לחוצים בו זמנית,

אתה כבר תראה שאפשר להזיז את העכבר ולקבוע איך הקבוצה תסדר על הקרקע ביעד.

(זה דווקא שימושי מאוד מדי פעם)

לגבי השאלה השלישית, באג מעצבן בהחלט, נתקלתי בו כמה וכמה פעמים,

לא חושב שיש משהו לעשות, אבל שוב - המשחק הוא יחסית מאוד מיקרואי בניגוד למשחקי העבר,

אז כדאי שתשים לב איפה היחידות שלך ולאן הן הולכות, ואם הן נתקעות בדרך אז תוציא אותן משם ידנית וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney Stone

עזרת לי מאוד בשתי השאלות הראשונות, תודה.

עוד שאלה שהייתה לי זה האם יש דרך לגרום למטוסים, שאין להם את זה באופציה המיוחדת, לטוס ישירות בחזרה לשדה תעופה בלי להגיד להם לחזור אליו ידנית. (במטוסי אנטי אוויר האופציה המיוחדת זה לחזור לבסיס, בCentury Bomber למשל אחרי שמנחיתים כוחות הם פשוט ממשיכים להסתובב במקום וצריך להגיד להם ידנית לחזור לבסיס וזה משגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney Stone

עזרת לי מאוד בשתי השאלות הראשונות, תודה.

עוד שאלה שהייתה לי זה האם יש דרך לגרום למטוסים, שאין להם את זה באופציה המיוחדת, לטוס ישירות בחזרה לשדה תעופה בלי להגיד להם לחזור אליו ידנית. (במטוסי אנטי אוויר האופציה המיוחדת זה לחזור לבסיס, בCentury Bomber למשל אחרי שמנחיתים כוחות הם פשוט ממשיכים להסתובב במקום וצריך להגיד להם ידנית לחזור לבסיס וזה משגע)

פשוט תדאג להגיד להם לחזור לבסיס, עד שהם לא יפציצו משהו הם לא ירגעו וירחפו מעל המטרות היפות.

אני חייב להודות מאז שקניתי את RA3 ב1 נובמבר 2008 אני משחק אקטיבי באינטרנט ועד היום היו לי 600 קרבות, וזה לא נהיה משעמם זה כיף כל פעם מחדש.

לגבי הבחור שאמר שהALLIES הם הצד הכי חלש, זה ממש לא נכון, אין צד הכי חזק ואין הכי חלש, אבל מה שכן לALLIES יש בעיה נוראית להתרחב, השיטה שלהם יקרה וגרועה מאוד אבל מי שמאומן מספיק איתם, יודע לשחק טוב ולעשות נזק טוב לכל אויב.

הסובייטים הם הצד הכי אהוב עליי, וכמו שזה נראה להרבה אנשים אין לסובייטים בדיוק חסרונות, חוץ מהעובדה שהיחידות שלהם נוטות להיות איטיות לעומת האחרות של האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, התקנתי את המשחק ונורא התאכזבתי לגלות את ההגבלת פריימים שלו. 30 FPS זה לא איטי אבל זה בהחלט לא חלק.

יש דרך כלשהי לשנות את זה? patch? עריכת קובץ מסוים? ניסיתי למצוא באינטרנט ולא הצלחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כדי לגרום לכל היחידות לזוז באותה המהירות אתה צריך ללחוץ על שני לחצני העכבר

במקום שאליו אתה רוצה שהם ילכו ואז הם יזוזו לשם במהירות של היחידה הכי איטית.

2. מאקרו - כללי.

מיקרו - פרטני.

ברד אלרט ובRTS בכלל יש יותר מיקרו. (פשוט באנגלית הם אומרים מייקרו אז נשמע כמו מאקרו)

3. Century Bomber - הם על מצב אגרסיבי? אמרת להם לזוז למקום על מצב אגרסיבי במקום לתקוף מטרה מסויימת? אמרת להם לזוז לאנשהו אחרי שכבר

נגמרה להם התחמושת? הסיבות האלה הן המרכזיות...

אתה מצליח לגרום לRA להישמע כמו זבל, זה המשחק הכי טוב שיצא בסדרה עד עכשיו, סתם אתה מושפע מכל אלה שאומרים שהוא נראה מצועצע, זה דווקא פחות מעייף את העיניים לדעתי.

ג'נרלס - מה? מה הקשר? אני יודע שזה מעצבן, זה מעלים לך את הרדאר לכמה שניות די קריטיות בתחילת המשחק ולא מוסיף כלום, אבל בכל זאת, ג'נרלס?...

ממש לא אכפת לי מהדמות (טוב, עד שיוריקו הגיעה... ;D) מה שאתה קורא לו "שיפורים עם הזמן" ממש טוב, אין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר זה עוזר לנצח הרבה יותר גדול משלך אם יש לך שכל להשתמש בזה כמו שצריך.

שונא את היפנים, טוב, זכותך. אני דווקא אוהב את כל הSci-Fi.

מטוסים לא עושים כלום? ZOMGGGGGGG כל האתרים שעושים ביקורות מתלוננים שהמשחק יותר מדי נשלט בידי יחידות אוויר.

נשקי על לא נועדו לשימוש כי הם לא יעילים בקרבות אמיתיים. (זמן+זמן+זמן+כסף=צבא גדול בתוך הבסיס שלך) ותקרא את הסיפור, וואו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, התבלבלתי בין מיקרו למאקרו, מן הסתם שהכוונה הייתה למיקרו - תיקנתי בעריכה.

RA3 מצריך הרבה יותר שליטה פרטנית ביחידות מאשר משחקים קודמים בסדרה הזו בפרט, ובסדרת C&C בכלל.

(כמו ב SC, שידוע שהוא אחד ממשחקי ה RTS ששליטה במיקרו ברמה גבוהה בהם - יכולה להבטיח נצחון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו הצצה להרחבה הראשונה Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising

ורציתי לציין שכל הכבוד להם הם עושים משחק מצוין וכמו שנאמר לא לוקחים את עצמם יותר מידי ברציניות

אבל אם כל הכבוד, קבינימט מתי כבר יוצא SC2 ?!!??!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...